Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma sprda nas čovek

    Comment


    • Ovako ni porodica lično ih ne uzdiže hahhaha

      Comment


      • Jedno pitanje...

        Dobija li Zvezda kakav % od prodaje Jovića u Real? Bar nekih 5-10%? Par miliona lepo zvuči.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • 1,5 milion sada za potpis a uz bonuse može i do 2 miliona.
          Сутра брзо долази - треба човек постати
          Нестали су кодекси, остали су комплекси
          Победе су порази, а исходи су потресни!

          Comment


          • Izgleda da se La Jugoslavia sprdao i kod komšija sa Savom.

            Evo i plana priprema.

            План припрема шампиона

            http://www.crvenazvezdafk.com/scc/ve...prema-sampiona
            Last edited by Karamazov; 04-06-19, 14:47.

            Comment


            • Sa Marakane poručuju: Marko Gobeljić kalibar za reprezentaciju
              Poseduje dobre ofanzivne i defanzivne karakteristike, dobro se služi obema nogama, ima dobru percepciju igre.
              Srećan što imam oružje u imenu Gobeljić. Suvo zlato! Omogućava vam da izvršite takozvane „unutrašnje“ izmene, menjate sistem tokom utakmice
              Najviše mu odgovara pozicija desnog bočnog igrača. Gobeljić poseduje veliki potencijal i iskristraliće se pozicija u budućnosti. Reč je o reprezentativnom kalibru. kaže Vladan Milojević.
              Krstajić u reprezentaciju Srbije zvao dvojicu fudbalera Zvezde!
              Gobeljić i Srnić u dresu Orlova
              Gobeljić slavi gol protiv PSŽ-a u Ligi šampiona
              Marko Gobeljić je igrač za reprezentaciju: Vladan Milojević poslao poruku Mladenu Krstajiću
              Za Gobeljića ne postoji primarna pozicija. Meni, kao treneru, drago je što je Marko polivalentan igrač, to znači da može da odgovori svim zahtevima u datom trenutku
              Poseduje dobre ofanzivne i defanzivne karakteristike, dobro se služi obema nogama, ima dobru percepciju igre
              KRSTAJIĆ ODLUČIO: Gol Bufonu ‘pozivnica’ u reprezentaciju, tu je još jedan ‘vojnik’ Crvene zvezde
              Naime, selektor Mladen Krstajić je odlučio da na put pozove Marka Gobeljića i Slavoljuba Srnića. Zvezdinog univerzalca preporučilo je pet golova u Superligi Srbije, kao i fenomenalan pogodak protiv PSŽ-a.
              Za Marka Gobeljića ovo neće biti debi za Srbiju, jer je igrao protiv Katara 2016. godine i godinu dana kasnije protiv SAD u Americi.
              Ponavljam i podvlačim-Marko Gobeljić je suvo zlato Crvene zvezde, automatski izbor za tim. Takvog fudbalskog ratnika poseduje malo koji klub u Evropi.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • http://www.zurnal.rs/fudbal/super-li...o-za-jacu-vezu

                Ajd da ima 30, 31 ili 32 pa i može, al ovaj je stvarno mator, ne treba nam. Šta li su radili ovi naši tokom drugog dela sezone da mi je znati. Da li su pratili neke igrače, tefterisali imena ili su lezilebovali? Ne sviđaju mi se naši prelazni rokovi. A i mora bre da se štedi malo kako bi se imalo za budućnost. Rasprcali smo mnogo love posle ulaska u LŠ. Za Boaćija 2,5 miliona, pa milionče za Čauša, pa više od miliona za Ivanića, pa za neke leva ruka desni džep kombinacije po 100 i 200 'iljade evrića i odoše pare.
                Last edited by Karamazov; 05-06-19, 14:50.

                Comment


                • Za Precvaraćija 2,5 miliona, treba da se obesimo svi.

                  Ne pratim ovaj rok. Ne zato što sumnjam u rezultate, već mi je muka ziheraškog dovodjenja igrača.

                  Fiksira se jedan igrač kao ovaj Egipćanin samo jer je Vladan radio sa njim. Randjelovića sam ja video pre godinu dana a rekreativno pratim fudbal. Stvarno trebaš biti retard da ideš po Veljka Simića a ne odeš i po Randjelovića

                  Comment


                  • Meni se čini da i nema planskog rada, da smo i u prethodnim prelaznim rokovima imali više sreće nego znanja sa nekim igračima. Od ulaska u LŠ bilo je goleme vajde, zaradili smo ali nismo uspeli da podignemo cenu nekim igračima. Gotovo da i nema ponuda za naše igrače, jedva ako izvućemo i 3 miliona za Joveljića.

                    Ljudi su se ljutili na Aleksu Terzića što je tražio da ode, pa u pravu je momak. Video da neće dobiti šansu i naredne sezone pa ide da potraži sreću na drugom mestu. Ko čeka često i izvisi. Mi naredne sezone moramo da promovišemo bar dvojicu igrača iz naše škole. Recimo Veljka Nikolića i Strahinju Erakovića. Dugačka je sezona, i te kako će biti prilike da obojica dobiju ozbiljnu šansu.

                    Comment


                    • Dobro Stojanče mi smo klub koji traži instant rezultat, neće se ovde mladi naigrati i rekao je Terzić to. Porede ljudi sa Dinamom koji ima šetnju u ligi i koji je blizak maksimalno sa HNS.

                      Poštenije je da ih prodamo nego da ih lažemo, pa neka idu da se razvijaju negde.

                      To je jedina istina.

                      Zvezda mora da pobedjuje i u LŠ i u LE pogotovo, Dinamo može da prezimi jednom u 15 godina srećni ko kučići. Nema tamo ko da im uzme titulu, pustili su onda jednom samo da smire tenzije Rijeku.

                      Comment


                      • A i nema Zvezdina publika živce za klince. Nemaju klinci uslove za razvoj. Liga sranje. Svakog klinca kog zadržimo usrali smo se u budućnost i njega i srpskog fudbala.

                        Bolje ga pustiti sada da ide nego da jebe Surdulicu dve godine jer mu cena neće narasti jer to skaute ne zanima. A godine lete i može samo biti manja.

                        Dinamo je druga priča oni se kotiraju visoko kod skauta i tu su par nivoa iznad nas.

                        A mi nemamo luksuz da idemo tim putem jer se koljemo sa Partizanom.

                        Comment


                        • Problem je ovde što nema i plana, a i realno teško je praviti planove u Srbiji. 'Bem li ga, na neki način se i ne opterećujem toliko, posle svega malo mi i muka da pišem o nekim stvarima. Ovde se sve brzo menja, onaj ko je gore brzo može biti dole. Zato i navijači ne treba mnogo da se zanose i lete visoko da pad ne bude bolan.
                          Last edited by Karamazov; 05-06-19, 16:59.

                          Comment


                          • Navijači su se već uveliko zaneli, računaju neke milione dugove, koliko je prihodovano koliko ne.

                            To uopšte nije bitno.

                            Kao da misle da klub kad bi bio na nuli pa prihodovao par sezona, da će nam budžet biti 40 miliona.

                            Ne kontaju da će budžet uvek biti manje više u ovom rangu.

                            Navijači tj simpatizeri bi morali malo da olade i da shvate kako to ide ovde.

                            Titule i plasman u Evropu i da se udaramo u zadnjicu, sve preko je fantaziranje. Naravno infrastruktura se može srediti ali treba biti realan.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Dobro Stojanče mi smo klub koji traži instant rezultat, neće se ovde mladi naigrati i rekao je Terzić to. Porede ljudi sa Dinamom koji ima šetnju u ligi i koji je blizak maksimalno sa HNS.

                              Poštenije je da ih prodamo nego da ih lažemo, pa neka idu da se razvijaju negde.

                              To je jedina istina.

                              Zvezda mora da pobedjuje i u LŠ i u LE pogotovo, Dinamo može da prezimi jednom u 15 godina srećni ko kučići. Nema tamo ko da im uzme titulu, pustili su onda jednom samo da smire tenzije Rijeku.
                              Vala mi se u JSL namučismo ove godine, prosto ne znam da l je od prvog kola dovođena titula pod znak upitnika.

                              Ne može niko opravdati prodaju Terzića nakon samo jedne polusezone. Momak ono što je igrao je pokazao da može, pravi bek, u oba smera, hitar, ume i razume fudbal, ne ko neki bezglavi reprezentativni kalibri.

                              Mi smo u stvari Rodića trebali da prodamo za te pare da napravimo prostor ovom, pa Terzića dogodine za bar 3 miliona....ako se govori o nekom planu.

                              Ovo kako se radi sve mi deluje od danas do sutra, bez nekog iscrtanog plana, vozi nas rezultat, e ako se desi ovo onda ćemo ono, a ako se desi pak ono onda ćemo treće nešto.

                              U svemu postoji strategija rada......od danas do sutra, uvek se završi danas.

                              Comment


                              • Zdravo..

                                Zna li se vec hoce li biti prenosene pripremne utakmice ovog leta.. negde...?
                                i termini..

                                i ko ce prenositi LS kvalifikacije... i LS
                                odnosno hoce li ona televizija koju skoro niko nema na kablu... deliti signal sa TV onih ninzdza i gtr idiota ili sa javnim servisom...

                                EL i dalje ostaje na SK ?

                                Comment

                                Working...
                                X