Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slobodno u opštoj temi raspravljajte na superligi, ovde nas ne interesuje SNS.

    Zanima nas čovek koji ima sa bonusima 1.1 milion evra platu koji ima 30 igrača i gubi od Save Miloševića i Zdjelara

    Vučić bi bio najpametniji da gura Partizan. Klicali bi mu iz sve snage takvi su grobari falš opozicionari
    Last edited by Cassius Clay; 23-05-19, 21:42.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Slobodno u opštoj temi raspravljajte na superligi, ovde nas ne interesuje SNS.

      Zanima nas čovek koji ima sa bonusima 1.1 milion evra platu koji ima 30 igrača i gubi od Save Miloševića i Zdjelara

      Vučić bi bio najpametniji da gura Partizan. Klicali bi mu iz sve snage takvi su grobari falš opozicionari

      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Koliko je Milojevic doneo Zvezdi para ulaskom u LS i osvojenim bodovima,uhvatio si se za tih 1.1 milion,kao i Karadzic u ono vreme sto je napadao Antica a covek doneo savezu brdo miliona u tu kasu,uostalom ni Milojevic ni Antic nisu sami sebi dodelili takav ugovor.

        Comment


        • Kad je lepo i kad se pobeđuje pišu se hvalospevi. Kad je loše i kad se gubi normalne su i kritike. I svaki fudbaler koji pretenduje na ozbiljnu karijeru mora da nauči da ih istrpi. Ali posle večerašnjeg poraza od Partizana u finalu Kupa Srbije svi su fudbaleri Crvene zvezde zaobišli novinare osim kapitena Vujadina Savića.
          “Nikad ne bežim od odgovornosti. Obaveza je da se pojavimo i kada je dobro i loše“, kaže Savić na početku iskrenog obraćanja tokom kojeg se zvezdaškoj publici javno izvinio ne samo za rezultat, nego i više od toga za bledu igru crveno-belih.
          “Poraz od Partizana uvek boli, ovaj je prvi koji je doživela ova generacija. Samo su dva od sedam derbija bili dobri, ostalo je bilo mučenje. Izvinjavam se svakom Zvezdašu koji je večeras bio uz nas. Verujem da ćemo u kvalifikacijama, prvenstvu i Kupu sledeće sezone biti pravi“.

          A gde je to bio problem? Da li su crveno-beli zbog plasmana u Ligu šampiona, pobede nad Liverpulom i ogromne bodovne razlike na tabeli potcenili večitog rivala?
          “Nismo ih potcenili. Mislim da smo kvalitetniji tim od njih, ali to definitino nismo pokazali večeras. Ali sigurno smo odigrali najlošiju utakmica ove sezone. Nismo bili na pravom nivou celog ovog proleća, odigrali smo nekoliko dobrih mečeva, prošli derbi, Radnički... Ostalo nismo bili mi“, priznaje Savić.

          Naravno, ovaj jedan poraz neće obrisati sve ono dobro što je aktuelna generacija uradila u istorijskoj sezoni za klub, ali ni sam Savić nije očekivao ovako bolan kraj.
          “Sezona je bila fenomenalna, dosta puta smo pokazali da smo pravi kad je najvažnije, ali sada nismo bili. Idemo utučeni na odmor. Ovo će me lično boleti ceo život. Na današnji dan smo doživeli onaj poraz od Menhengladbaha (poraz u finalu Kupa UEFA 1979. godine, prim.aut). Tada je igrao moj otac, verovao sam da ću ja ovoga puta slaviti. Mislim da smo u ostalim važnim utakmicama bili pravi tim. Kao protiv Salcburga, kada nismo odigrali možda dobro, ali smo bili pravi tim“, stavlja Savić tačku na priču.

          Comment


          • Ok, a ko dade pare u kosarci Trinkijeriju i drugovima?.Nije Sns..

            Comment


            • Ma jebe mi se za grobare i njihov moral i ko im je dao pare.

              Shvataš li ti da mi 12 godina igramo derbi kao poslednje pičketine?

              Ja znam kad sam bio klinac nismo znali da li ćemo svaki put uzeti titulu ali mali partizan je bio sprdnja. To je bio seks stalan, mali klub koji i kad igra Lš sa Realom dobije po dupetu i usere se u gaće na Marakani.

              Sad godinama nas rešavaju u završnicama, dobijaju na Marakani, Mustafa se raduje na Marakani smeje nam se u lice.

              Za bo le me du pe za Ligu šampiona interesuje me sa finansijskog aspekta,

              PARTZAN mora da bude ugažen svaki put!!!!

              Oni su nama pevali kad smo se raspadali kurva umire kurva gasi se.

              Seća li se toga Savić mutavi i mutavi Žule gradnovci, debila dva jajoglava i ova seljačina na klupi.

              Normalno da ću da ih vredjam. Je l' poginuo neko od njih večeras? Je l' slomio ruku? Kako se to igra derbi?

              Jebe mi se ne moramo uzeti titulu dogodine, treba imperativ da bude da se pobedi svaki derbi. Dosta je bilo ove sramote.

              Ko izadje protiv Partizana sa dva zadnja vezna, crko majci svojoj.

              Comment


              • Volimo i mi navijači često da idemo iz krajnosti u krajnost. i što se tiče veličanja a i omalovažavanja.

                Vladan je napravio prve sezone posao za ponos i diku. Sastavio je i disciplinovao jednu razbijenu vojsku. Igrali smo odličan fudbal, davili presingom protivnike, često na Marakani bili ko osice. Čak smo i protiv CSKA imali bolje prilike i da ne beše im sudije možda bi ih preripili i stigli do osmine finala. Iz te sezone ostala je većina igrača, većina njih je bila i u dobroj formi. Ušli smo u LŠ a našim završetkom iste doleteli su problemi koje smo mi sami izazvali.

                Drugi deo sezone je za zaborav. Presing se izgubio, igra često šeprtljava, pojedinci u očajnoj formi. Jedva su čekali da se završi sezona i da što pre odu negde na brčkanje i lade svog đoku. Mnogo su se umorili, ju što mi ih žao, evo suze mi se kotrljaju niz lice. Priča Vladan sinoć kako je verovatno u pitanju i motivisanost, da su neki glavama već na odmoru. Da dodam da nekima očigledno nisu ni sve koze na broju. Ako je tako, za to je i Vladan krivac. Ako ne možeš da ih promeniš i vidiš da i dalje teraju po svome, onda teraj na tribine i udri po džepu. Imaju bre sve uslove, plate im redovne, a ponašaju se kao mamine curice. More, motka je za te razmažene.

                Vladan je takođe dobio uslove koji su odlični za naše uslove. Imao je višestruko kvalitetniji tim od svih ostalih, ispunjeni su mu zahtevi oko dolaska nekih igrača i šta imamo na kraju, imamo šipak. Zašto tako pišem, pa zato što za razliku od prethodne sezone sad moramo zameniti većinu igrača, većina igrača nam je u očajnoj formi, neki su promašaji. Umesto da idemo korak napred, mi idemo korak i po nazad.

                Imam ja previše iskustva, nisam ni poleteo visoko posle LŠ. Znam da ovde sve lako može da pukne i da se brzo vratimo tamo gde niko od nas ne želi.
                Last edited by Karamazov; 24-05-19, 09:20.

                Comment


                • Formacija katastrofa, a što je najgore za Zvezdu Jovičić-Jovančić tandem je dozvolio protivniku da izdominira na sredini terena, onaj Šćekić šipketina raznosio kako je hteo, a ostali se šetali opušteno sve do šesnaesterca, bez ikakvog otpora bukvalno.
                  0 od formacije i taktike, kao i 0 za izbor igrača na pojedinim pozicijama.

                  Nekada su carevi Zvezdine sredine terena bili carevi kreacije Mičel Donald i Nenad Krstičić, a ispred je i Kanga mogao da luduje bez većih posledica kada ljudi grade iza njega.
                  Ovo sada na papiru neki kamioni-milioni, a po mašti/kreaciji dekadencija teška-Paganeze iz Serije C ima maštovitije igrače od ograničenog Milojevića.
                  Šta je tom čoveku u glavi, defanziva totalna, pa biće nešto napred, kao protiv Liverpula.

                  Sramotno je izgledao tim, a Milojević snosi samo deo krivice.
                  Ogromna krivica pada politiku kluba oko strukture kompletne ekipe, gde se olako odriču izuzetno važnih zupčanika u timu, kao što su Nenad Krstičić i Slavoljub Srnić, za račun nekih glamuroznih kombinacija, tipa Ben i Ivanić krila, što je Savo Milošević znalački osujetio i anulirao.
                  Last edited by La Jugoslavia; 24-05-19, 09:22.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Fala La Jugoslavija što pomenu Srnića. Ovi gardisti neka se ugledaju na njega. Taj momak nije se busao u grudi i svakog dana pričao o svom zvezdaštvu. Čutao je i radio čak i kad je bio malo skrajnut i kada su ga mnogi pljuvali. On je za mene pravi vojnik, ne ovi sa tralala pesmicama. Svaku važnu utakmicu Srnić je odigrao maestralno.

                    Comment




                    • Ovo da je istrčalo sinoć, rastrglo bi i Sava i Šćekića, druga je to i energija i mozak i mentalitet.

                      Mlako, beskrajno mlako sinoć, do granica impotencije.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Koliko se secam istrcavali su ti galaktikosi na slici protiv tog Scekica....Savo tada nije bio ali za Scekica sam siguran.....a kako su se izvukli znas i sam.

                        Comment


                        • Evo spiska naših igrača:

                          Supić - Zajebant, tu je zarad atmosfere. Sigurno odlazi na kraju sezone.
                          Borjan - Da se uozbilji inače odličan golman.
                          Popović - Odličan je bio svaki put kad je dobio šansu. Što se golmana tiče ne trebaju nas tucati brige.

                          Idemo dalje, odbrana:

                          Stojković - Duz dibiduz. Fala lepo i ćao.
                          Savić - Užasan u drugom delu.
                          Gobeljić - Više se posvetio u drugom delu navijanju i muzičkoj karijeri nego fudbalu.
                          Babić - I ovako i onako, s njim u Evropu nikako.
                          Rodić - Najveći maneken na terenu. Potreban ekipi ako prestane manekenisati.
                          Hajdin - Skromnog znanja, on sigurno odlazi.
                          Sumaila - I dalje je tu. Promašaj.
                          Terzić - Potpisao za Fiorentinu.
                          Milunović - Promašaj. Sikter.
                          Gajić - Potreban ekipi, biće vajde od njega.

                          Idemo dalje, samo da malo gucnem vinjaka.

                          Sredina terena:

                          Milijaš - Ode u penziju.
                          Jovičić - Može biti koristan kad branimo rezultat.
                          Jovančić - Potreban ekipi i dalje, volja kod njega nikad nije bila upitna.
                          Jevtović - Nije ni dobio pravu šansu, verovatno odlazi.
                          Ebisilio - Svakako zaslužio više da igra. Odlazi i on sigurno.
                          Simić - Nestao poslednjih dva meseca. Dobar u našoj ligi ali u svakoj važnoj utakmici pogubljen i očajan.
                          Kafu - Golem promašaj.
                          Marin - Takav majstor potreban ekipi i naredne sezone.
                          Čaušić - Sikter. Može u Grafičar.
                          Jirka - Njabolji na pripremama, neshvatljivo mala minutaža u prvenstvu.
                          Vulić - Takođe mala minutaža, nedovoljno materijala imam da ga ocenim.
                          Ivanić - Plaćeno veliko obeštećenje za naše uslove, golema mu plata, kada to uzmem u obzir mogu napisati da je bio očajan.

                          Napad:

                          Boaći - Uglavnom povređen. Daleko od one forme iz prve njegove sezone kod nas.
                          Pavkov - Odradio odličan posao, možda i najbolje vreme za prodaju ako želimo nešto zaraditi na njemu.
                          Joveljić - Solidan. Zbog svih promašaja koje smo imali sa igračima koje smo papreno platili, verovatno zato želi Terza da ga proda. Da bar deo novca vratimo.
                          Ben - Jedan od boljih stranaca koji su ovde igrali. U poslednje vreme očigledno došlo do zasićenja. Bolje da se rastanemo.
                          Vukanović - Može biti koristan u našoj ligi.

                          Možda se sa mnom nećete složiti, mada verovatno nam se mišljenja mnogo ne razilaze i da razmišljamo na sličan način. Vidimo i sami koliko tu ima promašaja i da mnogi zaslužuju sikterisanje.
                          Last edited by Karamazov; 25-05-19, 12:11.

                          Comment


                          • Au čoveče kakva sramota. Ovo nisam očekivao da ovako bledo i nemoćno izgledamo ceo derbi, ne samo ovaj, nego skoro svaki derbi smo podbacili ali ovo sinoć je kulminacija svega. Od loše pripreme igrača do same realizacije na terenu. Oslikan drugi deo sezone ovom partijom i naznaka da na leto mora da se pročisti igrački kadar jer nešto je izgleda trulo u svlačionici.
                            Сутра брзо долази - треба човек постати
                            Нестали су кодекси, остали су комплекси
                            Победе су порази, а исходи су потресни!

                            Comment


                            • Originally posted by tamonajugu View Post
                              Koliko se secam istrcavali su ti galaktikosi na slici protiv tog Scekica....Savo tada nije bio ali za Scekica sam siguran.....a kako su se izvukli znas i sam.
                              Ovaj tim nije igrao protiv Šćekića. Da jeste, oduvali bi vas lako.

                              Comment


                              • Aa znaci imali ste jaci tim sezonu ranije.... Ni nama nisu igrali Leo i Djurdjevic niti je trener Nikolic....da jesu opet bi mi uzeli duplu krunu..jel tako? Po toj logici "da baba ima onu stvar"...

                                Comment

                                Working...
                                X