Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Velika je razlika izmedju šmekera sa Crvenog Krsta i seljačina nekih. Jovančić mudaš

    gledaj ovog Milunovića ljombera

    Comment


    • Koji su ovo nemaci pojma pozadi. Jedan jedini pas ne umiju da odrade kako treba. Ili neprecizno ili presporo.

      Marin mora da se vraca na 30m da organizuje, krv ti jebem
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Gajića, Ivanića na cm da se Marin ne vraća, Jevtovića sa jedne Jirku sa druge. 4-0 bi bilo.

        ali ne, šabloner odvratni jebem ga ja u usta

        Comment


        • Ivanić Marin Ben sva trojica napred a nijedan klasično krilo. Vukanović, Simić, Jirka, Jevtović klupa. Ebicilio bolje da igra centralnog nego Bakula.

          Šta radi ovaj čovek??????????????????

          Comment


          • Klasicna namestena utakmica,to kazem kao Partizanovac,cuvena taktika Covica u kosarci nismo mi alavi,ostavicemo vam nebitan kup.Zvezda ovo moze da okrene za 5 minuta da hoce da igra fudbal,meni je cudno da pljujete Milojevica a da vam Terzic valja,odmah bih potpisao da Milojevic dodje u Partizan a da iz njega odu Vucelic,Vazura,Milosevic i ostali SNS clanovi.

            Comment


            • Previše ženstveno igra Ivanić koji se gotovo ne vidi na terenu. Treba pokušati sa Gajićem i Vukanovićem. Mora se menjati nešto, gurnuti Bena u sredinu a Marina na krilu, ubaciti Vulića umesto Jovičića. Ovako ne ide, golema bruka.

              Comment


              • Ma nije namešteno ali je bilo namešteno da dodje Partizan do finala. Ovo nije namešteno. Bi namestili da su izbori i da su neke druge okolnosti, ali danas ne

                Stojanče video si kakvu loptu ima Vulić prošlu tekmu. Kunem ti se da bi povezao dečko redove.

                ajde da milojević nema nego ima još dva tima. neoprostivo

                Comment


                • Najbolji igrač Partizana u prvom poluvremenu Zule. Milojević pokazao kako se "igra" derbi - prejadna taktika i motivacija.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Trebali smo dovesti Ognjena Vranješa umesto Milunovića. Znam da će svi hi hi ha ha, ali dečko g i n e na terenu, gine. Bolje i debil nego da snima pesme sa nekim hrvstskim melodijama ko klinac od 13 god dok su s tobom tvoji gardisti.

                    Aj bre

                    Comment


                    • Originally posted by Stojanče View Post
                      1:0 Pavkov

                      2:0 Pavkov

                      Konačan rezultat utakmice postaviće Ben.

                      Dakle 3:0.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Sad još ovi prekidi još više da te smore. Nisu mogli sačekati bolji trenutak.

                        Comment


                        • Izbaci idiota Žuleta, koji moj čekaš.

                          Comment


                          • Zule je sramotan
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Ovo sa vraćanjem Marina podseća na vraçanje Kange i to je sramotno. Ceo tim stoji on vuče loptu. Kakve su to fore i gde to uspeva. To sam mrzeo sa Kangom ali sam mislio da je nedisciplinovan on a ustvari nije Kanga kriv nego je Milojević retardiran

                              Comment


                              • I Ivanić užasan, dve dobre utakmice nije odigrao u drugom delu sezone.

                                Comment

                                Working...
                                X