Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
    Jander (30) izgleda zavrsen, vrlo dobar bek, iskustvo i u igranju grupe lige Evrope, nije mu strano pored asistencija i da da gol. 
    Uh sto sam skeptican za stranca 30+ godina, pogotovo kada vidim da je defanzivac. Ni Kanjas ni Jander mi se ne svidjaju. Za Kanjasa sam pisao, a ovaj Jander mi ne deluje disciplinovano u fudbalskom smislu. Dovodimo ga kao levog beka a izgleda da mu je defanziva slabiji deo karakteristika (a znamo Milojevicevu igru i koliko je bitna defanzivna disciplina koju izgleda nema). Igra i DMCa, i krilo. Prosle sezone bez minuta u kv za LE pa poslat na pozajmicu u drugom delu sezone timu koji se borio za opstanak. Videcemo sve ali mi se licno ne svidjaju
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Vladan dunster Milojević igra bez krila.

      Boaće ne ume da primi loptu, puca kontra, a i stoji u ofsajdu mangaš.

      Ivanić nema pojma.

      Ne postoji sredina.

      Vladan izgubio kocne.

      Vladane odlazi.

      Comment


      • Kod primljenog gola amaterske reakcije Bena i possle toga Gobelje kod zagrađivanja. Jovančić je svaku loptu usporavao ali mislim da može da se toleriše, Roda se ponavlja polevvoj strani (ko da ga je dolazak konkurencije naterao da se trudi) i da dodam da Bakula nije loše odigrao ali je propustio onog Iranca da markira i dozvolio mu da sa 6 metara da gol.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Катастрофа, ни на шта ово не личи. Опет бледо издање, као и у претходна два припремна дуела, одбрана танка, офанзиве нигде.
          Стрелци су нам били штопери у претходна два меча, а сезона само што није кренула

          Comment


          • Pavkov Ide za tri miliona, Gomes za sest, gasi klub.
            Bakulina cena 750k

            Milojevic precrtao i Jirku. Ebecilio i Causic na prodaju.
            Koliko vidim stranci se gomilaju, odlicno
            Imaces sedam, osam stranaca a u ligi dozovljeno cetiri.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Milojević je debil. Terza je Terza ali ne može sve na Terzu.

              Prošle godine onanisali on i Kosan na Jirku, on ga lično apostrofirao pred revanš kao zašto ne igra ovo ono, sa Spartakom, i sad ništa.

              Izjava za Žander(edit...) da su ga gledali on i Kosan na pripremama i svideo im se.

              Dotle seže naš skauting.

              Mada ima logike ono što kažu na rsb da je taj Brazilac penicilin protiv kurcobolje Rodića, dakle da pojača konkurenciju.

              Vrlo pametno, rezervni bek i napadač stranci, baš lepo trošimo mesta stranaca.

              Ivica Iliev objasnio neke stvari. Ne može Pavkov da se proda koji nije standardan zbog prevaretine Boaćija, za istu sumu kao Rikardo.0
              Last edited by Cassius Clay; 30-06-19, 22:04.

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Pavkov Ide za tri miliona, Gomes za sest, gasi klub.
                Bakulina cena 750k

                Milojevic precrtao i Jirku. Ebecilio i Causic na prodaju.
                Koliko vidim stranci se gomilaju, odlicno
                Imaces sedam, osam stranaca a u ligi dozovljeno cetiri.
                Pa precrtana su dva stranca, ljubi te brat.

                I ruku na srce ti što su precrtani vala ništa nisu ni odigrali, baš ništa. Možda eto taj Jirka nije dobio priliku u dovoljnoj meri.....

                Originally posted by Zero_privilegi View Post
                Milojević je debil. Terza je Terza ali ne može sve na Terzu.

                Prošle godine onanisali on i Kosan na Jirku, on ga lično apostrofirao pred revanš kao zašto ne igra ovo ono, sa Spartakom, i sad ništa.

                Izjava za Žander(edit...) da su ga gledali on i Kosan na pripremama i svideo im se.

                Dotle seže naš skauting.

                Mada ima logike ono što kažu na rsb da je taj Brazilac penicilin protiv kurcobolje Rodića, dakle da pojača konkurenciju.

                Vrlo pametno, rezervni bek i napadač stranci, baš lepo trošimo mesta stranaca.

                Ivica Iliev objasnio neke stvari. Ne može Pavkov da se proda koji nije standardan zbog prevaretine Boaćija, za istu sumu kao Rikardo.0
                A šta to sve ljubi te brat !?

                Ja jedino kukam na rukovođenje klubom i to je kao što smo konstatovali užas. Terza pravi od nas kao da smo fudbalska Mega vizura.

                Šta Miloju da se prigovori !? Čovek ima rezultat iza sebe, najveće uspehe kluba u evropskim takmičenjima od Barija.

                Comment


                • Kovanje u zvezde je loša osnova, uvek to bude bumerang kada se pretera.
                  Milojević ima kredit, Krasnodar, Keln, London, Trnava, Salcburg, lep je to niz, ali taj niz potpisuje i Nenad Krstičić, npr.

                  Nakon još jednog (ko zna kojeg po redu) temeljnog sakaćenja tima u zimskom prelaznom roku, Milojević je u slobodnom padu, kao da tumara po mraku, tako bira tim i taktiku, velika je havarija u najavi ovoga leta.
                  Znaju se odgovorni, ali odgovornost, hteo-ne hteo, preuzima i sam Milojević jer ćutke klima glavom, dok ovi čereče.
                  Last edited by La Jugoslavia; 01-07-19, 10:27.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Miloju da se prigovori što ne bi smeo da ima menadžersku ulogu jer nema pojma. Znači mora Terza da udje u Florentino Perez mode.

                    A ne da Miloje dovodi Simića, Čauša, da stopira Benov transfer pa da se gubi, da traži Jirku pa ga izbacuje i traži mu pozajmice...

                    Ne dovodi Terza sve igrače, tačno se zna ko je koga doveo.

                    Terza i Mrkela su doveli Ivanića, Milunovića, malog Crnogorca, Gajića, Sumailu, itd itd imaju i oni promašaja...

                    Ali Ebicilia, Stojiljkovića, Melega, Simića, Čauša, Jirku, to je sve Vladan i Kosan ruku delo. Ne kažem, mašili su i jedni i drugi ali stvorila se neka percepcija "Terza doveo".

                    Pa nije sigurno Terza doveo sa Kipra Ebicilia niti sad ovog levog beka, ima i potvrda Miloja za to, nije Terza doveo Jirku, nije Terza doveo Simića, nije Terzi vlažan san bio Čaušić.

                    Čovek je ok trener ali on dovodi igrače uprava dovodi igrače. I onda on forsira svoje Simića i Čauša kao da su mu sinovi.

                    Pogadjali su i mašili i jedni i drugi ali nije ovo pijaca, moraju malo spustiti loptu. Ne možeš da dovedeš Jirku, ne daš mu priliku i šalješ ga dalje. Koji kurac je to

                    Comment


                    • Ne sumnjam u njegove veze u Grčkoj Kanjas, Ben, Marin, evo ovaj sad što dolazi sa Kipra, ali ne može on da ne da šansu nekim igračima tek tako.

                      Vulić mali igra top i menja stranu odlično, i rezonski smo ga doveli, ali nije Milojev tip i odmah ga gura i ubacuje onog Bakulu da ore.

                      Daj druže veza ti prodisala sa Vulićem i krilima, menja se strana baca se u prostor pas, mnogo je rigidan.

                      Comment


                      • Trener apsolutno mora da ima svoje igrače u timu. Ko ima odgovornost za tim?
                        Trener kreira tim po svojim idejama, ako se neko petlja sa strane dobije se odlazak Nenada Krstičića i raspad sistema.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Ma prodaje se sve što može da se proda, nebitna je cena i uslovi, bitno je samo da ima ponuda i gotovo.

                          Klub nema strategiju, posluje se od danas do sutra, u ostalom to je i sam Miloje rekao pre neki dan za neki portal, kaže čovek Zvezda je takav klub ne zna se šta ti sutra donosi, ne smao sutra ne zna se šta će biti za dva sata !?

                          Pa dokle bre tako, dokle čerupanje sve im jebem da im jebem ?

                          Comment


                          • Ja sam da ili uprava dovodi sve uz konsultacije sa trenerom, ili trener sve uz konsultacije sa upravom.

                            Da posle znamo ko je kriv. Ovako su krivi i uprava i trener.

                            Tomane stigao.

                            Znači to ovako izgleda Borjan, Žander, Milunović, Savić, Gajić, Kanjas, Jovančić, Marin, Ivanić, Ben, Tomane.

                            Kanjas donosi cement pozadi, Žander ofanzivu i Gajić, Tomane brzinu, nazad cement napred seva.

                            Ne bi me čudilo da nekom kurčevom srećom na kraju ovo ispadne top tim.
                            Last edited by Cassius Clay; 01-07-19, 11:44.

                            Comment


                            • Ne znam šta se dešava sa Milanom Gajićem, ali takav pad u kanal odavno nije viđen.
                              Taj tip igrača od pre nekoliko sezona, to je bio prototip ofanzivnog beka koji grize i napred i nazad, kačio sam i njegove golove u Vićenci, ma to je čudo jedno, kao da je kadar za top klub, tipa Karvahal ili Dani Alveš.

                              Ovo što je pokazao u Trstu debelo brine, čak do granice da sam svim silama za ostanak Stojkovića koga nikako ne mirišem od kako je odabrao crnogorce.
                              Milan Gajić u Trstu nije znao aut da izvede ljudi moji, samopouzdanje u kupusu, a trenira pod Milojevićem već šest meseci.
                              Cenim da tu neke popravke teško da može da bude, baš je pao i razočarao Gajić, a bile su velike nade kada je dolazio, čak je i Partizan bio debelo u priči.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Igračima su potrebne utakmice. A ne toplo-hladno i da se razigrava Žule ako je već na prodaju.

                                Comment

                                Working...
                                X