Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ne bi bio loš scenario u prvom kolu sa Faranima a drugo kolo u Velsu, što da ne
    Сутра брзо долази - треба човек постати
    Нестали су кодекси, остали су комплекси
    Победе су порази, а исходи су потресни!

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Je l živ onaj Ćira vodja Delija što je osnovao Sve ludaci Lazarevac nisam znao da su se tukli, znam da je Grafičar od Ultra Boysa valjda...

      Kaže dezinformer Krstičić se vraća. To bi bio potez veka
      Kako nije živ, tu je po gradu tera svoju priču neku, tečuga. Kad sam sa njim išao na derbi na JNA one godine kad smo izašli sa pola tekme, i sad on vođa i vodi nas Sekciju Lazarevac pored juga do severa na JNA, gde su blagajne, da nije bilo kordona one policije izginuće, a mi kao pevamo "Samoooo ti.....", a grobari kao besni pitbulovi terijerišu hoće da preskoče kordon.....majko sveta Ćira muda da Australije.

      Od tana nikad više organizovano, a malo potom sam i batalio Sever, samo zapad.

      Comment


      • Znam da je on legenda

        Comment


        • Ništa od Galveza. Popišmanio se, obavestio naše da ne želi doći. Tražimo drugo rešenje.

          Comment


          • Galvez odustao od Zvezde: Uplašile ga priče o besparici

            https://www.mozzartsport.com/fudbal/...sparici/328274

            Kako saznaje MOZZART Sport, Španac je dobio informacije kako igrači na stadionu Rajko Mitić tri meseca nisu primili platu, kao i da bi on imao problem sa isplatama ličnih primanja u Srbiji, pa je odlučio da odustane od čitavog transfera

            Comment


            • Seljačina tražio na ruke, a Terza mu rekao kao Bata Kan Kan onom jednom, "sine, na ruke samo krema". Mrš govedo jebao te Rajo Valjekano. Trebamo mi poslati našeg Raja Valjekana da ga našamara ko Pižona.

              Comment


              • "Sad sam zvao mog prijatelja koji se druži sa Acom i kaže da je postavio minimum minimuma što se para tiče i da ima veliku želju da zaigra kod nas, ako on mene laže onda lažem i ja vas."

                Sa drugog foruma za Kolarova

                Comment


                • Nudi se Acika kao kurva.

                  Ja ga ne bih doveo, nekako mi on nije za svlačionicu, a i mlatikurčina je.

                  Comment


                  • Ma gde bih ga doveo, da uči ove naše kurtončiće kako da postanu kurton.

                    Mi smo ušli sa ratnicima u LE i LŠ sa Slavoljubom i sa Milićem.

                    Neka vrate motor ekipe Krstičića, neka ne izmišlja rombove nego zakuca dva krila i raširi igru, Jirka da pokriva defanzivni i ofanzivno, drugo krilo Marin, sredina Ivanić, iza Krstičić i Jovančić, i to je to.

                    Kolarov više uzima nego što donosi

                    Comment


                    • Mi ćemo uraditi ogroman posao ako vratimo Krstičića. Jovančić i on bombona, takvi zadnji vezni su uvek poželjni.

                      Comment


                      • Krsta je centrala ali to je to. Otkako je otišao nismo jednu utakmicu pošteno odigrali

                        Aha lepo si napisao, izvinjavam se Stojanče prijatelju.

                        Comment


                        • Mene Uroše brine malo Ivanić. On mi je nekako više za onaj starovremski fudbal. Najviše bi mu legla pozicija koju je nekad kod nas igrao Branko Bošković, iza dva napadača. Nema on pokretljivost za jednog organizatora igre, više je igrač poteza. Marin je već izjavio da njemu najviše odgovara uloga pleja i da tu najviše može doprineti. 'Bem li ga šta uraditi.
                          Last edited by Karamazov; 27-05-19, 16:03.

                          Comment


                          • Kažu ljudi kojima ja verujem da je on bio u Bateu udarna igla nekog trougla i kontranapada, koji su perfektno izvodili. Ja više njega vidim kao organizatora, a Marina kao krilo jer Marin previše davi loptu. Meni je Marin više igrač poteza, tipa ona asistencija Benu protiv Napolija.

                            Ivanić je igrao u Bateu konkretno, bio jako jako jako jako dobar u Bateu koji je igrao pristojno evropu, kao i Milunović.

                            Zato sam ja ljut na Milojevića jer znam da nije do igrača. Očigledno ne funkcioniše taj romb i Marin Ben i Ivanić zajedno jer su igrači lopte. Dodaj na njih jedno brzo krilo i bržeg napadača i možda nešto bude.

                            Ovako je bilo katastrofa i svi su videli sem Milojevića. To mene nervira. Ne može bez krila da se igrA.

                            Da je kombinovao sastave

                            1. Bakula Vulić Jevtović Marin Jirka Pavkov
                            2. Jovančić, Ivanić, Simić, Vukanović, Ben plej, Boaće

                            to bi bilo bolje jer ima ko da širi po krilu, Ben je odličan na pleju, to je igrao u kvalama uglavnom, zato je i kidao. Kažu ljudi Ben ne igra dobro. Nije igrao ni prošlo proleće na krilu ništa jer on krilo nije ni u najludjim snovima

                            Comment


                            • Gledajući ga u Bateu i kod nas meni on nikako nije za organizatora. Marin ima bolji pregled igre, pokretljiviji je, ume da se vrati po loptu i otvori prostor driblinzima što je sve uloga organizatora. Možda bi dobro funkcionisali igrajući u paru ali da onda pređemo u formaciju sa jednim zadnjim veznim. Dakle formacija 4-1-4-1. Ne znam zbog čega Vladan sve ovo vreme nije to probao.

                              Edit - Recimo zadnji vezni Jovančić, ispred njega Marin i Ivanić, levo Jirka i desno Ben.
                              Last edited by Karamazov; 27-05-19, 16:47.

                              Comment


                              • Pa za naš stil tu i Ivanić završava a Marin je mnogo upotrebljiviji u završnici nego da se on vraća do pola terena, ubiju ga faulovima i uguše i uspore igru. Isto tako su radili Kangi. Zato mora Ivanić koji će dalje da deli Marinu ili drugom krilu a Marin sa krila kreira , ili ide u završnicu ako je sa druge strane, nemam ništa protiv da ima slobodu samo u završnoj trećini terena jer je tu najjači, a Mirko da bude distributor

                                Comment

                                Working...
                                X