Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sram vas bilo.
    Mi ne možemo ovakav FKP da dobijemo a zaludjujemo se Evropom...

    Comment


    • Poruka za igrače i trenera Crvene Zvezde: Sram vas bilo.
      Poruka navijačima FKP na forumu: Čestitam zasluženu pobedu.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Bez obzira na plasman u LŠ ogromna mrlja je bačena na sezonu ovim drugim delom sezone. Ovo večeras je sramota, bezvoljno, bezidejno, mnogi su se pokazali kao neke babuskere koje ne zaslužuju dres Zvezde. Vladan očajan, večeras mu je održan od skromnog Partizana čas fudbala. Sve ukupno kad se saberu derbiji ove sezone Partizan je bio bolji. Umesto da nam ulazak u LŠ da dodatni motiv da napredujemo, mi smo se vratili u rikverc i odigrali nakazno.

        U ovoj utakmici ne mogu da pohvalim ni jednog igrača, pa ni Marina koji je pogotovo u drugom poluvremenu brljao i imao niz očajnih poteza. Vidim ja da će mnogi biti sikterisani.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Fudbale majku ti jebem uze Savo Milošević kup kao trener.

          Što se ovih naših tiče......bruka !!!

          Na leto da se dovedu dva dobra krila najmanje u rangu Nemanje Radonjića.

          Pa bre mi šansu nismo stvorili.
          Ima 5 krila ko ga jebe. Debilčina jedna glavata. Svi pričaju o igračima niko o ovom debilu.

          Comment


          • Ja bih i Marina i Bena pustio...stvarno mi nije jasno šta je Marin doneo u odnosu na ono što nismo imali npr. u meču protiv Salzburga.

            Ben od Salzburga nije odigrao utakmicu kako valja.

            Jovančić jedino je pokušavao nešto, ovi ostali nisu za pomen. Pavkov isto ništa, a kada su odsečeni ovi vezni vidi se zapravo koliko on malo smisla za fudbal ima, sad što je visok i jak i ima srce je treće.....

            I koja je fora sa ovim Vukanovićem !? Daj bre pravo krilo Jevtovića ili Jirku, jebi više te "moram da igram" izmene.

            Comment


            • Ja na ovoj utakmici nisam video ni Zvezdu ni Partizan,ne znam sta lupeta ovaj Knezevic,nijedna sansa na utakmici,nijedna akcija,gol iz greske golmana.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Poruka za igrače i trenera Crvene Zvezde: Sram vas bilo.
                Poruka navijačima FKP na forumu: Čestitam zasluženu pobedu.
                Hvala, komso.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Moglo je biti 1-1 da smo dali gol iz one šanse koju nismo stvorili, nedostatak sreće.

                  Comment


                  • Milojevic je potpuno kriv za postavku kao i u prethodnim derbijima tu nema nikakvog spora, ali igraci apsolutno nista nisu bolji bili. Pa mi prijem 100 puta upropastimo, a one njihove bezbrojne presecene na pola terena i skok necu ni da pominjem. Nije problem izgubiti, bice utakmica jos, problem je sto smo pali bez ispaljenog metka. U svaki derbi ulaze napaljeniji i pozrtvovaniji od nas duplo.

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Moglo je biti 1-1 da smo dali gol iz one šanse koju nismo stvorili, nedostatak sreće.
                      To je to.

                      Comment


                      • Jebeni Miletic cini mi se(mozda nije on zaboravio sam ali znam da sam tu pukao) rutinira nase krilo 1 na 1 u trku rutinski(2.pol po zapadnoj strani) , maltene i bez remplovanja (bas minimalno) mu peske uzima loptu.

                        Comment


                        • Ben ne igra od kako ga Milojević gura na krilo.

                          Dunsterčina.

                          Debil igra bez krila.

                          Svršavanje Partizana Zvezdi u usta. 4 kupa za redom.

                          Comment


                          • Napravili smo izgleda zajeb i sa Ivanićem. Večeras je igrao u skladu sa izgledaom, a izgleda ko devojčica. Mogao je jednom stići do lopte u šesnaestercu samo da je bio malo hrabriji, a on se ucvik'o, sklanja nogu.

                            Comment


                            • Sta vam je bre cigani,igrali ste LS posle skoro 30 godina,niste se obrukali na vecini utakmica,cak i pobedili finalistu LS,uzeli ovu nasu bednu ligu i opet vam ne valja Milojevic,sta mislis izgubio je nebitni kup. Ono sto je Mateus bio za Partizan to je Milojevic za Zvezdu,kad ga oterate moze da prodje jos 30 godina do sledece LS.

                              Comment


                              • Alo brate. Zajeb sa Ivanićem, zajeb sa Ebeciliom, zajeb sa Čaušićem, zajeb sa Jevtovićem, Stojiljkom.

                                Ma, puši kurac Miloje. Njemu je i Meleg zajeb. Skidam kapu upravi doveli su mu 30 igrača. Ovo je na njega.

                                Duga sezona kao. A ima 3 tima. Mrš bre.

                                Jedini zajeb je Vladan Milojević prevarant.

                                Comment

                                Working...
                                X