Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au bice extra ako on dodje.Mada dok ga ne vidim da se slika sa nasim dresom i potpisuje ugovor ne verujem.
    СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

    Comment


    • I dok čekamo i zvanično


      sigpic

      Comment


      • Ne svidja mi se sto ce Milijas da se vrati..sa strane to sto se povratnici pogube kad se vrate,nego sto covjek ne odgovara sistemu koji forsira Robi..previse je spor i jednostran.Mada Robi najbolje zna..Ime koje se sve cesce spominje je Aleksandar Lukovic,e to bi bila praaava stvar plus ako jos Tosic ostane!!;)
        Robi najbolje zna,covjek kog naaajvise volim u Crvenoj Zvezdi!


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Zapravo to sto je jednostavan je plus, bolje nego Cava koji 7 puta meri pas i onda doda pravo u noge protivniku. Donosi Miki i onu svoju prangiju koju niko kod nas nema sem donekle Laze i Kadua. Irao je u Engleskoj, sigurno je bar malo bolji igac nego ranije. E sad, meni se nesto ne dojmi sto se vraca zbog brzine i spavanja u pokrivanju u odbrani, ne verujem da ce sd to Robiju mnogo svideti, ali bi momentalno postao najbolji igrac ekipe, mozda i lige.
          A sto se tice Lukovica i Ninkovica, mozes se opustiti, sigurno ne dolaze ni ovo leto.
          Last edited by Nebojsa; 22-05-12, 10:44.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Zapravo to sto je jednostavan je plus, bolje nego Cava koji 7 puta meri pas i onda doda pravo u noge protivniku. Donosi Miki i onu svoju prangiju koju niko kod nas nema sem donekle Laze i Kadua. Irao je u Engleskoj, sigurno je bar malo bolji igac nego ranije. E sad, meni se nesto ne dojmi sto se vraca zbog brzine i spavanja u pokrivanju u odbrani, ne verujem da ce sd to Robiju mnogo svideti, ali bi momentalno postao najbolji igrac ekipe, mozda i lige.
            Q stp se tice Lukovica i Ninkovica, mozes se opustiti, sigurno ne dolaze ni ovo leto.
            Upravo to!
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Zapravo to sto je jednostavan je plus, bolje nego Cava koji 7 puta meri pas i onda doda pravo u noge protivniku. Donosi Miki i onu svoju prangiju koju niko kod nas nema sem donekle Laze i Kadua. Irao je u Engleskoj, sigurno je bar malo bolji igac nego ranije. E sad, meni se nesto ne dojmi sto se vraca zbog brzine i spavanja u pokrivanju u odbrani, ne verujem da ce sd to Robiju mnogo svideti, ali bi momentalno postao najbolji igrac ekipe, mozda i lige.
              Q stp se tice Lukovica i Ninkovica, mozes se opustiti, sigurno ne dolaze ni ovo leto.
              Pa ne znam bas...brate,Milijas je spor a Robiju se to sigurno nece svidjeti,to je li bolji od Cave ili ne,naravno da jeste,ali ta sporost je najgora.Sto se tice Lukovica,ne budi tako siguran...ustvari zasto si siguran da nece docia za Ninkovica je i dalje otvoreno i vjerujem u njegov dolazak.


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Ja cisto sumnjam u dolazak Ninkovica i Lukovica,nema nista od toga,mada bi to bilo fenomenalno.
                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                Comment


                • http://www.mojacrvenazvezda.net/3305...pred-medijima/
                  СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                  Comment


                  • Originally posted by Dacha View Post
                    Izgleda da pregovaramo sa Petkovicem,a prica se i o cuvenom Zarku Markovicu(cuvenog sa menadzera),sto moze znaciti da Toske ide
                    el to puzdano il je to ono fazon tipa zaludjica i tako taj rad?


                    Originally posted by T-Mac View Post
                    Miki kapiten prvo pojacanje!
                    koliko je ovo % tacno? valjda nije umesto evandora..

                    Comment


                    • Zar ti ja licim na nekog ko daje pouzdane izvore?
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Originally posted by Dacha View Post
                        Zar ti ja licim na nekog ko daje pouzdane izvore?
                        tako sam i mislio

                        Comment


                        • Miki je skoro 100%tan, Petkovic mozda, verovatno ne. Pregovara se ali je skup.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • http://redstarbelgrade.info/fudbal-s...k-je-levo.html
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment



                            • i 2003-e isto
                              lm, remize onog sta je rekao, za one sa slabijim netom
                              И две иљаде треће исто! Овај,па сигурное да е,мисим,ние сада утакмица дерби,али сигурное да е утакмица из категорие финалних и да има јако велику,јако велики осећаи типа притисак на Звездиним играчима да освое трофеј поготово пошто у првенству то нису успели да ураде.Начи Борац нема ша да изгуби,он је аутсаидер на хартији типа папир.Сигурное да ће дати орган типа срце и ти момци да освое трофеј,поготово што су испали у лигу категорие друга.Да барем колко толко оправдају образ али ми сви нисмо дошли овде да гледамо Борац него Црвену Звезду.

                              Comment


                              • Jel ste se prijavili za elektronsko glasanje ? Ja nisam uspeo.Napisem broj clanske kartice i email i kaze kao podaci nisu tacni pozovite servis za clanstvo.Ja zvao 15 puta,sve zauzeto i batalio. Mnogo su to glupo napravili, vidim zale se ljudi nikom nisu tacni podaci i svi su morali da zovu servis. I sta sad da radimo mi koji nismo uspeli da se prijavimo a prijava istekla ?
                                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                                Comment

                                Working...
                                X