Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidim da neki nisu zadovoljni igrom, ja sam evo posle dužeg vremenskog perioda zadovoljan kako smo igrali.

    Marin opet doktorska disertacija na terenu.

    Kad pričamo o napadačima,a šta ćemo sa Tomaneom ? Kako će on dobiti minute pored ove dvojice ?

    Čitam pre neki dan da je Boaće odbio Trabzon i da neće da ide iz kluba, navodno hoće sa Zvezdom da igra LŠ, što je ove sezone realna opcija imajući u vidu kako nam se opet žreb otvorio.

    Comment


    • Milan Rodić u odličnoj formi, apsolutno se slažem!
      Novi igrač u odnosu na proleće, posebno se istakao u onoj klizećoj intervenciji ispred istrčalog Borjana.
      Milan Rodić je još jednom potvrdio da je vrhunski defanzivni levi bek, a i u ofanzivi uradi sve kako treba, sve zadatke ispuni.

      Što se Borjana tiče sve je to ok, reputacija je zavidna, ali može da se namiriše da je problem u najavi, kao ono nepotrebno istrčavanje u prvom poluvremenu ili antologijski promašaj u finalu kupa.

      Slovo o sudiji-neverovatno da nije dao crveni karton za onaj pokušaj loma noge Marku Marinu, i to sa otvorenim đonom.
      Inteligencija sudije i komentatora na približno istom nivou, komentator za nijansu ispod.

      Što se ovih tiče, neverovatna inferiornost, eno Suduva tutnula peticu, a i ove bi počastila.
      Jedina opasnost u revanšu su nekontrolisani i izuzetno opasni startovi ovih fudbalskih anafalbeta, bila bi prava katastrofa ako bi izbacili Marka Marina iz stroja za Kopenhagen.
      Last edited by La Jugoslavia; 25-07-19, 08:47.
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Mi smo nosioci u eventualnom cetvrtom kolu, zanima me ko su nam mogući rivali, ako ne bude bilo iznenadjenja, hvala.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • YB, Slavia Prag i pobednici dvomeca 3.kola gde bi trebalo da igraju BATE i APOEL ako prodju (znaci ne ovi sad sa Rosenborg-om i Sutjeskom, nego u sledecem kolu)


          Dok bi povlasceni bili Ajax Dinamo Celtic i nas dvomec sa Dancima.
          Last edited by colchonero; 25-07-19, 09:38.

          Comment


          • Znači meč sa Kopenhagenom je finale pre finala, baš nam se otvorilo.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Ne znam šta nam se otvorilo, Slavia je jebena ekipa... Biće teško.

              Comment


              • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                Ne znam šta nam se otvorilo, Slavia je jebena ekipa... Biće teško.
                Nek ide Slavija na Dinamo. Sto odmah razvijas apokalipticne scenarije. Jedva cekam za vikend da vidim Kanjasa na terenu. Boaci je zlato ove ekipe.Da ga nije metnuo grickali bi nokte do 90-og minuta pitaj boga kako bi se sve razvijalo.

                Comment


                • Ne znam kakav je APOEL Nicosia, ali su BATE Borisov, Young Boys i Slavia Praha izuzetno opasni.

                  Usudio bih se reći na većem nivou od Zvezde trenutno, mada je nezahvalno za prognoze.
                  Možda neko od njih i ispadne, nikada se ne može sa sigurnošću tipovati-100% neko prolazi.
                  Last edited by La Jugoslavia; 25-07-19, 11:27.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • U play-ofu nema mesta za biranje narocito ako nisi nosioc tako da sve osim PAOK-a ili Ajaxa je dobar zreb naravno ako se prodje Kopenhagen sto ce biti bas tesko i to dosta teze nego prolazak Salzburga jer Zvezda vise nema faktor iznenadjenja na svojoj strani svi su upoznati sa njenim stilom i bice mnogo teze ponoviti prethodne rezultate.

                    Comment


                    • Svi oni su slabiji od Salzburga
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Imam utisak da se ove godine nama zalomio najkomplikovaniji zreb. Ostale ekipe dobijaju gotovo amaterske ekipe u drugom kolu kvalifikacija. To uvek ima prednsoti ali i mane. Jednostavno od samog starta napori i angazovanost su na najvecem nivou. Nema lakocemo. Mozda se neko od ovih tzv. giganata opusti kada je najvaznije za tren pa onda prodju u duelu sa nama kao nasa privreda tj. privredni giganti devedesetih. Sve u svemu nasa jedina mana je uslovno neuigranost zadnje linije i te sitne povrede od Kanjasa pa nadalje.

                        Comment


                        • Originally posted by tamonajugu View Post
                          U play-ofu nema mesta za biranje narocito ako nisi nosioc tako da sve osim PAOK-a ili Ajaxa je dobar zreb naravno ako se prodje Kopenhagen sto ce biti bas tesko i to dosta teze nego prolazak Salzburga jer Zvezda vise nema faktor iznenadjenja na svojoj strani svi su upoznati sa njenim stilom i bice mnogo teze ponoviti prethodne rezultate.
                          Iz mog ugla Kopenhagen i Zvezda su nekako po igri filozofiji mentalni blizanci. Filozofije trenera su jako slicne, tako da ocekujem bas takmicarski fudbal sa dosta intenziteta u polju uz veliku mogucnost da golovi na strani zapravo odluce mec.

                          Comment


                          • Gledao sam ih prosle sezone nesto malo i njihovi krilni igraci su najteze resenje. Tu su najjaci i stvaraju gadne probleme sa bokova pogotovo na desnoj strani, mnogo su brzi i stalno se ponavljaju. Tako da ce dueli zvezdinih bekova i njihovih krila biti kljucni za dvomec.
                            Last edited by tamonajugu; 25-07-19, 11:45.

                            Comment


                            • Originally posted by suptil View Post
                              Iz mog ugla Kopenhagen i Zvezda su nekako po igri filozofiji mentalni blizanci. Filozofije trenera su jako slicne, tako da ocekujem bas takmicarski fudbal sa dosta intenziteta u polju uz veliku mogucnost da golovi na strani zapravo odluce mec.
                              Upravo to.
                              Kao Trnava prošle sezone.
                              Samo što je Kopenhagen +100% Trnava po svemu.

                              Comment


                              • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                                Upravo to.
                                Kao Trnava prošle sezone.
                                Samo što je Kopenhagen +100% Trnava po svemu.
                                Licno nisam pratio Kopenhagen, tako da ne mogu da ulazim u analizu njihove igre. Znam da je Pavlovic bio tamo i da je tada Kopenhagen bio nesto losiji nego inace. Iz price koju pisu forumasi spominjuci krila kao njihovo najvaznije uporiste u igri, mogu samo da se setim kako smo mi prosle godine dosli do Salcburga... Dosli smo preko Bena i Radonjica, dakle nekako preko krila i jednog univerzalca uz dosta trkaca u sredini terena. Ako Kopenhagen igra bas tako onda su oni godinu dana iza nas, stim da su im ocigledno igraci kvalitetniji u zbiru od nase ekipe od prosle godine. Najvaznije je da nasa ekipa bude stabilna, da proigra tim, da budu sigurni u sebe... Kad je tako onda je i navijacima lakse. Zato jedva cekam da vidim Kanjasa i Degeneka vec protiv Radnickog.

                                Comment

                                Working...
                                X