Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Auu izgleda da je ozbiljno ovo za Kolarova. Još da vratimo Radonjića i Kataia i eto nas u 1/8 finala LŠ.

    Comment


    • Ja ga razumem kada igra sa dva zadnja vezna u Evropi, ali ga ne razumem kada stavi u ligi. Ja bih prvo kolo odigrao sa jednim zadnjim veznim. Pomogne ti taj zadnji vezni ali ti isto toliko i uzme. Prvo u organizaciji igre, drugo što njihovi igrači lakše kreću napred. U poziciji visoko izaći i seći to na pola faulovima.

      Ali zato moraju da igraju Jirka i Jevrović radilice i da se vraćaju skorz.

      Samo staviš Krstičića umesto Ivanića i dobiješ pravi sastav. Nama treba centralni vezni, Ivanić je očigledno zamena za Marina.

      Comment


      • Kolarov foraš. Sa njim dobijamo samo izvođača prekida i manekena kraj leve aut linije.

        Već se vidim u situaciji kako se jedem jer kaska uz levu liniju, bez promene tempa.

        Comment


        • Dođe Kolarov i pređemo na formaciju 3-5-2. On levo, Jirka desno, Jovančić Marin i Ivanić u sredini, Pavkov i Boaći u špicu i udri.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Kolarov foraš. Sa njim dobijamo samo izvođača prekida i manekena kraj leve aut linije.

            Već se vidim u situaciji kako se jedem jer kaska uz levu liniju, bez promene tempa.
            Kolarov godinama igra na vrhunskom nivou. Ove sezone jedan od najboljih u Italiji i igrač sa najviše odigranih minuta u Romi.

            Comment


            • Originally posted by Stojanče View Post
              Dođe Kolarov i pređemo na formaciju 3-5-2. On levo, Jirka desno, Jovančić Marin i Ivanić u sredini, Pavkov i Boaći u špicu i udri.
              Zanimljivo, samo ja bi Gajića desno, on može da šparta do sutra. Mada kuburi se i sa dva centralna u odbrani, ko da igra trećeg
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                Zanimljivo, samo ja bi Gajića desno, on može da šparta do sutra. Mada kuburi se i sa dva centralna u odbrani, ko da igra trećeg
                Zaboravih na Gajića, mada i za Jirku kažu da je nenormalno fizički spreman. Štoperi najverovatnije jedan će biti Pankov, drugi Milunović a treći koji bi igrao u sredini neko pojačanje, neko poput Belodedića.

                Comment


                • Originally posted by Stojanče View Post
                  neko poput Belodedića.
                  Au čoveče gde nađe Belodedića i to na današnji dan
                  Takvog superheroja jednom u sto godina majka rađa, kakva elegancija, kakvo čitanje igre, kakvi gospodski, a kao čelik čvrsti dueli. Gospodin u kopačkama, njegova desetka u Tokiju ostaje za sva vremena, pa partija u Minhenu, Mančesteru, penal hladan kao špricer u Bariju.

                  Miodrag Belodedić, ideal fudbalskog generala u odbrani.

                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Belodedić je jedan od mojih najvećih ljubimaca što se tiče Zvezde. Fino si ga opisao, ja mogu samo da dodam ovo - .

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Kolarov foraš. Sa njim dobijamo samo izvođača prekida i manekena kraj leve aut linije.

                      Već se vidim u situaciji kako se jedem jer kaska uz levu liniju, bez promene tempa.
                      Apsolutno, a pitanje je i kako bi se njegov dolazak odrazio na atmosferu u svlačionici. Dosta je onih nadobudnih koji "zapišavaju saigračima - mlađim kopačke"...Nešto mi se ne čini kao lik koji bi "ginuo" za dres.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Надам се да неће потписати Коларова, поготово не као замену за Родића. Сећам се да је у неком интервјуу рекао како стари све га више мрзи да трчи и да се угледа на Михајловића да би волео да се опроба и као штопер на заласку каријере. Тако да од шпартања по левој аут линији ништа, одличан извођач прекида и одличан убацивач али залагање што се тиче покривања у дефанзиви је под знаком питања.
                        + што воли провод, не треба нам то какав год да је квалитет у питању.

                        Comment


                        • Kopčam ja i vaš zent u vezi Kolarova ali mislim da su te priče koje se vezuju za njega malo i naduvane, pogotovo ove za njegov život van terena. Da je tako teško da bi on igrao na ovom nivou ovoliko godina. Ove sezone je treći strelac Rome i mislim da sam negde pročitao da je i u najboljem timu italijanske lige.

                          Comment


                          • Рома никад гора у последњих 6-7 сезона, бледа, килава и сем Џека нема ко да да гол.
                            Не знам на коју фору је он трећи стрелац, вероватно пенали и слободњаци

                            Comment


                            • Slažem se sa Stojančetom, mislim da je Kolarov idealan za Zvezdu. Ipak ovde pričamo o čoveku koji je godinu dana sarađivao sa Gvardiolom, osvojio dve titule Premijer lige, Liga šampiona mu je kao dobar dan, iskusan i preiskusan.

                              Što se tiče fizičke spreme, bila je priča pred Svetsko prvenstvo u Rusiji, vrhunski profesionalac u svakom slučaju.

                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Nemojte da zezate oko Kolarova. Prvo to je sustinski nerealno, ali i nerealne stvari se desavaju povremeno. Uporedjivati Kolarova sa Rodicem je neumesno. Nama kvalitet(Kolarov) na bilo kojoj poziciji treba za predsezonu i Evropu. Potreban nam je kontinuitet rezultata. Ukoliko obezbedimo ponovo Evropu hm, mislim da posle raspada Juge nikad nismo bili tri godine uzastopno deo evropskog drustva od septembra...

                                Comment

                                Working...
                                X