Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Potvrdio i Mrkela da Vladan ostaje i naredne sezone. Takođe je rekao da je Aleksa Terzić potpisao za Fiorentinu. Milion i po evrića će turimo u džep.

    Navodno smo za ovog igrača zainteresovani:

    Comment


    • Ne zaboravite da smo u toku sezone potpisali i ovog igrača:



      Potpisao je četvorogodišnji ugovor. Ostao je u Zeti na pozajmici i dao 10 golova a od juna pridružiće se nama.

      Comment


      • Originally posted by Stojanče View Post
        Ne zaboravite da smo u toku sezone potpisali i ovog igrača:



        Potpisao je četvorogodišnji ugovor. Ostao je u Zeti na pozajmici i dao 10 golova a od juna pridružiće se nama.
        Nama se dobro uvukao u klub Rajo... da li je ovaj neki kusur.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Praktično svaki prelazni rok mora da se sarađuje sa Rajom . Nadam se da će Krstović da reši taj letnji prelazni rok bar što se tiče Raja.
          Сутра брзо долази - треба човек постати
          Нестали су кодекси, остали су комплекси
          Победе су порази, а исходи су потресни!

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Nama se dobro uvukao u klub Rajo... da li je ovaj neki kusur.
            Verovatno jeste. Malo sam istraživao u želji da se informišem o ovom igraču. Ukratko nije loš a nije ni nešto posebno.

            Comment


            • Krstovic je 2000 to godiste i najbolji strelac lige, kakva god da je liga , ne treba momka potcenjivati samo ybog Raje.

              Comment




              • Jagosu istice ugovor, jedna je od opcija.

                Comment


                • Što se tog Krstovića tiče, da vidimo prvo dečaka pa da pevamo.

                  Comment


                  • Mocart piše ponovo kao i prethodni prelazni rok za napadača Tomanea.

                    Comment


                    • Ja bih i dalje pre Šporara, Pavlovića ili Nestorovskog najpre.

                      Isto kao što Slovenci ovde uspevaju, nešto imam loš osečaj za neke portugalo-južnoamerikanske fudbalere.

                      Manji rizik jebiga

                      Comment


                      • Klub iz Ljutice Bogdana radi punom parom na pojačanjima u svim svojim kateogrijama, što dokazuje i novi potpis na Marakani. Crvena zvezda je dovela mladog golmana iz Severne Makedonije Vaska Vasileva.

                        Kako su objavili mediji iz Skoplja crveno-beli us primetili Vasileva zahvaljujući dobrim partijama u reprezentativnim selekcijam svoje zemlje (U 14 I U 15), a 15 godišnji golman je vrlo brzo prihvatio ponudu iz Zvezde i potpisao stipendijski ugovor.

                        Radi se o velikom talentu, što govori i podatak da je u sezoni 2014/15. bio je proglašen za najboljeg golman u Dečijoj ligi Makedonije koju organizuje tamošnji fudbalski savez.

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Klub iz Ljutice Bogdana radi punom parom na pojačanjima u svim svojim kateogrijama, što dokazuje i novi potpis na Marakani. Crvena zvezda je dovela mladog golmana iz Severne Makedonije Vaska Vasileva.

                          Kako su objavili mediji iz Skoplja crveno-beli us primetili Vasileva zahvaljujući dobrim partijama u reprezentativnim selekcijam svoje zemlje (U 14 I U 15), a 15 godišnji golman je vrlo brzo prihvatio ponudu iz Zvezde i potpisao stipendijski ugovor.

                          Radi se o velikom talentu, što govori i podatak da je u sezoni 2014/15. bio je proglašen za najboljeg golman u Dečijoj ligi Makedonije koju organizuje tamošnji fudbalski savez.
                          Ne, ako je proglašen za ovu facu, onda nema govora, budući Bartez.

                          Comment


                          • https://www.espreso.rs/sport/fudbal/...m_campaign=del

                            Najbolji navijači na svetu i najpametniji i naodaniji. Koliko volim Zvezdu toliko volim i Delije. Cigane. Zvezdaš će uvek da palamudi šta je najbolje za klub, a Delija je uvek tu. Pri tom ja sam zvezdaš i govno sam kao i drugi zvezdaši samo nikad ne bih stavio nikoga ispred Delija.

                            12. igrač uvek bili i kao 12. igrač su legende kluba i njihova se mora poštovati.

                            Comment


                            • Konačno se danas završava sezona. Nekako se bre ova odužila ko gladna godina. Nadam se da ćemo konačno jedan derbi odigrati valjano i da ćemo sezonu završiti sa još jednim trofejom.

                              Comment


                              • Ben je igrao 5x bolje kada je igrao iza napadača ili attacking mid. Sad razmišljam nešto, on je bio loš i prošle godine na krilu. On sa krilom nema veze bolje Jirka da igra desno, Ben ofanzivni vezni, Marin može levo, Ivanić pored Jovančića.

                                E to zameram Milojeviću i ne bude li pobedio danas 2-0 ili 3-0 neka se nosi u pm. Iako ga volim ali neka se nosi. Ne može jednom groblje da dobije kako treba.

                                Comment

                                Working...
                                X