Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne bi me iznenadilo da dodje pogotovo posle ovih izjava Mrkele i Terzića. Isto tako i Marin je bio nerealan. Ako se plasiramo u LŠ ili prodjemo koje kolo, nemojte se začuditi da dodje u Belgrade.

    Comment


    • Koji smo mi pajserski klub svedoči činjenica da smo prodali malog Terzića za 1.5 miliona i sad ćemo te pare dati za ovog foraša iz Italije. Umesto da sad u ovoj sezoni isforsiramo dečaka i za godinu dana za njega uzmemo 5 miliona, mi ovako uradimo.

      I manite se statistike, ja sam ga gledao ove godine bar 15 puta, izluđuje me ono njegovo kaskanje, ne promeni čovek tempo celu utakmicu, pored toga ove sezone su ga navijači razapinjali nazivali ciganom terali iz kluba.

      Comment


      • Zabari su takvi da ce sve terati iz kluba i nazivati pogrdno kad klubu ne cvetaju ruze a narocito kad u sezoni kad si igrao LS ispusis za istu na kraju sezone. Dobro je da tifozi nisu organizovali proteste ispred vile nekog igraca ili slali preteca pisma upravi. Lud svet navijacki su ti zabari. Naravno da Kolarova boli tuki da igra u julu takmicarski fudbal tako da sasvim sigurno nece potpisati u predsezoni.
        Mnogo interesnih sfera ima u Zvezdi mnogo struja, evo sad posle x godina smo se okrenuli mafijaskom crnogorskom trzistu. Dakle, dotakli smo dno sto se tice kombinacija. Ipak, nadam se da ce se neke stvari dovesti u red ukoliko se i dalje nastavi po starom jednsotavno sve ce eksplodirati i tu Milojevic nece moci nista da iskontrolise.

        Comment


        • Degenek nema dilemu: Vratio bih se u Zvezdu, ako su vrata za mene otvorena

          Degenek nema dilemu: Vratio bih se u Zvezdu, ako su vrata za mene otvorena

          Želimo izgleda i Ranđelovića na pozajmicu. Iskreno, mene nešto on nije impresionirao tako da ga ne bih dovodio, pogotovo ne na pozajmicu.

          Comment


          • Lazar Ranđelović iz Radničkog? Tipa krilo/ofanziva. Nakon prethodnog iskustva sa Pavkovim, igrači iz Radničkog imaju mnogo jaču reputaciju.
            Na više načina koristan igrač ako dođe u Zvezdu.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Da, iz Radničkog. Gledajući ga ove sezone protiv Partizana i Zvezde bio je uglavnom očajan.

              Comment


              • Ranđelović je krem de la krem što se tiče naše lige, a da pri tom ne igra za nekog od večitih, pa odatle je i bolja priča da ga dovedemo na pozajmicu pa ako se ne snađe da ga vratimo u Niš ili Pirej, gde već isto kao sa Kafuom ove godine.

                Najtanji smo na poziciji krila, mislim da je to više nego očigledno.

                Comment


                • Dobar je Lazar, pogotovo za nasu ligu i ove slabije protivnike, a moze jos mnogo da napreduje.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...enek-i-Tomovic

                    Tomović Nenad ?

                    Comment


                    • Pišu svašta, nemaju pametnija posla. Već su nam doveli onog Španca koji je bio nešto bliže potpisu nego mi s foruma, i Kolarova s jednakim šansama kao svi mi Izgleda da dovodimo 70 igrača ovaj rok.

                      Comment


                      • A samo recite kad je Uroš rekao "treba ići po Randjelovića". I njegs i Gajića i Miluna. Ajde Gahić i Milun su se provlačili, ali Randjelović ispred nosa ti ide u neprijateljski Olimpijakos. Koji daje igrače Partizanu džabe, a nas ebe za Bena i slično.
                        Srbi su talentovani za svaki sport. Ti ćeš uvek naći dobrog igrača u Srbiji. Samo nema trenera dobrih.

                        Onda imaš dva teža zadatka:

                        1) Da ga naučiš da ne bude seljačina totalna i gluperda i to ide teško ali se može uspeti kada imaš povratnike pogotovo iz Italije i slično koji su autoritet, pa i Nemačke

                        2) Taktički ga opismeniti dodatno i fizički spremiti

                        Vladan mora da zaaboravi na ljubav prema igračima i da bude oštar kao na početku. Mnogo su ga zadužili neki igrači partijama a on se ponaša kao roditelj i strpljiv je jako.
                        Last edited by Constantin; 30-05-19, 22:11.

                        Comment


                        • Evo da napišem pre nego se pojavi negde vest, mali Roske iz Lučana golman reprezentaticni kalibar, najbolji golman uz Borjana.

                          Nama golman ne treba ali eto čisto da se obrati pažnja na dečka i gde će završiti. Kup utakmica u Lučanima golmanska predstavs Rosketa i Borjana

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post

                            Vladan mora da zaaboravi na ljubav prema igračima i da bude oštar kao na početku. Mnogo su ga zadužili neki igrači partijama a on se ponaša kao roditelj i strpljiv je jako.
                            Kao kod Tomića, kod njega nema trte mrte ni cili mili. Kešelj je krenuo nešto da mrmlja i odma je dobio - mrš u svlačionicu. Prut bre treba da radi i vaspitni šamari, posle njih su mnogi postali pametniji i bolji ljudi. Žule je nedisciplinu pokazao i u finalu Kupa. Vrhunac njegove nonšalancije je bio početkom drugom poluvremena. Marin izveo slobodan udarac i umesto da mu Žule vrati loptu on traži Bena al tako što šalje loptu u aut. Ja očekivao od Vladana da popizdi i da odmah podigne sa klupe Gajića. On ništa.

                            Njihova sreća što im ja nisam trener, mnogima bi uši porasli ko na magare. Zajeban sam ja čovek, mene se i zlo plaši, ni vetar ne sme da me dirne.

                            Comment




                            • Nema odmora dok traje obnova. Licka se stadion svakog dana, nova VIP mesta, rekonstruisana zapadna tribina, loža, parking, grejanje terena, novi pomoćni tereni, mediko blok...

                              Comment


                              • Jedina prava rekonstrukcija je ona koju je najavio Zvezdan Terzić nakon Lige šampiona.
                                Gaženje nebuloznih i bespotrebnih traka oko terena i konačno pomeranje tribina uz sam teren.

                                To bi iz korena promenilo doživljaj na samom stadionu, na utakmici, a dugoročno bi uticalo na mnogo normalniju atmosferu na tribinama, gledaoci bi zbog blizine, mnogo više bili uključeni u dešavanja na terenu.

                                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X