Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stil u fazonu: "Baranda to smo svi mi, a upravni odbor to sam ja" ......u prevodu "Crvena zvezda to smo svi mi, a uprava kluba to sam ja"

    Comment


    • Jedan od najacih citata madafaka...suze mi krenule
      Волео бих да могу да се вратим уназад кроз време. Да се вратим оном уплаканом детету из 2004, оном потиштеном клинцу из 2005, оном исфрустрираном дечаку из 2007, оном осрамоћеном момку из 2011, оном безнадежном матуранту из 2012, оном несрећном студенту из 2016...

      И да им свима кажем - не брините, не тугујте, спавајте мирно! СВИ ДУГОВИ СУ ВРАЋЕНИ!
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • Pavkov poČETNIK klasičan.

        Comment







        • Kakva mangupska fora, ovo nema nigde.

          Comment


          • Savrsena taktika, ali takticki savrsen mec , jest da glupo primljen gol (a kako drugacije ) mogao sve da pokvari, ali dobro, sjajno se borili momci, svaka cast Miloje

            A tek sever... :wrhy:

            L noc [emoji173]
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Od tragičara ujutru i predmeta sprdnje, do mangupa uveče i pobednika. A za to ti trebaju muda, a ljudi koji vode severnu tribinu i ovaj klub ih imaju. I svi su ko jedan.

              Twitter dušebrižnicima je samo ostalo da ćute ili eventualno da krenu na tenk.

              Promocija nacionalizma, borba sa duhovima, pušenje hrvatskih spinova da bi maskirali prebijanja po Hrvatskoj, ništa neobično za ljude koji nemaju svoj stav, zato se igrači i cigani sad sprdaju sa tenkom i pevaju i uživaju.

              Ovaj poraz nije samo poraz Young Boysima, već svim paranoicima koji su jutros mislili da će se nasladjivati i koji jedva čekaju razlog da morališu.

              Armija gazi gradom, igrači na oklopnjaku, sprdnja nevidjena. Jeste malo kopija Atalantinih navijača, ali dobro. Doduše kod Italijana nema plačipički ovoliko pa je prošlo tiho u medijima iako je tenk zgazio kola u bojama Rome i Breše.
              Last edited by Cassius Clay; 28-08-19, 00:49.

              Comment


              • Atatürk Olympic Stadium, Istanbul sledeći cilj.
                Prvi korak grupa: Juventus iz Torina, Real iz Madrida, Dinamo iz Zagreba, Crvena zvezda iz Beograda [emoji846]

                Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Najveći utisak večeri, bar meni....pevanje "Aufiderzeeeeeeeen, aufiderzeeeeeeeeen", na kraju.

                  I moram da dodam da mi je bilo baš gotivno kad je kod gola Boaći ostao na zemlji. Svi trče raduju se tamo kod severa, a Boćko leži na sredini gde je i dao pas i ležeći kuka i raduje se.

                  Lepo veče sve u svemu. Samo da nisam bio pored Gastoza smarača i moglo bi se reći savršeno.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Najveći utisak večeri, bar meni....pevanje "Aufiderzeeeeeeeen, aufiderzeeeeeeeeen", na kraju.

                    I moram da dodam da mi je bilo baš gotivno kad je kod gola Boaći ostao na zemlji. Svi trče raduju se tamo kod severa, a Boćko leži na sredini gde je i dao pas i ležeći kuka i raduje se.

                    Lepo veče sve u svemu. Samo da nisam bio pored Gastoza smarača i moglo bi se reći savršeno.
                    Dade Boki dres na kraju nekom liku na istoku, lep gest. Ali poslednjih 10 minuta kakve izraze i boje na licima ljudi oko mene ja to ne umem da opišem haha naplaseni i vodjeni mišlju - Neće valjda opet...

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Najveći utisak večeri, bar meni....pevanje "Aufiderzeeeeeeeen, aufiderzeeeeeeeeen", na kraju.

                      I moram da dodam da mi je bilo baš gotivno kad je kod gola Boaći ostao na zemlji. Svi trče raduju se tamo kod severa, a Boćko leži na sredini gde je i dao pas i ležeći kuka i raduje se.

                      Lepo veče sve u svemu. Samo da nisam bio pored Gastoza smarača i moglo bi se reći savršeno.
                      Hahahaha koji si maler od toliko ljudi... Da si bar bio pored Lune Djo pa da Vlajku prepricas iz prve ruke.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Samo ću napisati Hoze Antonio Kanjas.

                        Ovo sa ovim tenkovima, oklopnim vozilima i tsl. me ne interesuje.

                        Fino veče na Marakani, a verujem da neću ispoštovati grupnu fazu je su pustili brat bratu 60000 ljudi na stadioni, jašemo se kao u 26-ici u 4 popodne. Sprcao sam godine ja za to penjanje na leđa.

                        Ako nađem ekipu za centralni zapad, ako ne od kuće uz pivo grupna faza, hvala Bogu ima nas mali milion, biće pun stadion, Brajkula je išao 2000-e kad nas je bilo 2.5k prot Ofk-e, Hajduka iz Kule itsl.

                        P.S. Bravo momci za neviđeni uspeh, bravo Miloje !!!!! Sve ostalo je suvišno pisati.

                        Comment


                        • Nisam bio u stanju sinoc bilo sta da pisem pa evo jutros samo da napisem bravo Miloje i bravo momci, verovao sam u vas i hvala vam na ovom neverovatnom uspehu. 🔴⚪🔴⚪
                          sigpic

                          Comment


                          • Majstor je Miloje, baš fino osveženje za domaći fudbal. Ovo kako on postavi utakmicu je baš odlično, još kad se uzme u obzir kadar kojim raspolaže. Ovaj mali Garsija mi je baš fin igrač, brz, startan, može dosta problema da pravi protivnicima, ako se bude muvao oko 16 vrlo lako i penal da izbori. O Milanu Borjanu ne treba trošiti reči, ona odbrana u 90. je donela LŠ, jak udarac sa ivice kaznenog, sa dosta nezgodnim felšem ka unutrašnjosti gola, sreća da je odlično odreagovao. Marin isto odličan, jedino što mi smeta što bi saigrači pre da dodaju njemu kroz dva protivnička, nego nekom drugom slobodnom igraču. Potreban je još neko na sredini, da se malo rastereti Marin, svaka ozbiljnija odbrana će ga isključiti iz igre i tako ugasiti igru
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • Originally posted by 7528. View Post
                              Od tragičara ujutru i predmeta sprdnje, do mangupa uveče i pobednika. A za to ti trebaju muda, a ljudi koji vode severnu tribinu i ovaj klub ih imaju. I svi su ko jedan.

                              Twitter dušebrižnicima je samo ostalo da ćute ili eventualno da krenu na tenk.

                              Promocija nacionalizma, borba sa duhovima, pušenje hrvatskih spinova da bi maskirali prebijanja po Hrvatskoj, ništa neobično za ljude koji nemaju svoj stav, zato se igrači i cigani sad sprdaju sa tenkom i pevaju i uživaju.

                              Ovaj poraz nije samo poraz Young Boysima, već svim paranoicima koji su jutros mislili da će se nasladjivati i koji jedva čekaju razlog da morališu.

                              Armija gazi gradom, igrači na oklopnjaku, sprdnja nevidjena. Jeste malo kopija Atalantinih navijača, ali dobro. Doduše kod Italijana nema plačipički ovoliko pa je prošlo tiho u medijima iako je tenk zgazio kola u bojama Rome i Breše.
                              Hvala, da se ne patim kucati. Mamurluk mi dupla slova.

                              Comment


                              • Brajko zovi kumare preporuči im neko krilo iz Seria A. Onaj Despodov iz Kaljarija ne znam kakav je. Sad se ima pa bi se moglo. Ne mora više iz Grčke

                                Mislim da će nas napustiti Ben i Boaći. Ovaj drugi samo zbog mesta stranca, ako krenemo po krilo. A taman je proigrao čovek, bilo šta.

                                Opet se vrti priča Filip Mladenović.

                                Na štoperu zacementirani, levi bek popunjen, desni popinjen realno.

                                Možda iskopati klasičnog centralnog veznjaka - ali to je pretrpavanje.

                                Krilo je jedino logično pojačanje. Mada ako se negde pojavi dobar igrač pošto smo zašli kasno u rok, za povoljne uslove, treba ga uzeti svakako.

                                Mateo i Kanjas ozbiljna pojačanja. Mali je borben, grešio je ali je munjevito ispravljao greške.

                                Kanjas sikario, čovek će biti kapiten bez trake.
                                Last edited by Cassius Clay; 28-08-19, 08:23.

                                Comment

                                Working...
                                X