Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da sam pisao, ako nisam nije zgoreg ponoviti: Savića, Gobelju i još neke su viđali po splavovima i klubovima do tri ujutu. To mi ne liči na profesionalce (sve u toku sezone), dalje priča je da se zakačio sa Milojem i da je tu završio priču sa Zvezdom.
    Jednostavno rečeno, mislim da su Miloje i stručni štab znali za noćne klubove ali da su trpeli, Savić je prethodnu sezonu prilično dugo bio povređen (da li stvarno ili ne ne verujem da ćemo saznati).
    Što se mene tiče, sretan mu put i ... nije zvezdaš onaj koji peva sa šipkom ili na šipci već onaj koji izgara na terenu.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Mogli su drukačije da ga disciplinuju, kaznama i tsl.

      A ne da ga oteraju kao govno bud zašto, za 50% od naredne prodaje koje neće ni biti obzirom da će odraditi tamo ceo ugovor i otići u neki Čukarički kao slobodan igrač.

      Ti ljudi u klubu moraju biti odgovorni, moraju savladati svoje sujete i povlačiti poteze samo i isključivo u interesu kluba.

      Comment


      • Ma ono pubertetsko dokazivanje koliko vole klub im nije bilo potrebno. Šuć muć pesmice, vođenje navijanja, neko napadno isticanje zvezdaštva koje je postalo malčice i odvratno.

        Vladan je Savića i Stojkovića vratio na fudbalsku mapu. Način na koji je tim igrao je sakrio sve njihove mane pa su delovali bolje nego što jesu.

        Duži period igra im je džumbus, ni sami ne znaju kad su poslednji put odigrali dobru utakmicu.

        Tako da je najbolje da se rastanemo.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Mislim da sam pisao, ako nisam nije zgoreg ponoviti: Savića, Gobelju i još neke su viđali po splavovima i klubovima do tri ujutu. To mi ne liči na profesionalce (sve u toku sezone), dalje priča je da se zakačio sa Milojem i da je tu završio priču sa Zvezdom.
          Jednostavno rečeno, mislim da su Miloje i stručni štab znali za noćne klubove ali da su trpeli, Savić je prethodnu sezonu prilično dugo bio povređen (da li stvarno ili ne ne verujem da ćemo saznati).
          Što se mene tiče, sretan mu put i ... nije zvezdaš onaj koji peva sa šipkom ili na šipci već onaj koji izgara na terenu.
          Hoces da kazes da Savic nije izgarao?

          Ovo gore o izlascima je vid opravdanja za ovo sto se sad desilo. Pocetkom leta kao postoji ponuda za Savica i odlazi, medjutim nista od toga. Pankov se povredjuje, Babic u Italiji, Savic pocinje na pripremama. Babic se vraca ranije nego sto se ocekivalo, Savic opet na izlaznim vratima i na silu dat. I bas u tom drugom talasu guranja Savuca van Zvezde se pojavljuju ove price o izlascima. Smesno.

          Za to vreme Gobelja skoro sve vreme igra na pripremama. Pocinje protiv Suduve. Izlasci nisu ono sto tera Savica i Stojkovica iz Zvezde.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Originally posted by Stojanče View Post
            Ma ono pubertetsko dokazivanje koliko vole klub im nije bilo potrebno. Šuć muć pesmice, vođenje navijanja, neko napadno isticanje zvezdaštva koje je postalo malčice i odvratno.

            Vladan je Savića i Stojkovića vratio na fudbalsku mapu. Način na koji je tim igrao je sakrio sve njihove mane pa su delovali bolje nego što jesu.

            Duži period igra im je džumbus, ni sami ne znaju kad su poslednji put odigrali dobru utakmicu.

            Tako da je najbolje da se rastanemo.
            Slažem se vezano za formu, takođe se slažem da je vreme za promenu na tim pozicijama.....ali nikako ne mogu da se pomirim sa činjenicom da smo čaršijski klub da kapitena pod ugovorom prodamo za 50% od idućeg transfera !? A ovamo vapimo za nekim parama, lažemo se o visini duga u kom se klub nalazi, a, takođe, ni sami ne znamo gde su otišle pare od prošlogodišnje LŠ.....

            Sve dok se ne privatizuje klub to će biti ista priča u kratkom prevodu "Ciganjska čarlama"...

            Comment


            • Originally posted by NSG View Post
              Izlasci nisu ono sto tera Savica i Stojkovica iz Zvezde.
              Tera ih loša igra.

              Inače, u prijateljskoj protiv Zvezdare dva gola dao Ebisilio.

              http://[QUOTE=NSG;2011527] Izlasci n...91;/QUOTE]

              Na njega smo zaboravili a možda je bolji igrač od Ivanića.

              Prvi gol je golčina.
              Last edited by Karamazov; 14-07-19, 09:35.

              Comment


              • Originally posted by Stojanče View Post
                Tera ih loša igra.

                Inače, u prijateljskoj protiv Zvezdare dva gola dao Ebisilio.



                Na njega smo zaboravili a možda je bolji igrač od Ivanića.

                Prvi gol je golčina.
                Nije merilo Zvezdara, tu igraju igračići ko što smo ti i ja iako imamo 30+. Btw. prvi gol vrhunski, bomba.

                Iz priloženog se može videti da Tomane dosta učestvuje u igri, jedva čekam da ga vidim....dok sam se sva tri munta borio sa sobom da provalim ko je crnac sa brojem 18, totalno sam zaboravio na ovog beka.

                Ovaj špic Crnogorac je otprilike foraš.

                Comment


                • Prodaj ih 31.avgusta. Imaju iskustvo evropskih meceva, prolaze cele pripreme, bice spremni. Nisu zakazali ni na jednoj evropskoj. Ta losa igra nema veze sa kvalitetom igraca nego sa motivacijom. Isto tako ih baci u punu Marakanu, mislis da ce igrati lose i nece dati 110%?

                  I najvaznija komponenta, svlacionica i atmosfera. Atmosfera donosi rezultat, a ja je ne vidim u njihovim zamenama.

                  Poznavanje ocekivanja i pritiska igranja za Zvezdu u ovakvim mecevima.

                  Jednostavno, znacajno vise gubi tim njihovim odlaskom.
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Klošarski potez kluba. Vidjeni na splavovima? Video sam ja i košarkaša i fudbalera po klubovima, živi su to ljudi.

                    Ne znam gde su to oni odigrali loše, koji je to kiks Savića i Žuleta a da su ostali kidali?

                    Klošarski potez. Nisu trebali pevati pesmu. Najbolje da su grobari ko Mirko Ivanić da su kao klinci drkali na Kežmana, verovatno bi ih dočekali na kolenima

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Nije merilo Zvezdara, tu igraju igračići ko što smo ti i ja iako imamo 30+. Btw. prvi gol vrhunski, bomba.

                      Iz priloženog se može videti da Tomane dosta učestvuje u igri, jedva čekam da ga vidim....dok sam se sva tri munta borio sa sobom da provalim ko je crnac sa brojem 18, totalno sam zaboravio na ovog beka.

                      Ovaj špic Crnogorac je otprilike foraš.
                      Daleko od toga da je merilo, samo mislim da ga ne treba tek tako otpisati. Njegova mana je što je malo trom inače ima dobar pregled igre i odličan šut.

                      Originally posted by NSG View Post
                      Prodaj ih 31.avgusta. Imaju iskustvo evropskih meceva, prolaze cele pripreme, bice spremni. Nisu zakazali ni na jednoj evropskoj. Ta losa igra nema veze sa kvalitetom igraca nego sa motivacijom. Isto tako ih baci u punu Marakanu, mislis da ce igrati lose i nece dati 110%?
                      Retko ko je zakazao na evropskim utakmicama jer smo igrali kao tim, zato smo i zabeležili ove rezultate u prethodne dve sezone. Mada je Savić bio očajan protiv Salcburga i mogao nas je koštati plasmana u LŠ.

                      Comment


                      • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                        Klošarski potez kluba. Vidjeni na splavovima? Video sam ja i košarkaša i fudbalera po klubovima, živi su to ljudi.

                        Ne znam gde su to oni odigrali loše, koji je to kiks Savića i Žuleta a da su ostali kidali?

                        Klošarski potez. Nisu trebali pevati pesmu. Najbolje da su grobari ko Mirko Ivanić da su kao klinci drkali na Kežmana, verovatno bi ih dočekali na kolenima
                        Priča se po navijačkim krugovima da je bilo 'vatanje šije između Savića i Miloja.

                        Comment


                        • Vrlo moguće, klupa na derbiju nije bez razloga.
                          Sa druge strane rasulo u Parizu i lagana šestica je preokrenula status Savića, do tada je bio neprikosnoven, dobio traku, nisu se postavljala pitanja.
                          Od havarije protiv Neimara, kreće panična potraga za štoperima, Milunović je označen i to je bilo to što se tiče karijere Savića u Zvezdi.

                          Za F. Stojkovića je Savićević nedavno izjavio da su poremećeni odnosi sa Terzićem.
                          Koliko god bilo svakakvih teorija, ne bi me iznenadilo da je koren problema u parama.
                          Ušlo se u Ligu šampiona, igrači su ti koji su nadljudskim naporima doneli rezultat, a nagrada je bila kikiriki u poređenju sa onim što je ostvareno.

                          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Originally posted by Stojanče View Post
                            Retko ko je zakazao na evropskim utakmicama jer smo igrali kao tim, zato smo i zabeležili ove rezultate u prethodne dve sezone. Mada je Savić bio očajan protiv Salcburga i mogao nas je koštati plasmana u LŠ.
                            Stoiljkovic npr

                            Los jeste bio, ali da su nas naceli u 10om minutu sve bi verovatno bilo gotovo. Tad je sjajno uklizao i ne smem mu mnogo zameriti za ostalih 80 minuta.

                            Nije poenta odlazak Savica kao odlazak, vec nacin. Jednostavno se desava nesto sa timom koji je doneo prosle sezone sve ovo. Krsticic, Milic i Degenek prodati, Savic sada, Stojkovica i Simica ni na mapi, Rodic zamalo ali srecom vraca se na kolosek. Ben i Pavkov nisu prve opcije na svojim pozicijama na pocetku priprema. Kao ni Bakula. A nema ponuda za njih. Iznenada im se ne veruje a veruje se Bocku, Zardenu, Babicu/Pankov, Kanjasu pa i Ivanicu, Tomaneu, Gajicu i Vukanovovicu.
                            Last edited by engleski_dopisnik; 14-07-19, 11:59.
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Originally posted by NSG View Post
                              Stoiljkovic npr
                              Imao je onu asistenciju za Bena za izjednačujući gol protiv Trnave.

                              Tako da je i on malčice doprineo ulasku u LŠ.


                              Originally posted by NSG View Post

                              Nije poenta odlazak Savica kao odlazak, vec nacin. Jednostavno se desava nesto sa timom koji je doneo prosle sezone sve ovo. Krsticic, Milic i Degenek prodati, Savic sada, Stojkovica i Simica ni na mapi, Rodic zamalo ali srecom vraca se na kolosek. Ben i Pavkov nisu prve opcije na svojim pozicijama na pocetku priprema. Kao ni Bakula. A nema ponuda za njih. Iznenada im se ne veruje a veruje se Bocku, Zardenu, Babicu/Pankov, Kanjasu pa i Ivanicu, Tomaneu, Gajicu i Vukanovovicu.
                              Što se tiče načina tu jesi u pravu, moglo je i bolje. Pisao sam i ja tokom drugog dela sezone da sa ekipom nešto nije u redu i da nije u pitanju samo motivisanost. Verovatno su i zahladneli odnosi pojedinaca sa trenerom i Terzom. Nemam tačne informacije već samo pretpostavljam.

                              I Krle kad je odlazio jasno je bilo iz onog njegovog komentara da su ga za neke stvari prevarili. O tome je pričao i Hugo Vieira, on je čak najvaio da će sve ispričati što mu leži na duši al su mu iz kluba ubrzo zabranili komunikaciju sa medijima. Kasnije čovek verovatno je dig'o ruke i nije želeo da traći deo svog života na prepucavanja sa pojedincima.
                              Last edited by Karamazov; 14-07-19, 12:12.

                              Comment


                              • Tako je.....način i to godinama unazad ponašamo se kao seljačka birtija.

                                Mada ruku na srce nije da toga nema ni u svetu, evo npr. Inter sa Ikardijem je najsvežiji primer....ali opet razlog je jer ga nov trener ne vidi u timu, a ne neke svađe, kuloarske priče, dečije radosti.....plus njega će Inter prodati za 50 miliona, a ne ko mi ovog našeg kapitena za 50% od iduće prodaje koje neće biti.

                                Comment

                                Working...
                                X