Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment




    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment








      • sigpic

        Comment


        • Najvaznije je da je kup osvojen..igru necemo komentarisati,bilo bi smijesno;)


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Sto, sta je falilo igri? Cak su se i sprdali u drugom poluvremenu sa onim dodavanjima u trouglu na 3 metra.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Ma daj Mac,nije valjda da si uzivao u igri


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Uzivao itekako ;)
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Dobro smo odigrali, bilo je delova od 4, 5 minuta kojima bih bio presrecan i optimistican cak i za Evropu. Ono sto me mozda i najvise odusevljava je koliko ova generacija ima srca i duha. To je nesto sto se oseti i sto je falilo prethodnim ekipama. To je mozda i najveca dobit od Prosineckog, moras imati potencijala, ali ovakva atmosfera se stvara. Inace ako ste obratili paznju, primetili ste da su se sa Zocevicem i Knezevicem dobro zezali u onom spaliru
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Ne znam brate, Knezevic nista posebno nije pokazao, cak je bio i jedan od najgorih u Borcu, jebem li ga. Mislim da ce nam trebati bolje desno krilo ako ode Laza.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Ne znam brate, Knezevic nista posebno nije pokazao, cak je bio i jedan od najgorih u Borcu, jebem li ga. Mislim da ce nam trebati bolje desno krilo ako ode Laza.
                      Daleko je taj od zvezde, mislim kvalitetom i potencijalom. Mnogo daleko.

                      Comment


                      • Nesto sam i ja o tome razmisljao, mada je dosta dobro igrao u ostalim utakmicama u kojima sam ga gledao. Recimo polufinale sa Vojvodinom je pokidao, gledao sam deo utakmice uzivo. Ono sinoc je mozda posledica treme, pritiska i dobrog pokrivanja, nije on Ronaldo da sija svaki put. Napadacki mi izgleda bolje od Vesovica. Moguce da se varam.
                        Ja sam samo rekao sta se videlo na kraju meca.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Ma koji Knezevic al ono sto je sigurno,ovoga puta.................Ninkkovic je nas!;)


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Duka View Post
                            Ma daj Mac,nije valjda da si uzivao u igri
                            Duka srece ti ajde skokni do Zvezde, napravi ekipu kojoj nijedan tim ne moze da stvori sansu, koja ce da igra svaku utakmicu na najvisem nivou. Dovedi i neke bombe od igraca pa da uzivamo svi da se ne brinemo nista...Oooo bre covece pa sta ti hoces od Zvezde? Ajde napisi mi samo sta ocekujes....Ali budi realan sagledaj situaciju kluba i period kroz koji je prosao. Evo napisi ;)
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Originally posted by Duka View Post
                              Ninkkovic je nas!;)
                              Odakle ti ovo, ono sto ja znam je da sigurno ponovo ne dolazi. Mislim bilo bi lepo, ali...
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by Condition23 View Post
                                Duka srece ti ajde skokni do Zvezde, napravi ekipu kojoj nijedan tim ne moze da stvori sansu, koja ce da igra svaku utakmicu na najvisem nivou. Dovedi i neke bombe od igraca pa da uzivamo svi da se ne brinemo nista...Oooo bre covece pa sta ti hoces od Zvezde? Ajde napisi mi samo sta ocekujes....Ali budi realan sagledaj situaciju kluba i period kroz koji je prosao. Evo napisi ;)
                                brate otkad pratis ti zvezdu?;) i da,pazi ovo bratski,ne moras da mi apostrofiras kroz sta je klub prosao,ili nesto slicno..ja zbog zvezde znamm da budem lud igrom nisam bio zadovoljan,sta? sta nije jasno,tebi s eona igra dopala,meni povremeno...najvise Evandro i donekle Lazovic kao i sve bolji Mladenovic.

                                Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Odakle ti ovo, ono sto ja znam je da sigurno ponovo ne dolazi. Mislim bilo bi lepo, ali...
                                brate,ovoga puta nema da nam izmakne,'izvor' ne bi trebao da je kiksao


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X