Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prenos na RTS.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Kad vec hoce da dignu spomenik mogli su da budu mrvicu kreativniji i kulturniji pa da stave nekog srpskog velikana iz istorije....Obilica, Cica Drazu i slicno...mogli su da stave umanjenu repliku Gazimestana recimo (ako se to tako strucno zove kad pravis kopiju spomenika)...a oni stavili tenk....tesko su mogli gluplju i nepotrebniju stvar da urade.
      Last edited by tamonajugu; 27-08-19, 09:32.

      Comment


      • Originally posted by tamonajugu View Post
        Kad vec hoce da dignu spomenik mogli su da budu mrvicu kreativniji i kulturniji pa da stave nekog srpskog velikana iz istorije....Obilica, Cica Drazu i slicno...a oni stavili tenk....tesko su mogli gluplju i nepotrebniju stvar da urade.
        Za ovog vec imaju grafit, a i osnivac kluba nije bas bio u najboljim odnosima sa njim, neukusno.

        Comment


        • C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Dozvolila im Arena da prenose i to verovatno mufte na molbu Vučka.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Agrobanka je valjda u stečaju, tako da valjda ide nekih 10% od vrednosti duga (možda sam nešto pogrešno skapirao).
              Tenak je jedan od najvećih blamova u zadnjih 30-ak godina (a bilo ih je) i nikako ne razumem tu glavu i šta se motalo u njoj (e sada ne znam samo ko je majmun koji je ušao u tenak), ako je išta i bilo da bi ferceralo...kako je spojio Crvenu Zvezdu i tenk. Koji je logički sled koristio, koju asocijaciju ili je samo u pitanmju loša vutra (loš dop).
              Na kraju sa novinarom lista Danas, smatram kao pravo svakog kluba da se odredi prema politici pisanja i komentarisanja samog kluba a samim tim i da daju odnosno ne daju akreditaciju. Moguće je i da je samo revanšizam Don Terze ali je sasvim moguće i da izveštavanje lista Danas nije naišlo na odobravanje u strukturama Crveno - belih.
              Najgore bi bilo da se ovo poveće sa prvorođenim i da stvarno on ima umešane prste u tom činu.
              Uzgred, pročitah komentar lista Danas na mail FK i odbijanje akreditacije, prilično sujetan članak i na kraju jako nesretno "poentiranje" sa slikom Džaje i onog arapina. Stekoh utisak da njima i nije nešto žao što nemaju akreditaciju već što se razne njuške motaju i to su sada baš potencirali kao da te njuške nisu bile i kada su oni imali akreditovanog predstavnika. Jadno nam je novinarstvo, prejadno.
              Otpis duga nema veze sa stecajem.

              Nedopustivo je novinaru ne dati akreditaciju, pogotovu sto to nije zuta stampa, niti neki paparaco, a normalnih medija ima jako malo kod nas. Drugo, kakav se sve kriminalni sljam uvukao u Zvezdu i kakve poteze vuku, nece spreciti nikoga da pise o tome. Ne vidim sliku Dzaje, niti ikako sujetno pisanje, a citala sam ovu njihovu reakciju....
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Samo ne znam šta vas uopšte čudi ovde. Ovo je naša svakodnevnica - ili ćeš pisati kako ja hoću ili jbg, nećeš ni pisati. To je danas novinarstvo u Srbiji.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Otpis duga nema veze sa stecajem.

                  Nedopustivo je novinaru ne dati akreditaciju, pogotovu sto to nije zuta stampa, niti neki paparaco, a normalnih medija ima jako malo kod nas. Drugo, kakav se sve kriminalni sljam uvukao u Zvezdu i kakve poteze vuku, nece spreciti nikoga da pise o tome. Ne vidim sliku Dzaje, niti ikako sujetno pisanje, a citala sam ovu njihovu reakciju....
                  Nova Agrobanka u stečaju, članak sam negde pročitao i na dnu je bila slika Daja i onaj Emiraćanin, dozvoliću da sam pogrešio jer ne mogu više da nađem to mesto na netu gde sam pročitao.
                  Inače, da, ta vest o otplati samo osnovnog duga bez kamate je od prošle godine mislim i to je Terzić potencirao u nekom intervjuu da računaju u dug koji po sporazumu moraju da otplate do nekog određenog roka (ako se ne varam).
                  P.S. šta je čudno sa novinarima i njihovim propusnicama, pa ni jedan novinar koji postavi nezgodno pitanje ne dobije ponovo akreditaciju ni u Partizanu ni u Crvenoj Zvezdi, Vojvodini. Zato na tim KZŠ i nema nekih provokativnih pitanja.
                  Ipak, smatram da novinarima kakvi god bili treba omogućiti da izveštavaju sa dešavanja.
                  Last edited by nebitan; 27-08-19, 10:35.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Da pozdravim odluku kluba o zabrani pristupa novinarčićima koji će svakako nastaviti lajati. Na dan najvažnije utakmice u sezoni postavljaju vijest o oproštaju duga i to preko cijele naslovnice. Nadam se da će se takvima ubuduće u potpunosti zabraniti dolazak na stadion. Vidjeh nešto i za Kalinića da je prokomentarisao ili podijelio (ako je istina), bravo za Saleta i da to smeće više nikad ne pozove u reprezentaciju.

                    Nego, da se vratim temi i jedinoj bitnoj stvari. Nadam se da ćemo odigrati na nivou kao i sve domaće utakmice pod Milojevićem. Koliko vidim Ben će možda i zaigrati od početka pa je ključno da probamo doći do prednosti i da to držimo do nekog 60-65-og minuta kad će vjerovatno krenuti izmjene i ulasci Vukanovića i Jandera. Kući smo vrlo jaki otkad je tu Milojević, samo smo jednom primili više od jednog gola (PSG) i nadam se da će ostati tako, priželjkujem 1-1 ili 2-1. Teško da ću gledati utakmicu u cugu, nisam živce našao na putu, ko će gledati one kad se razlete po terenu Sretno nam i da se sve dobro završi i opet zaigramo LŠ

                    Comment


                    • Dal me sprdate, kakav tenk?
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Pravi To je već za kritiku, ali šta očekivati od takvih grupa. Pali se Zvezdina mašina, a tu mašinu valjda simbolizuje tenk

                        Comment


                        • Retki su novinari koji su cenjeni. U sportu ih gotovo i nema ili ih ima veoma malo.
                          To što nećemo biti u prilici da saznamo o nečijem pogrešnom pogledu na Crvenu zvezdu, pre svega zbog elementarnog neznanja, nije previše značajno.

                          Cenjeni novinari sa kredibilitetom trebaju da dobiju prostor da se iskažu, dosta je svima kojekavih gluposti koje izlaze po medijima.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Pravi To je već za kritiku, ali šta očekivati od takvih grupa. Pali se Zvezdina mašina, a tu mašinu valjda simbolizuje tenk
                            Pa ako ovaj tenk simbolizuje to sto kazes onda nece ovo na dobro da izadje...posto mu je zalivena cev i uopste nije u funkciji

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Dal me sprdate, kakav tenk?
                              Pravi, vel'ki, pa kad moze Arsenal da ima topove
                              Al ne moze da puca
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                                Prenos na RTS-u?
                                Tako jeeeee!!!

                                Idemooo!!

                                Apropo tenka, odlična ideja i saradnja izmedju dva srpska brenda SDPR-a i Zvezde.
                                Vojna industrija Srbije godišnje izveze blizu milijardu dolara i kao takva je lider srpske industrije.

                                Šteta samo što je to eksponat i što nema bar jedno barutno punjenje bez projektila pa da se grune jedna u vazduh na početku utakmice

                                Živela Srbija!!!
                                Idemoooo...
                                Last edited by Chiwwi; 27-08-19, 11:14.

                                Comment

                                Working...
                                X