Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by La Jugoslavia View Post
    @Ganac
    Opet sjajan gif, odličan posao.

    Što se starta tiče, opet je sve kristalno jasno, sudija u neposrednoj blizini, protivnički igrač igra na loptu, koju i odnosi.

    Fudbal nije balet, naknadni kontakt je nebitan, čist start kao suza.

    Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
    Sudjenje je bilo tendenciozno. Ti kao da si iz sudijskog odbora UEFE pa analiziras gifove i dajes prelaznu ocenu sudiji za svaku situaciju.
    vlada Novakovic je u podcastu rekao da su danski novinari poceli da se smeju kad su videli usporen snimak jedanesterca. Kako je ovaj igrac pao.
    Last edited by suptil; 07-08-19, 11:20.

    Comment


    • Previse ste pristasni. Moglo se svuda diskutovati, ali i da je svirao faul ne bi mu dao drugi zuti nijedan sudija na svetu. Oba tima su igrala na rezultat. Kob se branio dok je imoa 0-0, Zvezda dok je imala 1-0,i posle zadnjih 10minuta opet Kob kad je imao 1-1.

      Ne znam sto ste toliko optereceni sa sudjenjem, sudija je bio popriicno siguran u svoje odluke. Slusamnekogkonsultanta na MOndu,kaze...kod penala za goste da nije bio, a ovaj za Zvezdu jeste...Mislim stvarno.

      Nije da pratimnasfudbal ali ne znam odakle Marin u njemu, dal muje bio dan ili tako uvek igra, stvarno nam znaci kao Barsi Messi...Odlican je onaj novi iz PAOK-a i Ivanic po meni, ovo ostalo mozes zameniti kad god u toku sezone ne bi osetio..Borjan kao golman mi se isto svidja,mimo ovogmeca,par tekmi pre sto sam pogledao..

      Marko zero je propustio na onom mecu da kaze da je bilo u sutevima 11-8 doduse od 11 nijedan u gol i 8-0 u kronerima..jes bilo 3-0 ali razbili je pregruba rec...ako gledamo teren. Sigurno Pepe nije drzao sve dinastije i uzimao trofeje bezposeda itd..desi se neki slucaj ali uglavnom ti timovi odu punih ruku kuci..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by suptil View Post
        Stojance, cenis da bi silni Kopenhagen sa 10 iograca u drugom napravio preokret
        Ma jok, ne bi, samo nisam siguran da li bi mi iskoristili brojčanu prednost.

        Kopčam ja da je ovo eliminaciona faza i da nema mnogo rizika, al mora nekad i da se osilimo i pokušamo iznenaditi protivnika.

        Ja sam to očekivao sinoć u prvih 15 minuta drugog poluvremena. Da ih iznenadimo, damo drugi gol i onda da lovimo kontre.
        Last edited by Karamazov; 07-08-19, 11:37.

        Comment


        • Originally posted by Stojanče View Post
          Ma jok, ne bi, samo nisam siguran da li bi mi iskoristili brojčanu prednost.

          Kopčam ja da je ovo eliminaciona faza i da nema mnogo rizika, al mora nekad i da se osilimo i pokušamo iznenaditi protivnika.

          Ja sam to očekivao sinoć u prvih 15 minuta drugog poluvremena. Da ih iznenadimo, damo drugi gol i onda da lovimo kontre.
          Kad sam video Boacija mislio sam da cemo pojacati igru po zemlji iza ledja odbrane da ce ici lopta. Nije Boaci Pavkov nema Boaci karakteristike Pavkova pa da se i dalje bunari na Boacija udrugom poluvremenu. Onu sansu Boaci je morao da iskoristi sut nogom kad je otisla iznad precke, identicnu akciju je juce imao Paok i izjednacio protiv Ajaksa.

          Comment


          • Da si ga gledao protiv Batea Arsenala i Keln kući šta je promašio znao bi da neće dati. Upgrade verzija Orlandića za ligu, ja se ne sećam nijednog njegovog gola sem protiv Kelna. U derbiju sve neke frljoke, a Hugovog se svakog sećam.

            Comment


            • Originally posted by Zero_privilegi View Post
              Da si ga gledao protiv Batea Arsenala i Keln kući šta je promašio znao bi da neće dati. Upgrade verzija Orlandića za ligu, ja se ne sećam nijednog njegovog gola sem protiv Kelna. U derbiju sve neke frljoke, a Hugovog se svakog sećam.
              Ok, i koje je resenje za Kopenhagen ako Pavkov sa zadnjom lozom bude imao problem? Durke na Boacija ili igra po zemlji. Hajde jedan gol da postigne neko iz veznog reda, ali jedan gol mora da metne Pavkov/Boaci za 6 dana, da bi prosli.

              Comment


              • A Tomane ništa je l? Je l registrovan on uopšte, šta se dešava?

                Comment


                • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                  A Tomane ništa je l? Je l registrovan on uopšte, šta se dešava?
                  Nije registrovan za Kopenhagen.

                  Comment


                  • Vidim sada nije. Onda treba da ispadnemo. Dve godine ne možemo špica da ubodemo na ovolikom tržištu. Amaterski klub bio i ostao. Prošle godine Stojiljković dolazi i povredjuje se, sada ovaj Tomane. Dno dna.

                    Pri tom ja sam bio za tog Nikolu ali ja ne radim u klubu i ne znam fudbal, a očigledno ga ne znaju ni u upravi kluba.

                    Nisu najgora uprava daleko su od toga, ali ne sudim im po našim bivšim upravama nego po plafonu koji imaju, a trenutno se peku na sijalici ispod lustera metar. Imaju još lufta da se to zategne, mnogo mnogo mnogo.

                    Prvo koji je genije smislio da dva napadača budu stranci to me interesuje, pa sve drugo.
                    Last edited by Cassius Clay; 07-08-19, 11:57.

                    Comment


                    • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                      @Ganac
                      Opet sjajan gif, odličan posao.

                      Što se starta tiče, opet je sve kristalno jasno, sudija u neposrednoj blizini, protivnički igrač igra na loptu, koju i odnosi.

                      Fudbal nije balet, naknadni kontakt je nebitan, čist start kao suza.

                      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                      Nije tačno, iako ne pravdam start Gobeljića i njegov start je bio pro lopta ali je bio neodmeren i prenasilan i doveo je do loma noge - potpuno zaslužen crveni. U ovom slučaju je klizeći sa strane i više s leđa nije čisto zakačio loptu već i loptu i nogu (lepo se vidi po putani lopte da nije samo po lopti) intenzitet je bio malo slabiji nego Gobeljića ali jeste za karton.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Pavkov van terena dve nedelje.

                        Comment


                        • Izgleda bez Pavkova u revanšu... Nadam se da će bar Rodić biti spreman, u napadu se možda i zakrpimo.

                          Comment


                          • Originally posted by poacher View Post
                            Izgleda bez Pavkova u revanšu... Nadam se da će bar Rodić biti spreman, u napadu se možda i zakrpimo.
                            iz mog ugla Rodic nije kondiciono spreman za 90 minuta otuda i ona izmena sinoc. Ma vazno je da ne igramo na neugodnoj vestackoj podlozi. Mi drugih problema nemamo rekli bi neki.

                            Comment


                            • 270026_img-20190806-wa0000_iff.jpg

                              Дочекали да се насладе

                              Comment


                              • Inace jel skontao neko sta znaci ona koreografija sa pocetka meca koju su prikazali na tv-u? Nesto kao lav(kopenhagen) se izgubio u dzungli ? Samo mi ono nista ne lici na dzunglu

                                Comment

                                Working...
                                X