Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stojanče View Post
    Umeo je vala i Donald da udeli takav pas. Vladan kad je došao insistirao je da ostane i nije pogrešio. Živnuo je Donald, kasnije u paru sa Krletom je odlično funkcionisao. Za kratko vreme je tada Vladan uspeo da disciplinuje jednu raštrkanu vojsku, usadi im železnu volju. Presingom smo drobili protivnike. Ona utakmica protiv Sparte i pogotovo prvih 20 minuta su bili fantastični.
    Je li Miloje ili Grof stavio DLTa na štopera sa mesta zadnjeg veznog? Jedan od pametnijih poteza.
    Naravno da je Donald proigrao u sistemu gde se znalo ko šta radi, nije džabe bio prvi kapiten stranac.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Je li Miloje ili Grof stavio DLTa na štopera sa mesta zadnjeg veznog? Jedan od pametnijih poteza.
      Naravno da je Donald proigrao u sistemu gde se znalo ko šta radi, nije džabe bio prvi kapiten stranac.
      Bilo je utakmica kad je i kod Grofa igrao štopera ali to je bilo samo onda kad nije imao ko drugi. Vladan je video da će tu doneti najviše koristi i nije pogrešio. Doktorski je odigrao.

      Comment


      • Dolazak Pankova verovatno znaci Savicev odlazak sto je i u redu, momak treba da naplati dve dobre sezone i nije vise mlad, takodje ocekujem i odlazak Pavkova.

        Comment


        • Samo čekam da li će neko stvarno da istrese ozbiljne pare za Pavkova. Njega je usr@l0 protiv Liverpula i to mu je nabildalo samopouzdanje. U domaćoj ligi fizički rješava duele i pri tome ga malo i dres štiti od kartona.
          Ako neko popuši highlights-e i kupi ga kao uboito oružje koje tuče i lijevom i desnom i glavom... imaćemo cirkus u najavi [emoji3][emoji16][emoji23]

          Comment


          • Novi dres sa tri zvezdice.

            Сутра брзо долази - треба човек постати
            Нестали су кодекси, остали су комплекси
            Победе су порази, а исходи су потресни!

            Comment


            • Mislim da nikada nismo imali ružniji dres od ovog gore na slici. Baš bljak.

              Kakav je ovaj iz Trajala što navodno hoćemo da ga dovedemo, kao neki potencijal, golovi, asistencije !?

              Comment


              • Ovo kao da u kineskim pobnim kucama odradjena treca zvezdica na zvezdinom dresu. Stvarno, los dres.

                Comment


                • Milan Kosanović. Upravo je objasnio koje smo sve greške ispravili iz prve utakmice sa Liverpulom i na koji način smo ih dobili u Beogradu.

                  Comment


                  • Ja skapirah, a na osnovu objašnjenja Zvezdaša, da je Pavkova "usralo" i da ste tako dobili Ingleze. Nego tog vašeg Pavkova nešto često "usere"...dvadesetak puta, čini mi se ove sezone ?
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Originally posted by Constantin View Post
                      Ja skapirah, a na osnovu objašnjenja Zvezdaša, da je Pavkova "usralo" i da ste tako dobili Ingleze. Nego tog vašeg Pavkova nešto često "usere"...dvadesetak puta, čini mi se ove sezone ?
                      Majstorisao je Pavkov na toj utakmici. Moram da priznam, a video si i sam do sada na forumu da ne lažem i da bih se pre opeko nego laž rek'o, i ja sam bio sumnjičav po pitanju Pavkova. Čak sam terao šegu. Ogrešio sam se, priznajem. Ja sam promenio mišljenje još pre utakmice sa Liverpulom, svaku moju kritiku Pavkov je svojim igrama zbrisao. Na utakmici sa Liverpulom je turio pečat.

                      Comment


                      • Originally posted by Constantin View Post
                        Ja skapirah, a na osnovu objašnjenja Zvezdaša, da je Pavkova "usralo" i da ste tako dobili Ingleze. Nego tog vašeg Pavkova nešto često "usere"...dvadesetak puta, čini mi se ove sezone ?
                        Ima samo edan fail, on tako odigra kada uđe u nastavku, onda pokida...čini mi se da kao starter lošije igre pruža.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Ja sam Pankova zvao Panjkov, sad ga volim ko sina, pogrešio sam, priznajem.

                          Što se tiče priče fudbalskog javnog mnenja, ponajviše grobarskih dušebrižnika, da samo nakon poraza protiv Pula od 0:4 na Enfildu zapravo zalutali u LŠ i to sa Salahom i Firminom u ekipi, moje pitanje istima je "a gde je tu Barselona" ?

                          Comment


                          • Pavkov ostaje u klubu sigurno i posle kvalifikacija rekao Zvezdan Terzić. Hvala Bogu čovek se razume u fudbal. Samo da se oslobodimo što bi Brajkula rekao foraša.

                            Što se mene tiče ako ne dodje Andrija Pavlović može i prvi špic da bude, zaslužio je. Ima prangiju brutalnu.
                            Prodati Bena i Jovelju, dati 3,5 miliona za Nemanju Radoju i uzeti Pankova i ćao.

                            Samo kad bi ovaj hteo da igra u Zvezdi, ali polako postaće i to zamislivo.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Ja sam Pankova zvao Panjkov, sad ga volim ko sina, pogrešio sam, priznajem.

                              Što se tiče priče fudbalskog javnog mnenja, ponajviše grobarskih dušebrižnika, da samo nakon poraza protiv Pula od 0:4 na Enfildu zapravo zalutali u LŠ i to sa Salahom i Firminom u ekipi, moje pitanje istima je "a gde je tu Barselona" ?
                              Misliš Pavkova?

                              Comment


                              • Zamislite taj tim, Borjan, Rodić, Savić, Miliun, Gajić, Jovančić, Radoja, Marin, Ivanić, Ben, Pavkov.

                                Comment

                                Working...
                                X