Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A sta je sa Veljkom Simicem? On je po meni bolje resenje ako Ben ne moze...jer treba pomagati bekovima krilni igraci Kopenhagena su najopasniji i tu preti najveca opasnost oni im postizu najvise golova.

    Comment


    • BICE PUNO, IDEMO ZVEZDOOOO

      Comment


      • Da nismo primili gol moglo bi se reći da smo odigrali dobru i disciplinovanu utakmicu.

        Ovako sve pada u vodu. Loš rezultat po nas.

        A i jebeni buker gotovo uvek nam se obije o glavu.

        Comment


        • Ma te batađorine fore ne prolaze u evropi Miloje se blamira sa čuvanjem rezultata.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • da ga je Boaci metnuo sve bi bilo gotovo. Kopabhagen je imao domacinsko sudjenje. Odavno nisam video da ne sutne ekipa cestito na gol a da ga metne. Ne znam sta smo bogu zgresili da nam sviraju ovakve penale. Prosli put Kraznodar sad Kopenhagen.

            Comment


            • Koji on da da gol, nema taj pojma.

              Koliko loš igrač majko mila.Što je doveden taj Tomane uopšte? Katastrofa!!!!

              Comment


              • @suptil
                Nemoj druže tako.
                Nas je sreća gledala 2 puta za ulazak u grupnu fazu i UEL i UCL.
                Salzburg nas razbio od fudbala, a mi smo im dali 2 gola u 3 minuta naše lucidnosti.
                Krasnodar pamtiš po onom nepriznatom golu Ristića.

                Comment


                • Kopenhagen je dobra ekipa. Mi osim gola imali smo još jednu ozbiljnu šansu Boaćija i par solidnih prilika.

                  Disciplinovano su i oni odigrali. Sve kontre u drugom poluvremenu su rešili, odlično trče nazad i pokrivaju prostor.

                  Doduše i mi smo im pomogli u nekim situacijama lošim rešenjima.

                  Kod gola prvo je Kanjas lako ispao, mislim da je i Žander u jednom trenutku mogao bolje da reaguje a onda i loša reakcija Jovančića.

                  Za Kopenhagen kažu da su domaćinska ekipa. Videćemo šta će biti u revanšu. I dalje sam optimista, verujem da možemo proći dalje.

                  Comment


                  • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                    @suptil

                    Krasnodar pamtiš po onom nepriznatom golu Ristića.
                    Ja Krasnodar pamtim po dva gola koji su dali zahvaljujući sudijama i nepostojećem penalu u Beogradu.

                    Comment


                    • I taj fakin VAR za sirotinju ne postoji???
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ti citiraš ono što tebi odgovara.
                        Činjenica je da smo sreću zaslužili i imali je na tim mečevima.
                        Ono protiv Salzburga sam jedva živ dočekao do kraja

                        Comment


                        • Ali Ričmond Boaće. Drago mi je ako ništa zbog glupih cigana. "Boćko, Boćko"

                          Treba čovek da napiše priričnik kako postati legenda kod mitomana i igrati fudbal iako nemaš pojma, zaradjivati leba bez motike.

                          Pešić promaši zove se na pokolj. Dobro je da Pavkov nije ono promašio. A pošto je Boćko onda niko ne spominje.

                          Dosadan sam više sam sebi, sve u nadi da će još neko napušiti tog idiota. Olja je jedina spomenula.
                          Last edited by Cassius Clay; 06-08-19, 22:10.

                          Comment


                          • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                            Ti citiraš ono što tebi odgovara.
                            Činjenica je da smo sreću zaslužili i imali je na tim mečevima.
                            Ono protiv Salzburga sam jedva živ dočekao do kraja
                            Citiram ono sa čim se ne slažem. Mišljenja sam da su nas sudije žestoko oštetile protiv Krasnodara. Jedan gol gde je lopta prethodno bila u autu i drugi gol gde sudija nije svirao očigledno igranje rukom i dozvolio korner za Krasnodar posle kojeg su nam dali gol.

                            Protiv Salcburga smo imali sreće, al kao što si rekao nju smo zaslužili. Ko im je kriv što su se utronjali odmah posle našeg gola.

                            Comment


                            • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                              Ali Ričmond Boaće. Drago mi je ako ništa zbog glupih cigana. "Boćko, Boćko"

                              Treba čovek da napiše priričnik kako postati legenda kod mitomana i igrati fudbal iako nemaš pojma, zaradjivati leba bez motike.

                              Pešić promaši zove se na pokolj. Dobro je da Pavkov nije ono promašio. A pošto je Boćko onda niko ne spominje.

                              Dosadan sam više sam sebi, sve u nadi da će još neko napušiti tog idiota. Olja je jedina spomenula.
                              Sta fali Bocku, vrh napadac za PingPong ligu, za nesto vise tesko da moze.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Inače, odlična utakmica Milunovića i Degeneka. Čistili su sve pozadi.

                                U par situacija Milunović je pravio pametne prekršaje proiv one zveri, nijedan nije bio u opasnoj zoni.

                                Sreća što su im svirali penal, inače je Ndaje katastrofalno reagovao. E moj Uroše, da je bio Boaći na njegovom mestu zakuc'o bi loptu u mrežu samo tako.

                                Comment

                                Working...
                                X