Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dusmanske provokacije, uci cete i vi u LE, MOZDA

    Sam si "kriv" Markane, ti si bio zaduzen da me izvedes na put 3 godine.

    Spoiler
    ajde pucajte sad, sad da mi napisete sve najgore ne bih vam zamerio haha
    Last edited by colchonero; 27-08-19, 23:13.

    Comment


    • A inace bi nam zamjerio?
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Ne bih, njima ne, njih znam, tebi i jednom Nisliji posle onog na fantaziju(ma) sa druge strane...

        Naplaticu to naredna 2 dana, znaju oni

        Comment


        • Kad se setim kako sam terao Miloja a glas razuma Brajkić naš pokušava da me urazumi.

          Miloje isfura zenit u kvalifikacijama, pipnemo ga još jednom u novembru, u aprilu mrtvi. Prezasićeni. Posle Liverpula ideš da igraš sa lokalnim ekipama od kojih sve igraju bunker.

          Nadam se ove godine da ćemo malo poraditi na ligaškoj taktici, za Evropu stvarno kapa dole, ovo može samo ovaj stručni štab.

          Comment


          • Originally posted by madrid View Post
            Dusmanske provokacije, uci cete i vi u LE, MOZDA

            Sam si "kriv" Markane, ti si bio zaduzen da me izvedes na put 3 godine.

            Spoiler
            ajde pucajte sad, sad da mi napisete sve najgore ne bih vam zamerio haha
            priznajem, kriv sam, ti si moj najveći neuspeh
            sloboda ili ništa

            Comment


            • To nam je hvala sto smo svako vece citali novi dio romana "Atnhony Davis i moje muke".


              Sramno bas.
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Nananananananana
                Liga Šampiona
                Liga Šampiona...
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Lep klip..

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Igrači i navijači. Italijani objašnjavaju uvek neke stvari...



                    Korteo kroz grad, Pavkov da vozi tenk.

                    Comment


                    • Dakle ko se plasirao u LS od prvog kola kvalifikacija dva puta i to dve godine uzastopno, jedini na svetu??
                      Mmmm?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Richmond Boakye je povređen, krajnjim naporima uputio senzacionalan pas koji je doneo gol za plasman u Ligu šampiona.
                        Jedva je stajao na nogama, ali je uspeo da zadrži kontrolu i koncentraciju i žrtvuje se za naš tim.

                        Richmond Boakye-legendarni centarfor Crvene zvezde!

                        Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Hvala i predsedniku A. Vučiću ovo je i njegov uspeh. Bez njega ne bi bili ovde gde jesmo. Iako se radi o bolesnom čoveku, studiozni fanatični zvezdaš se pokazao na bar jednom polju, a to je polje zvezdaštva.

                          Bez njega, ovo uspeli ne bi. Apsolutno Miloju sve zasluge ali ne bi bilo Miloja da nije Vučića. Red je da ga mi zvezdaši spomenemo u pozitivnoj konotaciji, ipak je ovo i njegov uspeh.

                          Comment


                          • Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • Kanjas BRATINAAAAA
                              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                              Comment


                              • Originally posted by 7528. View Post
                                Hvala i predsedniku A. Vučiću ovo je i njegov uspeh. Bez njega ne bi bili ovde gde jesmo. Iako se radi o bolesnom čoveku, studiozni fanatični zvezdaš se pokazao na bar jednom polju, a to je polje zvezdaštva.

                                Bez njega, ovo uspeli ne bi. Apsolutno Miloju sve zasluge ali ne bi bilo Miloja da nije Vučića. Red je da ga mi zvezdaši spomenemo u pozitivnoj konotaciji, ipak je ovo i njegov uspeh.
                                Ja ne mogu da verujem da si zaboravio da se zahvalis
                                Spoiler

                                Comment

                                Working...
                                X