Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolje nego što ću ja ikada umeti Kopenhagen je analizirao pre neki dan
    Vladimir Novaković koji na SK prenosi dansku ligu, i dobro je upućen u materiju.
    Iako po sopstvenom priznanju ne voli Kopenhagen, a znamo da je navijač Zvezde,
    njegove su procene da su šanse 70-30 za njih.

    Oni koji baš ne veruju u Vladinu analizu, neka gledaju u batake ove devojčice .

    Last edited by Jaqen Hghar; 25-07-19, 12:25.

    Comment


    • Originally posted by tamonajugu View Post
      U play-ofu nema mesta za biranje narocito ako nisi nosioc tako da sve osim PAOK-a ili Ajaxa je dobar zreb naravno ako se prodje Kopenhagen sto ce biti bas tesko i to dosta teze nego prolazak Salzburga jer Zvezda vise nema faktor iznenadjenja na svojoj strani svi su upoznati sa njenim stilom i bice mnogo teze ponoviti prethodne rezultate.
      Scenarijo u kom je teze proci nekog od Salzburga, a pritom PROCI a ne ispasti kao sto bi se desilo protiv vrh timova, je jedino da damo gol u nadoknadi vremena u revansu za prolaz, posto smo mi protiv Salzburga prosli na 2 centarsuta i u 3/90min bili bolji, a morali smo da se cupamo iz 2-0 u gostima u 50om minutu, plus u prvom poluvremenu kad je Borjan promasio loptu mnogo srece smo imali. Tesko da moze mnogo teze od toga, mozda ovo sto su LFC i Spursi uradili u SF, ili RM 2014. u finalu.
      Last edited by colchonero; 26-07-19, 22:12.

      Comment


      • Moguca zamena za Ebisilija je Njegos Petrovic iz Rada.
        Jovicic navodno povredio prednje ukrstene. Bas kad je usao u dobru formu.

        Comment


        • Šteta za Jovičića ako se ispostavi, pre dve godine bila vrlo slična situacija.
          Jovičić povređen, doveden Nenad Krstičić da ga zameni (uz mnoge potcenjivačke komentare), i oformio je trio na sredini terena koji se prošetao Ligom Evrope:
          Donald-Krstičić-Kanga

          Sada je tu José Cañas:
          José Cañas-Jovančić-Marin
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Originally posted by Дијаз View Post
            Moguca zamena za Ebisilija je Njegos Petrovic iz Rada.
            Jovicic navodno povredio prednje ukrstene. Bas kad je usao u dobru formu.
            Mislis da nam je potrebna zamena za Ebija? Ako Ebi nije igrao znaci da dovodimo nekog ponovo da ne bi igrao...

            Comment


            • E, jebi ga.


              Comment


              • Zvezda nema pravu zamenu za njega i njegovu ulogu na terenu i ako ne odreaguje na vreme ovo bi moglo da dovede do rezultatski kriticne situacije. Neka olaksavajuca okolnost za Zvezdu je to sto je obezbedila da sledece seozne ima veci evropski koeficijent nego ove jer je vec sada osvojila onih 0,25 bodova koje se brisu naredne sezone. Tako da svaki naredni dobar rezultat ove sezone u Evropi ce sve vise povecavati koeficijent za narednu sezonu.
                Last edited by tamonajugu; 25-07-19, 16:31.

                Comment


                • Strašno.

                  Čovek nema sreće sa povredama. Kao i u prvoj sezoni kod nas moraće i sada da pauzira nekoliko meseci.

                  Comment


                  • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                    Ne znam šta nam se otvorilo, Slavia je jebena ekipa... Biće teško.
                    Naravno da se otvorilo, sve nabrojane bih pre birao nego Ajaks, Seltik ili Dinamo iz Zagreba, eto možda je Dinamo jedino egal tu sa pobrojanim.

                    Originally posted by suptil View Post
                    Nek ide Slavija na Dinamo. Sto odmah razvijas apokalipticne scenarije. Jedva cekam za vikend da vidim Kanjasa na terenu. Boaci je zlato ove ekipe.Da ga nije metnuo grickali bi nokte do 90-og minuta pitaj boga kako bi se sve razvijalo.
                    Vala da ga iz one pozicije nije dao stvarno bi trebali da ga lupimo budakom u glavu. Stvarno teška situacija za postizanje pogotka.

                    Ali, ok, ponovo je počeo da radi ono što se od njega očekuje, a to je da postiže golove. Oba meča na Marakani e on otvorio.

                    Originally posted by La Jugoslavia View Post
                    Ne znam kakav je APOEL Nicosia, ali su BATE Borisov, Young Boys i Slavia Praha izuzetno opasni.

                    Usudio bih se reći na većem nivou od Zvezde trenutno, mada je nezahvalno za prognoze.
                    Možda neko od njih i ispadne, nikada se ne može sa sigurnošću tipovati-100% neko prolazi.
                    Gledao sam APOEL prvo poluvreme sa Sutjeskom, meč 55:45 u korist Apoela, gol iz upitnog penala postigli. Isto tako gledao sam Jang Bojs prvo kolo zbog kladionice očajan meč su odigrali na otvaranju i može se reći izvukli 1:1, Oro klasika, Sulejmani i imaju jednog crnca na suprotnom boku može da nam pravi problem. BATE sam gledao bar pet puta letos, kapiten dominira, ostalo na mišiće i realno BATE je najpoželjniji rival u 4. kolu. I da Milić neretko kreće mečeve u prvoj i igra otprilike na nivou kao što je kod nas igrao, dakle ništa posebno.

                    EDIT: Što se Bakule tiče nekako u oba slučaja kod povrede ista se desila kada je podigao nivo igre na najviši mogući nivo i u oba slučaja odsustvo se mora kategorisati kao ogroman hendikep.

                    Comment


                    • Treba biti izuzetno oprezan kada je žreb u pitanju, papir je jedno a teren nešto sasvim drugo.
                      Partizan je često imao "sreće" na žrebu, dobijao Kiprane i Šamrok, pa je prošao bos po trnju.

                      Kanjas, Jovančić i Vulić je malo i tanko za sredinu terena. Liga šampiona je nemoguća misija sa samo tri igrača sredine terena.

                      Sa druge strane Marko Docić, kapiten Čukaričkog već duže vreme briljira upravo na toj "Jorginho" poziciji i nameće se kao idealan i logičan izbor za Vladana Milojevića.

                      Sredina terena Marko Docić-Jose Canas-Marko Marin bi bila nešto posebno.

                      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Doveli smo Njegosa Petrovica mladi reprenzentativac iz Rada, stil igre kao Kazemiro, Terzina davnasnja ljubav.

                        Comment


                        • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                          Treba biti izuzetno oprezan kada je žreb u pitanju, papir je jedno a teren nešto sasvim drugo.
                          Partizan je često imao "sreće" na žrebu, dobijao Kiprane i Šamrok, pa je prošao bos po trnju.

                          Kanjas, Jovančić i Vulić je malo i tanko za sredinu terena. Liga šampiona je nemoguća misija sa samo tri igrača sredine terena.

                          Sa druge strane Marko Docić, kapiten Čukaričkog već duže vreme briljira upravo na toj "Jorginho" poziciji i nameće se kao idealan i logičan izbor za Vladana Milojevića.

                          Sredina terena Marko Docić-Jose Canas-Marko Marin bi bila nešto posebno.

                          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                          Meni se iz Čuke dopada Stojanović, ali on je pozicija Marko Marin.

                          Baš simpatničan igrač i zanima me kakav bi bio kada bi ga ubacili u ozbiljnu ekipu.

                          Comment


                          • Jel to Luka Stojanovic? Igrao sam protiv njega kao klinac, on je prosao celu skolu Partizana, bas ozbiljan talenat je bio. S tim da je tada igrao bas klasicnog zadnjeg veznog ili centralnog, nije imao kvalitete za poziciju Marko Marin. Nisam ga dugo gledao, promeni se to za cas, otisao je u Sporting prerano naravno, posle ko zna jos gde. Cuo sam da je u Cuki, ali bukvalno nisam pogledao nijednom kako igra.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Dao gol za Čuku u prvom kolu za 1-0 pobedu nad Napretkom na brdu. Centrirao kapiten Docić sa leve strane nakon driblinga, Luka Stojanović se ubacio i u letu poklopio loptu glavom.
                              Nisam ga nešto zapazio, broj 22 čini mi se.

                              Docić i Kovač sredina terena, zajedno sa Lukom Stojanovićem, krila desno desetka mali Vidosavljević, interesantan sa kontra nogom, levo Luković, centarfor Tedić.

                              Ovaj Njegoš Petrović može biti interesantan, ali koliko sam shvatio nije pozicija Jovičića, možda još neko dođe.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Jel to Luka Stojanovic? Igrao sam protiv njega kao klinac, on je prosao celu skolu Partizana, bas ozbiljan talenat je bio. S tim da je tada igrao bas klasicnog zadnjeg veznog ili centralnog, nije imao kvalitete za poziciju Marko Marin. Nisam ga dugo gledao, promeni se to za cas, otisao je u Sporting prerano naravno, posle ko zna jos gde. Cuo sam da je u Cuki, ali bukvalno nisam pogledao nijednom kako igra.
                                Taj, nisam znao da je bio u Portugalu, mada sad gledam igrao čovek za Muskron prvu ligu Belgije, imao dobar broj mečeva, znači imao i ozbiljnu ulogu i onda prešao u Antverp u sezoni 2017/18 koji klub ima ozbiljnu ulogu u toj ligi, ali se tu nije naigrao, nzm da l je povreda bila u pitanju.

                                Inače, preozbiljan igrač i to se vidi tek kada ga gledaš uživo, a ja sam imao tu priliku par puta da ga vidim. Mobilan, spretan, okretan, dobar tehničar....pravi igrač, ali nisam znao da je Gorbarče tako da od njega nema ništa sigurno po pitanju prelaska u FK.

                                Originally posted by La Jugoslavia View Post
                                Dao gol za Čuku u prvom kolu za 1-0 pobedu nad Napretkom na brdu. Centrirao kapiten Docić sa leve strane nakon driblinga, Luka Stojanović se ubacio i u letu poklopio loptu glavom.
                                Nisam ga nešto zapazio, broj 22 čini mi se.

                                Docić i Kovač sredina terena, zajedno sa Lukom Stojanovićem, krila desno desetka mali Vidosavljević, interesantan sa kontra nogom, levo Luković, centarfor Tedić.

                                Ovaj Njegoš Petrović može biti interesantan, ali koliko sam shvatio nije pozicija Jovičića, možda još neko dođe.
                                j.

                                Tog Vidosavljevića sam prvi put video u prvom kolu na Banovom Brdu, tj. na tom meču sa ovim Jermenima, izgleda ovako na oko atraktivno, hitro, ali se vala na meču propisno izglupirao i ispromašivao, vidim da ga je posle i Veselinović zalepo na klupu.

                                Birmančević mi je npr. bolji od njega, ali otprilike da nema puno čuke u glavi.

                                Comment

                                Working...
                                X