Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja zamišljam vezni red sa Jovančićem, Marinom, Ivanićem i Kataiem. Pavkov u špicu, još jedan zadnji vezni sa dobrom tehnikom i eto nas u osmini finala LŠ.

    Comment


    • Ja bih umesto Bena Jirku. Mnogo nam je tehničara treba nam brzinac jedan po krilu ali žao mi Bena volim ga od prvog momenta. Videlo se da nije neki mutavac iz Mordovije neki prevarant nego pravi igrač za nas.

      Preofanzivno je to za šefa

      Comment


      • Ben verovatno odlazi odmah po završetku prvenstva. Ne verujem da će biti tu za kvalifikacije. Što se tiče Jirke, ne znam šta se dešava. Meni gotivan igrač, na prpremama bio najbolji a onda peglanje klupe a često nije bio ni u 18. Da li je u pitanju broj stranaca pa ga zato uglavnom nema ili je u pitanju nešto drugo, 'bem li ga. Meni je bilo neverovatno kad je dobio šansu na jednoj utakmici naše lige da je zamenjen na poluvremenu a bio je među najboljima.

        Comment


        • Bitno je da je Erik srećan. Znam ja zašto sam pričao o Istočnoj Evropi i Balkanu i centralnoj. Zato što se jedan Erik Jirka uklopi dok kažeš keks sa saigračima, a jedan Rikardinjo i Ebecilio i Kafu su uvek kocka. Sad neko misli da je to jer su crni jer su ljudi ovde primitivni i dalje gledaju rasu.

          Isto bih rekao da su beli i da se zovu Mouče. Jednostavno jedan Barkos se izgubio ovde. Ljudi pogrešno interpretiraju da nije dobio šansu.

          To nije istina. Nego se nije uklopio.

          Ja sam prvi bio napaljenik na strance zna Brajkula koji sam hajp pravio oko Ruiza i Moučea ali sam vremenom naučio da su domaći igrači i igrači iz sličnijih kulturnih podneblja pogodak.

          Jer ovde ne pričamo o Brazilcu Marselu koji je 100% pogodak nego o nekim Rikardinjo mačka u džaku tipovima.

          Drago mi je što Zvezdan Terzić razmišlja kao i ja

          Comment


          • Ako se dovode stranci samo dovoditi nešto što je igralo na Balkanu i Istočnoj i Centralnoj evropi i Zapadnoj naravno. Ali ako dolazi iz Češke, Slovačke, Belorusije mora da bude iz najjačih timova. A ne neki Južnoafrikanci iz nekih brazilskih timova itd i neki anonimusi iz Rusije.

            Mali budžet imamo za egzibicije Bruno Mezenga, Pačeko itd.

            Procentualno kad se gleda domaći igrač se u 80% nama isplatio a stranac u 80% nije. Pogodimo svakog 4og-5og.

            Ebecilio i Kafu najskoriji promašaji uz Sumailu.
            Last edited by Cassius Clay; 08-05-19, 10:10.

            Comment


            • Treći deo posta ono što sam tada rekao a neki ne umeju da čitaju je to da smo jednostavno skautingom mali klub i da uspemo sa strancem samo kada imamo veze negde.

              Dokaz je Vladan i Grčka ali i to nije sigurica.

              Znač pre nego što počnu razni kenjatori da mi pričaju kako sam mrzitelj nečega neka nauče šta znači biti racionalan i voditi se procentima.

              Comment


              • Plavišić - isplatio se
                Radonjić - isplatio se
                Jovanćić - isplatio se
                Gobeljić - isplatio se
                Simić - odlična prva polusezona - isplatio se - otići će za više nego što je došao
                Hajdin - dobar bekap isplatio se
                Vulić i Vukanović - za prvog ćemo videti drugog već sad bi mogli za veće da prodamo

                Kafu - popušili smo
                Ebecilio - popušili smo
                Mouče Ruiz ovaj onaj popušili

                Luis Ibanjez nismo - zašto? Šta je Uroš rekao? Mora da ima iskustva sa ovih prostora. Ima ga.

                I domaći povratnici nisu sigurica! Ovo važi za našu ligu.

                Domaći povratnici su 50-50.

                Znači najveći rizik su stranci bez evropskog iskustva, pa stranci iz nižih timova istočnih liga, pa domaći igrači iz stranih liga i sigurica domaći igrači iz naše lige.

                Jedan Milić se isplatio i finansijski i igrački višestruko. Jedan Srnić isto.

                Pa neka neko sledeći put kuka kad ode Donald a dodje Jovančić da mu damo nagradu gluperde godine ili da kuka oko Pavkova.

                Comment


                • http://mondo.rs/a1184810/Sport/Fudba...FK-Zvezda.html

                  Ovo mrzim iz dna duše, prezirem, parazitski smo klub. Ali ajde prodaje Benfika, prodaje Porto, prodaje Ajaks, što ne bi i Zvezda....

                  Comment


                  • U svakom slučaju stranci su ti koji su prethodnih godina pravili razliku. Daj Bože da dovedemo opet nekog kvaliteta Donalda, ne samo igračkih nego i ljudskih. Napravili smo zajeb i sa mnogim domaćim igračima. Ko pošandrcali su bili ljudi iz kluba, čim vide da neko nama da gol odmah ga tefterišu i vade iz džepa kluba lovu. Na raznorazne kombinacije profućkali su ogromnu lovu. Eno ga onaj Vidić ni u Zemunu ne igra, Vulića ne bih dovodio dao bih šansu našem Veljku Nikoliću. Uštedeli bi 300 'iljade evrića.

                    Comment


                    • Ma to Vulić, Vidić i ovi gore iz Subotice su tange frange poslovi. Tabu tema klasična.

                      Comment


                      • Pavkov-Štutgart 4 000 000 € ???
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Ma to Vulić, Vidić i ovi gore iz Subotice su tange frange poslovi. Tabu tema klasična.
                          Vidića nisam nešto pratio, ali Vulić je dobar igrač.
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Ma to Vulić, Vidić i ovi gore iz Subotice su tange frange poslovi. Tabu tema klasična.
                            Tako si pričao i za Pavkova.

                            Iz Subotice Ilić i levi bek čijeg se imena ne sećam obojica mladi rep bili - promašaji.
                            Plavšić pogodak, Milić pogodak, Hajdin dobar bekap.

                            Napredak - Vukanović se pokazao, Vulić očigledno u ekipi sa Jirkom medju igračima koji tek treba da zasijaju i igraće na poziciji "Babić" dogodine.

                            Vidić malo ulaganje a ako eksplodira dobra investicija.

                            Ne vidim ja tu puno trange fragne.

                            Radi se ugradjivanje i radi se trange frange samo ne sa tim sitnim igračima jer oni kad podele to ne mogu da kupe ni novi amg g63.

                            To se radi na trasnferima kao što su Račić, Grujić, braća Ilić, Čaušić... Jović, Joveljić... Tu je trange frange.

                            Ovo za par stotina hiljada evra da dele ne mogu dupe da obrišu.

                            Comment


                            • Originally posted by Constantin View Post
                              Pavkov-Štutgart 4 000 000 € ???
                              Nemoj da me brecaš.

                              Originally posted by Uroš View Post
                              Tako si pričao i za Pavkova.

                              Iz Subotice Ilić i levi bek čijeg se imena ne sećam obojica mladi rep bili - promašaji.
                              Plavšić pogodak, Milić pogodak, Hajdin dobar bekap.

                              Napredak - Vukanović se pokazao, Vulić očigledno u ekipi sa Jirkom medju igračima koji tek treba da zasijaju i igraće na poziciji "Babić" dogodine.

                              Vidić malo ulaganje a ako eksplodira dobra investicija.

                              Ne vidim ja tu puno trange fragne.

                              Radi se ugradjivanje i radi se trange frange samo ne sa tim sitnim igračima jer oni kad podele to ne mogu da kupe ni novi amg g63.

                              To se radi na trasnferima kao što su Račić, Grujić, braća Ilić, Čaušić... Jović, Joveljić... Tu je trange frange.

                              Ovo za par stotina hiljada evra da dele ne mogu dupe da obrišu.
                              Za Pavkova sam omašio, dečko je pobednik godine zasigurno.

                              Ja bih voleo da si ti u pravu i za potonje, ali ne mogu da se vodim utiskom da je dovođenje pomenutih igrača ima sličan motiv kao dovođenje npr. onog asa iz Rada koji nikada nije zaigrao i vraćen je valjda na Banjicu. Zapravo dovođenje navedenih igrača pored postojećeg igračkog kadra predstavlja ništa više nego gomilanje, pored toga štete budžetu kroz svoja primanja u klubu, a da ne pričam da su oštetili budžet samim plaćanjem kupoprodajne cene. Dovodiš ti pored svih ovih igrača koji su se kroz Evropu dokazali nekog Vulića i Vidića, dakle pod navedenim okolnositma, ne može mi ništa treće ukazati nego na činjenicu da se čelnici grade.

                              Sad šta je sića, nek su ućarili po 10000 eura od svakog sepav, ljudi rade dve godine za te pare, pa ti vidi.

                              Treće, Pavkov nije doveden pod gore pomenutim okolnostima, nama je stvarno napadač trebao, pa smo odatle i doveli gospodina.

                              Comment


                              • Nije neistinito 4 milke za Pavkova, samo mislim da ostaje do kraja kvalifikacija.

                                Comment

                                Working...
                                X