Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma koji Despodov ljudi, pa taj grejao fosnu u Kaljariju, odigrao 2 revijalne utakmice. Kad procitah naslov u novinama, ZVEZDA ZELI IGRACA KOG UPOREDJUJU SA KRISTIJANOM RONALDOM
    Dovesti krstenog napadaca, ovaj Tomane moze u nasoj ligi da igra samo, eventualno neko krilo i veznog. Cuj Mladenovic, odakle njega samo iskopase.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Skuvajte kaficu, sipajte rakijicu i uživajte u ovom klipu:

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Ma koji Despodov ljudi, pa taj grejao fosnu u Kaljariju, odigrao 2 revijalne utakmice. Kad procitah naslov u novinama, ZVEZDA ZELI IGRACA KOG UPOREDJUJU SA KRISTIJANOM RONALDOM
        Dovesti krstenog napadaca, ovaj Tomane moze u nasoj ligi da igra samo, eventualno neko krilo i veznog. Cuj Mladenovic, odakle njega samo iskopase.
        Opa evo ga još jedan Seria A tata mata. Ne možemo više napadača dovoditi nemamo ih gde.

        Samo krilo ja mislim, i možda, možda jedan veznjak. Nisam gledao Bugarina.

        Comment


        • Hvala Wolf, znam da si se i ti radovao i slavio prolaz do duboko u noć.

          Više od pola utakmice sam preskočio, tako da je glupo da komentarišem Bravo za sve igrače i nesalomivog Milojevića u ovakvim utakmicama.

          Sutra u 18:00 je žrijeb, neka dođe ko hoće, samo bih volio da bude jedna s kojom se možemo boriti za 3 mjesto, a ne kao prošle godine.

          Comment


          • Ne slažem se uopšte!
            Imao je Mančester i Dvajta Jorka i Andija Kola koji su sramotili jedan Juventus u Torinu, pa su im Tedi Šeringam i Ole Gunar Solskjer doneli Sveti Gral!

            Sve pare u tim, nema druge!
            Svih 20 miliona Milojeviću u ruke i u džep, u džep za ličnu zaradu, a u ruke da bira šta i kako hoće!
            Strahinju Pavlovića odmah oteti Laciju, nije bitno ko si i šta si samo ako donosiš bodove protiv Reala ili Barselone!

            Poenta je da treba nagomilati najkvalitetnije moguće igrače (naravno po izboru i zahtevu Milojevića)!
            Pare kao problem ne postoje, pa samo bod se plaća 900k evra, jedan jedini bod plaća ekstra pojačanje!
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Au kakva je ovo slika kalibra once upon time in Amerika

                  I da zaboravih da napišem jedno prezime MILUNOVIĆ ŠTOPER !!!!!!!!!

                  Što se pojačanja tiče samo u meso molim, samo visoki kvalitet.

                  Comment


                  • Zvezda ima skockan tim i ne bi tu valjalo vise tumbati sa nekim novim igracima sto zbog ogranicenja stranaca sto zbog toga da bi se na nekog valitetnog domaceg igraca trebao izdvojiti veliki novac. Zvezda pare treba da ulozi u trening centar, da podigne nivoe na tom polju i aktivira mozda i neke strane strucnjake sa visokom reputacijom po pitanju fizicke pripreme i svega ostalog. Ne mora se otpustiti trenutno tim strucnjaka vec jendostavno dovedes nekog genijalca uz koga ce svi da se uce kao Partizan sto ima Marka Stojanovica koji je preporodio fizicku pripremu igraca i ceo pristup tome. Imati vrhunskog strucnjaka na polju fizicke pripreme nema cenu u danasnjem fudbalu i tu treba da se dresi kesa odmah i sad.

                    Comment


                    • Kakav je majstor Miloje. Nestvarno, 12/12 u kvalifikacijama. Druga LŠ uzastopno. Veliki klub, veliki navijači i ponovo veliki klubovi na Mari. Čestitke svima!
                      Сутра брзо долази - треба човек постати
                      Нестали су кодекси, остали су комплекси
                      Победе су порази, а исходи су потресни!

                      Comment


                      • Nama je fizička priprema jako jako dobra. Neće se nešto ulagati preterano i kratkoročno u terene, to će ići drugim sredstvima, ovo će se koristiti za plate i pojačanja.

                        Jašemo talas sreće i uspeha, deca nam nisu u prvom planu ni izbliza. To je tako svidelo se nekome ili ne, ali imamo rezultat.

                        Hoćemo da se takmičimo, a decu ćemo puštati lagano. Ima to i svoje da ne zatežemo oko odlazaka klinaca, da se potencijalno neki vrate u budućnosti.

                        Kako je, tako je.

                        Meni je svjedno ko će igrati ako imamo rezultat. Ne mora igrati nijedno Zvezdino dete, nijedan klinac.

                        Comment


                        • Originally posted by poacher View Post
                          Dade Boki dres na kraju nekom liku na istoku, lep gest. Ali poslednjih 10 minuta kakve izraze i boje na licima ljudi oko mene ja to ne umem da opišem haha naplaseni i vodjeni mišlju - Neće valjda opet...
                          Neko malo dete je dobilo dres. Došao, poklonio se 3-4 puta navijačima i dao dres. Lep gest.


                          Originally posted by Jax Teller View Post
                          Hahahaha koji si maler od toliko ljudi... Da si bar bio pored Lune Djo pa da Vlajku prepricas iz prve ruke.
                          Tačno 2 reda iza mene moj Jaxe. Celu tekmu slušam onaj njegov iritantni glas.


                          Originally posted by Brajkula View Post
                          pustili brat bratu 60000 ljudi na stadioni, jašemo se kao u 26-ici u 4 popodne.
                          I ovo je istina. Jahanje je pravi izraz. Sardine u konzervi imaju više prostora.

                          Samo na moju kartu je prošlo 5 ljudi. Ja prilazim i čekam da mi prođe karta. Iza mene 4 lika preskaču preko mene i prolaze.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Kakav više Moha i Slovan, neću tog igrača bre!

                            Juri po Francuskoj, Italiji i Španiji ako ima nešto ma i u Segundi, Seria B, pola igrača od Boaćija, Žuleta itd je došlo iz drugih liga, neki Nemačka, neki Italija, ovaj mali Mateo iz Grčke ali Las Palmasov.

                            Nemojte iz Bratislave pojačanja sada kada se ima novca.

                            Prodaješ Bena, prodaj Boaćija, ušao si u LŠ, lepo pošalješ ponudu Leganesu 4 miliona evra i uzmeš



                            A ne da kupuješ Mohu, Rohu, Plohu, i dva sa Zlatibora, tri iz lige. Uzmi jednog Španca znaš šta si uzeo.

                            Comment


                            • Don Terzinjo se vanredno obratio novinarima posle plasmana u LŠ.

                              Kažite dragička:

                              "Стадион који је прављен радном акцијом није ту да испоштује потребе и захтеве ФИФА и УЕФА, има милион недостатака. Волео бих да направимо нови. Разговарао сам са председником Александром Вучићем, који је јасно ставио до знања да ће држава инвестирати у стадион Звезде. Рекао да није проблем и да држава обезбеди 100 милиона евра", рекао је Терзић у разговору са новинарима.
                              Није желео да говори о именима, али је навео да би могао да дође брзи крилни фудбалер, не и нападач.
                              Најавио је одлазак Бена и могући Боаћија.

                              "Бен одлази, а питање је шта ће бити са Боаћијем, има много интересовања и за њега. У складу са тим ћемо се понашати", рекао је Терзић.
                              Најавио је да ће се током сезоне пружити шанса младим играчима, прво Његошу Петровићу, Вељку Николићу и Николи Крстовићу, а од јануара и Страхињи Ераковићу и Гаврићу.
                              Било је речи и о статусу тренера Владана Милојевића, који трећу сезону води екипу Звезде.

                              "Волео бих да остане до краја каријере. Урадићемо све да он остане и после јуна, наравно да ћемо да му понудимо нови уговор. Надам се да ћемо постићи дугорочан договор. Видећемо, Србија је земља у којој се не може дугорочно планирати", рекао је Терзић.
                              Када је реч о именима потенцијалних појачања, Терзић је рекао да нико из клуба није разговарао са Филипом Младеновићем, док није желео да открије да ли је Александар Чаврић жеља до краја прелазног рока.

                              Comment


                              • Super vesti, odmah da odstranim lažnu ovo za klince. Ne znam što nas više lažu za to kad mi znamo da nas lažu.

                                Comment

                                Working...
                                X