Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by madrid View Post
    Joj kad krenu Jugoslavija RPZ na drugim temama i Valter da postavljaju robotske komentare, odmah stvorim neki otpor prema jadnom igracu o kome pisu.
    Nemoj tako, to su sve kalibar za Real, Barsu etc..

    Comment


    • Čaušić neće biti prijavljen za prvo kolo kvalifikacija..

      La Jugoslavia u šoku

      Comment


      • Naravno da Marko Gobeljić treba da igra na krilu, a ne Ben ili Marin, oni treba da igraju unutra, a ne široko sa strane.
        Milojević je ustalio Marka Gobeljića na desnom beku, što je greška, ali ovaj neverovatni Univerzalni vojnik™©® je čovek za sve uloge.

        I definitivno zaslužuje poziv u reprezentaciju, gol Đanluiđi Bufonu i odbrani Pari Sen Žermena vrednoj na desetine i desetine miliona evra, govori sam za sebe.
        Tumbaković neće imati mnogo izbora, moraće da pokloni poverenje neustrašivom ratniku Marku Gobeljiću, sigurno jednoj od glavnih uzdanica (bar po pitanju borbenosti, predanosti i posvećenosti) Crvene zvezde u još jednom napadu na Ligu šampiona, ovoga leta.
        Last edited by La Jugoslavia; 04-07-19, 14:29.
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Dajte taj sampanjac za Causa, moderacijoooooo

          Comment


          • Znam već sastav za 2. kolo.

            Žander levo krilo, Rodić levi bek, Marin desno krilo, Ivanić ofanzivni, Kanjas i Jovančić sredina, Tomane špic(neće igrati krilo pogotovo ne pored Boaćea koji se raspada), i ovo klasika pozadi.

            Nešto razmišljam, pa na šta naš trener više drka nego na beka koji igra i krilo tj krilo koje igra beka. 100% će probati to ako ne u 2. onda u 3. kolu

            Comment


            • Po toj logici čovek koji je sam doneo Ligu šampiona prošlog leta, Ben, ispada iz tima što će se desiti nikad.

              Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Ma Gobelja na desno krilo.

                Comment


                • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                  Po toj logici čovek koji je sam doneo Ligu šampiona prošlog leta, Ben, ispada iz tima što će se desiti nikad.

                  Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                  Mislim da će da ga prodaju, inače što se mene tiče treba da igra svaku i to pre Mirka na ofanzivnom veznom

                  Comment


                  • Naravno. Ben na krilu je uludo trošenje resursa.
                    Inače, utorak je opasna nagazna mina po nekim komentarima. Nisam još gledao Zvezdu ove sezone, ali valjda je Suduva u sred sezone i to lider (sada im vidim na sajtu).
                    Moraće da se zapne, pogotovo u gostima.
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Igram ih ja svako kolo, dobijaju redom, samo ih je msm Žalgiris dobio.

                      Na Suduvu u ligi u kombinaciji 0-3 gola i lagano.

                      Inače, ne bi trebalo da bude problema po mom skromnom mišljenju, ako ćemo u grupnu fazu sve ispod 3 u Beogradu je malo....a ako, pak, ne možemo ove amatere da dobijemo onda čemu da se nadamo dalje !?

                      Comment


                      • Ben-Tomane napred može da bude pakleno, samo ako se uklopi tačno onako kako treba.

                        Ben grize preko granica, a Tomane ima onu neku žicu, nije samo centarfor, već je edukovan, baš se vidi da je plemenit centarfor.
                        Tomane je kapitenski materijal, to odgovorno tvrdim, samo ako bude mudrosti da se ispoštuje maksimalno.
                        Last edited by La Jugoslavia; 05-07-19, 11:42.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...nav_id=1562782

                          Antony Morato majica. To je moj brat.

                          Fala Rikardo

                          Comment


                          • Revanš na Marakani će biti spektakl, biće masa znatiželjnih.
                            Samo još jednom podvlačim-mora najozbiljnije moguće, nisu se samo Zvezdi dešavali šokovi. mnogi poznati klubovi u julu/avgustu su najranjiviji.
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Jel se zna zašto Gajić nije na spisku za Suduvu? Za Ebija verovatno se zna, odlazi. A žao mi tog čoveka. Žao mi je svakog ko dođe i ne dobije pravu šansu....

                              Comment


                              • Čovek propustio cele pripreme zbog obaveza u mladoj repki.

                                Stojković i dalje ima prednost.

                                Comment

                                Working...
                                X