Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srbende u extazi. Danaa Marakana a sutra vec na Kosovu

    :nikad nisu bili na Kosovu, jedino Paralija:
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Hahaha sa ovom petokrakom izgleda u fazonu "communist army rise up" Ako im je cilj bio da skrenu paznju sa utakmice vala uspeli su

      Comment


      • Naravno, veliki prostor je dobio i u medijima u Švajcarskoj. Tamo su se ponadali da će reagovati UEFA, a Teleklub je čak zatražio reakciju od Evropske kuće fudbala putem mejla. Brzo je stigao odgovor iz Niona.

        – Tenk ispred stadiona ne predstavlja problem, dokle god se ne puca iz njega – objasnili su iz UEFA.
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Ljudi mogli bi da se preselite na opštu temu, ili da otvorimo temu FK Crvena Zvezda za formacije, taktike i ostalo. Ipak je ovo naša fan tema, uz dužno poštovanje svima.

          Tenk zna se šta predstavlja, nema tu niko nikome da se pravda, ima dvojako značenje. Ipak, večeras je utakmica tako da...

          Da li na temi srpski fudbal, zanimljivosti, opšta diskusija, pa ćerajte. Ništa zlonamerno nego bar ne moram na matičnoj temi to da čitam.

          Comment


          • Sa huligansko navijačko nacističkom logikom čovek nikad ne zna šta je sledeće.
            Sada su oni uvređeni.
            Eto, kao umesto o sjajnoj atmosferi koju ćemo napraviti na stadionu, tema je tenk.

            Pa jeste tenk idioti jedni.
            I najgora stvar od svega je što ni oni sami, besprizornici ne smeju da stanu u potpunosti
            ispred onoga šta su uradili i šta je taj tenk.
            Ne nego se oni kriju kao eto i CSKA ima tenk. Arsenal ima topove....
            Ne znam ako CSKA i ima tenk iz WW2, koji ima značajno drugačiju konotaciju u odnosu na ovo sranje.
            Ne smeju da kažu: Jeste, to nas podseća na to kako smo nekažnjeno mogli da ubijamo i rušimo po Vukovaru i Slavoniji,
            i da krademo. To je ono za šta smo mi. I to je ono što mi kao šaka besprizornih nasilnika jedino umemo da radimo.

            To je najveći problem sa tim nazi huliganima, što i kad naprave sranje ne smeju da otvoreno i nedvosmisleno
            kažu šta zapravo hoće da kažu tim besprizorništvom, nego muljaju i floskuliraju.
            Seronje drkadžijske.

            Comment


            • Tako je, kao i ovi trecesrbijanci sto nece reci da im je vucic zivotni guru...samo cekaju momenat da kaze...majkaaaa Rusija..i da mu oproste svu kradju itd..retko zatucan narod.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Ima tema navijači navijanje i slično. Ja sam spamovao teme milion puta, ali sam se držao istih. Molim vas. Večeras je utakmica, a vaše projekcije i frustracije (koje i ja sigurno nekada ispoljavam, učestalo) samo prebacite tamo.

                Ništa lično Jaqen, ja sam tvoje sugestije prošli put uvažio, da ne ponavljam postove, tako da molim vas predjite na druge i opšte teme a ovde da komentarišemo fudbal.

                ...

                Ne mogu da verujem da Ivanić i Boaći opet počinju. Nadam se da će igrati po 60. minuta i onda Tomane i Ben na umornu odbranu.

                Ako udjemo u LŠ, krilo se dovodi 99%.

                Boaćiju je ovo možda(ja se nadam) poslednja utakmica u dresu Crvene Zvezde.

                Ne znam da li ima Nemanja Radoja klub, ali o tome posle utakmice. Imao je neke pregovore sa Levanteom, ali su propali.
                Last edited by Cassius Clay; 27-08-19, 16:54.

                Comment


                • Ovo je tema.
                  Alo.
                  Zemo.
                  Tema.

                  Ovo sranje je stavio i naš voljeni klub na zvanični sajt,
                  što znači da se u potpunosti slaže sa idejom ovih nacističkih drkadžija,
                  jer nemaju muda da se odupru besprizorništvu i huliganizmu.
                  Kako i da imaju kada je predsednik Srbije, patron svega toga,
                  bio huligan pripravnik.
                  O, da Uroše, ovo jeste tema za baš ovu temu.

                  Ne radi se ovde samo o "navijačima".

                  Ja za Zvezdu navijam malo duže od velike većine njih,
                  a od Terzića i pogotovo iako je stariji od mene.
                  On za Zvezdu navija iz interesa, a ja besplatno i bezuslovno.

                  Zato imam pravo da o svom voljenom klubu napišem ono što mislim da je ispravno,
                  kao što to činim i na drugim temama.

                  U tome me neće niko sprečiti.

                  Comment


                  • Radoja je nula od igrača, ogroman bi promašaj bio da ga dovedu.

                    Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Nisam ga gledao dugo ali znam da je igrao u Selti par godina.

                      115 utakmica u LaLiga, nije malo. Verujem i da ga Kosan zna dobro.

                      Na transfermarktu piše da je potpisao za Levante, a negde kažu propao transfer. Kome verovati? Jedino ako je poslednjih par dana potpisao.

                      Jaqen, ja te nisam sprečavao, već zamolio, ili da otvorim temu za fudbalske formacije i transfere, omladince, ili da se prebacite.

                      Nemam volju to da čitam, pa vi pišite ovde o tenku a mi ćemo o fudbalu.
                      Last edited by Cassius Clay; 27-08-19, 17:07.

                      Comment


                      • Originally posted by 7528. View Post

                        Da li na temi srpski fudbal, zanimljivosti, opšta diskusija, pa ćerajte. Ništa zlonamerno nego bar ne moram na matičnoj temi to da čitam.
                        Tenk je na zemljištu CZV, pored stadiona CZV i doteran je tu sa znanjem i uz blagoslov "prvih ljudi" kluba....i zato jeste priča za ovu temu....ali:


                        Ipak, večeras je utakmica tako da...
                        I u ovome se slažem s tobom, ali ipak, ko kako voli. Ja eto pokušavam da nađem najverovatniji sastav za večeras i interesuje me ko će biti na klupi, Pavkov pre svega....osim Monda ništa ne nađoh....ima li neke informacije, koliko-toliko pouzdane oko sastava za večeras ?
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Ivanić desno. Verovatno. Boaće napred. Kanjas Jovanča sredina. Ostalo standardno. Tako kažu poslednje info.

                          Comment


                          • Originally posted by 7528. View Post
                            Ivanić desno. Verovatno. Boaće napred. Kanjas Jovanča sredina. Ostalo standardno. Tako kažu poslednje info.
                            Slutim neko iznenađenje u sastavu.....
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Ja sam očekivao Tomanea i Bena, možda je taktika, pošto će se njima žuriti, da guramo sa Ivanićem i Boaćijem 60. minuta i ovi da udju sveži posle i da ih rešimi nervozne.

                              Pošto je nas na Marakani dobio Arsenal golom Žirua na kraju, i PSG. Znači jako težak posao ih očekuje.

                              Treba dati dva gola na Marakani a ne primiti nijedan. Ne vidim da nas prolaze.

                              Comment


                              • Ne interesuje me njihova računica ali im je dosta i 1-0, računa se ukupan rezultat.

                                Kapiten Čukaričkog Marko Docić je idealan za Crvenu zvezdu. Smušeni i usporeni Radoja bi bio velika greška.

                                Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X