Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jordan Botaka se spominje kao pojačanje, krilo napadač 1.86 zna sa loptom vic igrač.

    Comment


    • Idiotizam. Imali sve vreme ovog sveta za pojačanja.

      Oni na kraju dovedu levog beka kao zamenu za Rodića, a čovek uopšte i nije levi bek. Bolje im da ne prodaju Rodića.

      Dovedu napadača misleći da će prodati Pavkova i to tako da ga prejebu. Sad imamo tri napadača a sa Tomaneom i ne znaju šta da rade. Pavkova nikako da prodaju.

      Bila su nam potrebna krila, a od njih su odustali nadajući se da će Ivanić da živne a Ben ponovo biti onakav kakav očekujemo. Ben može ponovo biti u dobroj formi, a za Ivanića sumnjam.

      Moguć sastav za večeras:

      Borjan, Gajić, Babić, Pankov, Žander, Vulić, Petrovi, Ben, Jevtović, Simić, Krstović.

      Comment


      • Borjan, Gajić, Pankov, Babić, Žander, Petrović, Vulić, Ivanić, Simić, Jevtović, Boaći.

        Klupa: Popović, Gobeljić, Milunović, Jovančić, Krstović, Nikolić, Tomane
        Op, šta će ovo biti, Veljko Nikolić u protokolu. Verovatno će dobiti šansu u drugom poluvremenu.

        Comment


        • I što ovi isti nisu mogli igrati protiv Voždovca prošle subote.

          Comment


          • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
            I što ovi isti nisu mogli igrati protiv Voždovca prošle subote.
            Zato što terza uvek mora da meri patku.
            Inače, N.N. povukao, tj ispisao se iz članstva CZv...malo je bilo više talasanja koje nije prvorođeni mogao da podnese...
            Last edited by nebitan; 09-08-19, 18:44.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Veliki Miloš Vulić!!!
              A neznalice htele da ga daju Radničkom haha

              Comment


              • Opet se pokazuje tačnim Vulić solidan, mali Njegoš odličan, Pankov solidan... Sve ovih divljaka što je dovedeno Jevtović, Ivanić, Žander, itd. to sve kurcu ne valja. Ja sam bio prvi za neke od njih, ali ispada najisplativije kupovati domaće igrače IZ lige. Nikakve kurčeve povratnike i propale talente koji bi da ožive karijeru.

                Plavšić se isplatio, Pavkov se isplatio, Srnić se isplatio, Vulić hoće, Vukanović isto dao naznake i čim igra ova slepčina Boaće, Vukanović će u Kopenhagenu.

                Jovančić se isplatio.

                Falio nam je još Randjelović i da smo zadržali Aleksu Terzića i Joveljića.

                Na tu ekipu središ Marina, Radoju, Borjana, Nestorovskog i ti lagano imaš i mnogo jeftiniji tim i mnogo bolji.

                A ne ovi kurci Žandar, Ivanić, Jevtović, Simić, itd itd, dno dna.

                Jedan Milić se isplatio! I to ne zaboraviti.

                Comment


                • Vukanović špic, Ben, Marin i ko još će početi u Kopenhagenu to me zanima? Ko je sve na klupi danas?

                  Da ne bude neka ludorija tipa Gobeljić desno krilo a Žule desni bek. Gle kada budem prorok.

                  Comment


                  • Comment


                    • Valjda cemo malo videti i njega konacno, inace dosadna tekma ali nasa druga ekipa odradjuje posao.

                      Comment


                      • Znači ode na zimu.

                        Comment


                        • Vulić pokazuje na terenu mnogo više od Kanjasa, ne znam zašto se njemu ne ukazuje malo više poverenja.

                          Comment


                          • Fantazija od slobodnog udarca. Jaja Ture tip igrača sredine terena.
                            Ako se uklopi i krenu rezultati, sam će sebe postaviti u tim, ništa se tu Milojević neće pitati, kao i u slučaju Nenada Krstičića ili Milana Pavkova.

                            Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Šta ima da se uklapa čovek, na prvu se na pripremama letos videlo da je dečko odličan fudbaler, pisali smo i Uroš i ja, no meni nije jasno šta ovi iz uprave gledaju, kao i struka, hteli njega da daju na pozajmicu, a dovode Kanjasa starca foča od stotinu lijeta da nas vodi u LŠ sa, možda, najbitnije pozicije u igri kakvu forsira Miloje !?

                              Možda Kanjas i odigra nešto, ima mirnoću, hoće i traži igru, ali opet sumnjam u njegov neki kontinuitet igara imajući u vidu njegove godine, pa i ovi u PAOK-u nisu ludi da ga tek tako puste da mu izađe ugovor a čovek je sa njima osvojio titulu Grčke posle dve decenije ako se ne varam.

                              Ali ajde, neka, ova godina nek grabi minute kroz Linglong, a dogodine da se oko njega i gradi igra.

                              Vidim hvali se Vukanović, osim agresivnosti i hitrine ja kod njega ne vidim baš ništa, čovek nije igrač za prvu postavu prvaka Srbije, a kamoli za prvu postavu ekipe koja bi u LŠ.

                              Comment


                              • Brat moj, i Srnić nije delovao da je za nešto više, ni Milić, pa su neophodan sastojak bili za LŠ. Vukanović je uneo energiju.

                                Što se tiče Vulića ja sam sa stadiona pisao posle prvih dodira lopte, da se oslobadja brzo, da nije alibi igrač, dobar pregled ima.

                                I došli smo u situaciju da su mali Njegoš i Vulić bolje kupovine od Ivanića i Kanjasa koji su papreni za naše uslove. Kanjas je dobar fudbaler. To je sigurno. Ali dok udje u formu, već iza sebe ima 20 godina letnjih priprema, sporije se pali i treba naći formu, a on to ne može više tako brzo i sa tom energijom/željom. Biće on dobar.

                                Nije ni Milić bio za prvu postavu pa je uradio šta je uradio. Nije bio ni Srnić objektivno, pa je uradio šta je uradio.

                                Nije ni Pavkov neki igrač ali ima neka aura, nešto, oko tih igrača da im se na tim utakmicama digne plafon i odigraju iznad očekivanja nasuprot nekom Ivaniću, Boaćiju koji po pravilu odigraju kao dva kurca.

                                Krstović i Tomane pokretlljivi jako, Tomane ušao u šansu za minut.

                                Mnogo brži, bolji tehničar i nije uopšte toliko sitan. Izvlači se, biće odličan spoj sa Marinom i ekipom.

                                Veliki upgrade na prvi pogled, iako nisam očekivao.

                                Ovako kada igraju Pavkov i Boaće, Pavkov može da skoči i gol je igrač, Boaće ne može ništa, i faktički igraš sa 9 igrača plus golman.

                                Sa Tomaneom će to biti mnogo tečnije.

                                Nejasno je Jirka, Simić i ekipa a Randjelović u Oly. Fali nam i dobro krilo.

                                Comment

                                Working...
                                X