Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tamonajugu View Post
    Aa znaci imali ste jaci tim sezonu ranije.... Ni nama nisu igrali Leo i Djurdjevic niti je trener Nikolic....da jesu opet bi mi uzeli duplu krunu..jel tako? Po toj logici "da baba ima onu stvar"...
    Aha, grešiš. Imali smo bolju igru, tim je bolje funkcionisao. Zdrobili bi ovaj Partizan. A i kad pojedinačno uporedimo nisi vala ni daleko od istine da smo imali i jači tim. A i ja sam samo želeo da demantujem da je ona ekipa igrala protiv Šćekića.

    Comment


    • Pa dobro mozda bi ste nas jos vise otresli da su igrali oni podmladjeni iz 91-e.....a ja hocu da ti kazem da je takav rezon smesan jer i ja mogu da kazem da nas ipak ne bi otresli ti tvoji galaktikosi da smo mi imali onu ekipu iz pocetka 2017-e...i tako moze u nedogled Kolega. "jugoslavija" je napsao besmislicu i mi smo se nadovezali na to i eto cemu je vodilo....ovde se zaustavljam

      Comment


      • Verovatno vas ne bi otresli sa tom ekipom sa početka 2017-te, ali ovde se radilo o tome kako bi odigrala ova ekipa protiv Šćekića i družine. Način na koji je igrala je meni dao povod da pomislim da bi ih zdrobili. U svakom slučaju možda smo izgubili delić svog života na ovu raspravu, al sam ulećeš i pokrećeš je, mog'o si da je preripiš.

        Comment


        • Mogao sam ali kad se vec podsecamo izgubljenih krda da se eto podsetim ja i svog U svakom slucaju vama je Miloje jos uvek tu kao i vecina igraca...kod nas je obrnuto

          Comment


          • Ako neko u Zvezdi hoce da se menja igraca i trenera sa Partizanom,slobodno se javite,verujem da Vucelic nije toliki debil da odbije. U Partizanu igra jedna vrhunska gomila antitalenata za fudbal,sem borbenosti protiv Zvezde u tim derbijima apsolutno nista nisu pokazali cele sezone.

            Comment


            • Kako? Bili su sampioni cini mi se i otresli vas u zadnjem derbiju prosle sezone Radonjina bravura, pamtis li jos?.

              Comment


              • A za to je kriv ko? Jel vam Zvezda dovodi igrace?Kad je Vucela uzeo titulu niste tako pricali eh sad kuknjava nemojte tako.

                Comment


                • Zvezda počinje prelazni rok: Meta je Milojevićev vojnik iz Omonije (VIDEO)

                  https://www.mozzartsport.com/fudbal/...e-video/328038

                  Comment


                  • Posle dva dana od derbija počinje da me gricka sumnja u vezi ove utakmice. Zucka se da želja Vladana da u jednom trenutku ode iz kluba nije posledica zasićenja, nego zbog toga što mu je stavljeno do znanja da na trofej u Kupu ne računa. Ovo su samo priče, mi smo ovde poznati po zaverama, al kad pogledaš šta se sve radi u našem fudbalu onda je sve moguće.
                    Last edited by Karamazov; 25-05-19, 11:05.

                    Comment


                    • Slazem se sa Stojancetom. Miloje kad bude odlazio odlazice zbog uprave, ljudi, mesanja u njegov posao, a ne zbog nesto boljeg ugovora, zasicenja ili ambicija.

                      Na kraju, ja sam prezadovoljan sezonom. Momci bili na visini zadatka kad je trebalo, pogotovo Gardisti. Njima sledece sezone dati manje bitne uloge ali neka ostanu u klubu. Prvo neka se fizicki odmore pa polako na pripreme za jos jednu bitnu sezonu
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Originally posted by Stojanče View Post
                        Posle dva dana od derbija počinje da me gricka sumnja u vezi ove utakmice. Zucka se da želja Vladana da u jednom trenutku ode iz kluba nije posledica zasićenja, nego zbog toga što mu je stavljeno do znanja da na trofej u Kupu ne računa. Ovo su samo priče, mi smo ovde poznati po zaverama, al kad pogledaš šta se sve radi u našem fudbalu onda je sve moguće.
                        Има резона ово. Квалификације ће дати одговор на многа питања, ту нема места махинацијама.

                        Comment


                        • U svakom slučaju nešto očigledno nije bilo u redu.

                          Za Bena pišu da je bio očajan u poslednje vreme zbog ramazanskog posta. Al on je očajan tokom čitavog drugog dela sezone. Njemu se i ne može mnogo zameriti, odradio je odličan posao od dolaska u klub, bio jedan od ključnih igrača za ulazak u LŠ. Nama je ovaj drugi deo sezone za nauk. Bude li se ponovo kukalo na umor, motivisanost, motkom gi treba najuriti.

                          Comment


                          • Održana skupština kluba.

                            Terzić: Sa 53 na 14 miliona evra duga...

                            http://mondo.rs/a1188834/Sport/Fudba...ne-zvezde.html

                            Ništa novo što se tiče duga i dalje je oko 14 miliona evrića.

                            Comment


                            • Nije njemu ništa stavljeno do znanja, izgubili smo kup jer Miloje nema pojma. Ne znam ko mu je stavljao do znanja prethodnih 5 derbija da bude nadigran u 4 i po i da geometarskim golovima i useravanjem pobedimo koji i izvlačimo derbi?

                              Ovde se kao i uvek pričaju bajke o zloj upravi, menadžerima i sva se krivica svaljuje van Milojevića kada svako ko malo prati zna da ova polusezona ide njemu na dušu jer su mu dovedeni svi igrači koje je tražio ( da, sve je on tražio osim retkih, ali te koje pljujete Simić, Čaušić, Ivanić, Milunović) to su sve njegove želje.

                              On je svoje favorite koji su sa njim prošli dosta držao u igri celu polusezonu iako su popadali u formi jer su u zenitu bili u avgustu i nije im dao lufta.

                              I poslednje, da se razbije mit oko duga koji je nebitna stvar dok se ne duguje igračima.

                              Budžet kluba kad dug bude 0 neće biti ništa veći sko niste znali, budžet će zavisiti od toga gde se takmičimo i koliko smo stabilni.

                              Te spinove da je Zvezda prodala kup i slično, to samo ko hoće da ponizi klub. Prvo mi to ne radimo, drugo nismo partizani da kad god izgubimo plačemo kao pičke.

                              Milojević od Liverpula i ovaj tim nije odigrao utakmicu da valja, nekih 5-6 meseci. To ste svi gledali.

                              Milojeviću uprava koja mu je dovodila pojačanja nije kriva što joj Milojević ne da da proda Bena za 5 miliona dolara, kad smo kod odlazaka, što mora da traźi pozajmice itd.

                              Ali jako je skup Milojević. Sam je najplaćeniji ima 1,1 milion sa bonusima. Najplaćeniji u klubu.

                              Ima skupa pojačanja koja drži na klupi, i ne bude li se plasirao u LE i ne bude li bila dupla kruna dogodine, može da kupi prnje i da ide gde hoće a može i u pizdu materinu.

                              Comment


                              • Vid ga Urke, doš'o iz provoda kad ja ustajem i spremam se da slušam poj petlova.

                                Originally posted by Uroš View Post

                                Ovde se kao i uvek pričaju bajke o zloj upravi, menadžerima i sva se krivica svaljuje van Milojevića kada svako ko malo prati zna da ova polusezona ide njemu na dušu jer su mu dovedeni svi igrači koje je tražio ( da, sve je on tražio osim retkih, ali te koje pljujete Simić, Čaušić, Ivanić, Milunović) to su sve njegove želje.
                                Nema bajki, većina je nanišanila Vladana jer njega smatra krivcem. Pisao sam i ja da je ovaj drugi deo njegova odgovornost. Pričao je na konferenciji kako ekipi nedostaje strast, nema motivacije, i tu je on morao pronaći rešenje. Neka igraju oni koji imaju motivacije, oni koji nemaju pokušaj da ih motivišeš. Jedan od načina da to uradiš jeste da ih udariš po džepu.

                                Simić je pre svega bio želja Mrkele, Čauša je želeo Vladan ali i Mrkela, Terza je jurnuo za Ivanićem još dok Vladan nije bio tu. Al u svakom slučaju trener je taj koji se na kraju pita.

                                Comment

                                Working...
                                X