Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tenk ispred Marakane?!

    Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Malopre sam pročitao i prekrstio se.

      Cirkus i seljakluk.

      Comment


      • Znate kad cu sledeci put na marakanu nikad oni sredstvo za ubijanje stavljaju ispred stadiona zemljo progutaj me cija je to genijalna ideja da mi ga je vidjeti.

        Comment


        • Haahaha o Boze.....samo da se igraci ne popnu na njega ko zna kako Uefa to moze da protumaci....ali ozbiljno

          Comment


          • Ja ne verujem kolika može biti ljudska glupost, iako je poznataa ona "Mladost je prolazna, lepota je relativna a glupost je večita" izgleda da neko ko je odlučivao o tom činu mnogo glup.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Boli nas pendrek sutra svi da se slikamo pored tenka, da budemo pravi oni .

              Comment


              • A sta tacno predstavlja taj tenk?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by ajkisloba View Post
                  Znate kad cu sledeci put na marakanu nikad oni sredstvo za ubijanje stavljaju ispred stadiona zemljo progutaj me cija je to genijalna ideja da mi ga je vidjeti.
                  Može tenk da se koristi i u odbrambene svrhe.
                  Ne vidim u čemu je tolika problematika. Pažnju novinara i domaćih i stranih će svakako da privuče, a to je onda dodatna besplatna reklama.
                  Loša reklama ne postoji!

                  Comment


                  • Nije to reklama, to je idiotluk. Cuj reklama staviti tenk ispred stadiona jos u ratnim bojama itd..Onda UEFA mafia kad kazni..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Joj Nikola Kalinicu majstore ja bolje nebi napiso tvit svaka ti cast zivio mi 200 godina.

                      Comment


                      • Taj tenk je najdebilnija ideja u istoriji besprizorništva.
                        Toliko nemati mozga, smisla za humor, pristojnosti, dostojanstva.
                        Ta ideja ne bi pobedila na izboru za imbecilizam milenijuma.
                        Ovoga bi se postideo čak i trust mozgova oličen u Baji Malom Knindži, Bori Đorđeviću, Bori Drljači i Borislavu Zoriću Ličaninu

                        Mogu zamisliti koliki transfer blama imaju ljudi koji navijaju za Zvezdu, a da im je pritom IQ malo veći od broja obuće.
                        Last edited by Jaqen Hghar; 27-08-19, 07:55.

                        Comment


                        • Krv ti jebem, prodasmo Jocica Veroni za 500k plus procente. Aloooo 500k.
                          Ne znam jel Zvezdan toliko mrzi tu 2001 generaciju ali nepojmljivo mi je da Terzica, Velikica i Jocica uvalja za tako sitan kes ako se vec odlucio za prodaju.

                          Kakve kombinacije
                          Mozemo mi uci u LS pet godina zaredom dug ce i dalje biti 35 miliona.
                          Nista mi ne pomeri zivac kao prodaja nekog talentovanog klinca.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Vraćaju se Milunović i Jovančić posle suspenzije, iz tima ispada Pankov i po nekim informacijama Vukanović, što znači da Mateo ostaje, ali videćemo.

                            4-2-3-1:
                            Borjan
                            Gobeljić-Milunović-Degenek-Rodić
                            José Cañas-Jovančić
                            Ivanić-Marin-Mateo
                            Boakye
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Dakle u mesec dana samo (i to ono sto znam, od juce):

                              -Agrobanka, drzavna banka, oprostila dug, tj. kamate FKCZ u iznosu od 10mil€

                              -Juce postavljen tenk ispred Mare (jos uvek nisam saznala kojim dobrom)

                              -I juce odbijena akreditacija novinaru Danasa prvi put u ustoriji, za vecerasnji mec

                              Lepo, sve lepse od lepseg. Ovde se vise nista ne krije i ne radi ispod zita, sve transparentno, jos samo da saznam ... ko vodi zapravo ovaj klub za koji navijam od kako sam se rodila?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Dakle u mesec dana samo (i to samo ono sto znam, od juce):

                                -Agrobanka, drzavna banka, oprostila dug, tj. kamate FKCZ u iznosu od 10mil€

                                -Juce postavljen tenk ispred Mare (jos uvek nisam saznala kojim dobrom)

                                -I juce odbijena akreditacija novinaru Danasa prvi put u ustoriji, za vecerasnji mec

                                Lepo, sve lepse od lepseg. Ovde se vise nista ne krije i ne radi ispod zita, sve transparentno, jos samo da saznam ...a ko vodi zapravo ovaj klub za koji navijam od kako sam se rodila?
                                Agrobanka je valjda u stečaju, tako da valjda ide nekih 10% od vrednosti duga (možda sam nešto pogrešno skapirao).
                                Tenak je jedan od najvećih blamova u zadnjih 30-ak godina (a bilo ih je) i nikako ne razumem tu glavu i šta se motalo u njoj (e sada ne znam samo ko je majmun koji je ušao u tenak), ako je išta i bilo da bi ferceralo...kako je spojio Crvenu Zvezdu i tenk. Koji je logički sled koristio, koju asocijaciju ili je samo u pitanmju loša vutra (loš dop).
                                Na kraju sa novinarom lista Danas, smatram kao pravo svakog kluba da se odredi prema politici pisanja i komentarisanja samog kluba a samim tim i da daju odnosno ne daju akreditaciju. Moguće je i da je samo revanšizam Don Terze ali je sasvim moguće i da izveštavanje lista Danas nije naišlo na odobravanje u strukturama Crveno - belih.
                                Najgore bi bilo da se ovo poveće sa prvorođenim i da stvarno on ima umešane prste u tom činu.
                                Uzgred, pročitah komentar lista Danas na mail FK i odbijanje akreditacije, prilično sujetan članak i na kraju jako nesretno "poentiranje" sa slikom Džaje i onog arapina. Stekoh utisak da njima i nije nešto žao što nemaju akreditaciju već što se razne njuške motaju i to su sada baš potencirali kao da te njuške nisu bile i kada su oni imali akreditovanog predstavnika. Jadno nam je novinarstvo, prejadno.
                                Last edited by nebitan; 27-08-19, 09:36.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X