Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Revijalna igra. Tako je to kad imamo prebukiran tim, pa se ne zna ko pre treba da igra a svako trazi svoje mesto i sansu. Gobeljic je ovde zalutao ali mora da se ispostuje, zamislite akda Gobeljic mora da se ispostuje koliko tek drugi moraju da se ispostuju i na sta sve to lici u Milojevicevoj glavi kada mora da vaga tj. da drzi ekipu zadovoljnu. Zadovoljni su sto igraju ali nigde forme nema.

    Comment


    • Razbiše nas, golema bruka za sada.

      Comment


      • Ma nama ne valja ništa. Ne valja kada ima konkurencije, ne valja kada nema, ništa ne valja. Mi smo besni.

        Comment


        • Boli nekog uvo za bilo koju kombinaciju ili igraca koji nije nuzno morao da dodje u klub a igra! Nama nije reper ova liga vec evropska predsezona. U toj predsezoni igra ce najbolji tehnicki potkovani igraci, barem bi trebalo jer su oni takvi kakvi su kvalitetniji od drugih u konkurenciji a i sam kvalitet protivnika je veci. Gobeljica za kapitena, Vukanovica za zvezdu u usponu! Zivele kombinacije

          Comment


          • Ja znam samo kako god da bude da ne valja nama. Milojević treba da traži novu sredinu kao i Vujadin, Žule i Bakula.

            Vreme je za restart uz neki kostur kakav takav.

            Došlo je do zasićenja što je potpuno prirodno.

            Treba se motivisati da igraš max protiv ovih krntija u SLS.

            Comment


            • Nije tako Urose. Ne mogu igraci da nadju formu ako igraju na kasicicu i ne igraju konstantno. A zasto je to tako? Zato sto je sve prenatrpano i svako mora i zeli da igra, prirodno je bore se ljudi za minutazu. Zbog cega moramo da gledamo Gobeljica danas recimo? Da li postoji jedan iole ozbiljan razlog?

              Comment


              • To su sve Milojevićeve želje. Od Čaušića, Simića, Vukanovića itd

                Svaki igrač je uz Milojevićev amin doveden i na njegovo insistiranje što je bio i razlog produženja ugovora i pristanka na saradnju.

                To neka on razmišlja što je probijao glavu za Ivanića i za ekipu, Čauša.

                Svaki pokušaj seljačkog svaljivanja na upravu ovu prenatrpanost je katastrofalan.

                Ne kažem da ti to radiš nego ljudi vole da seru.

                Comment


                • Ti si Uroše previše tolerantan, kod mene tako ne bi moglo, lupao bih im ćuške i oduzeo iz džepa šuške.
                  Last edited by Karamazov; 05-05-19, 19:30.

                  Comment


                  • Fiksiraju u svojoj glavi heroje i antiheroje i apriori Milojević nikad nije kriv a Terzić je uvek kriv. E ova polusezona je na Milojevića i ja razumem ako se zasitio i želi da ide dalje.

                    Comment


                    • Velika kinta, velika zabluda tako bi ja definisao tu zelju i prelaznim rokovima po uslasku u LS. Cinjenica je da je sve prenatrpano i da je prvo i hitno potrebno rasteretiti igracki kadar u prve dve nedelje po zavrsetku prvenstva.

                      Comment


                      • Probio brat oči i on i Kosan da se dovede Jirka. Jevtovića isto. Ebecilio isto njegova želja jer mu Kipar/Grčka uža specijalnost.

                        Kafu nije njegova želja. To da budem iskren. Nije izričita kao Jirka ali ga je aminovao.

                        Comment


                        • Nije se zasitio, samo previše mrsomudi i tvrdoglaviše. U prilog mu ide ova sprd liga, na kakvom je nivou vidi se i po tome što i ovakvi sa ovoliko promena u timu nizamo pobede. Ceo drugi deo sezone nismo vezali dve dobre utakmice. Imali smo jednu odličnu školu u LŠ, igrali sa najboljima i umesto da napredujemo i da se još više modernišemo, mi čak i ne stojimo u mestu nego idemo u rikverc.

                          Comment


                          • Zasitiš se prijatelju kad igraš protiv slabih ekipa. Ne kažem da je loš trener i super je bio za nas.

                            Ali kao i u vezi dvoje ljudi nekad jednostavno prestane da ide i razidju se sa lepim mislima bez da se desila svadja neka. Jednostavno nestane hemije.

                            Meni je bitno da je Zvezdan Terzić u Zvezdi, Mrkela sd, Kosan pomoćnik, Kokeza predsednik FSS.

                            Ko će biti trener ( a Terza neće dovesti kantu ) to me manje zanima. Da li će biti Kek ili neko drugi ko je u rangu Miloja i jače, svejedno mi je. Samo da je sa ex-yu iskustvom zbog specifične atmosfere ili da ima iskustvo u Turskoj, Grčkoj ili Kipru.
                            Last edited by Cassius Clay; 05-05-19, 17:56.

                            Comment


                            • Urose, niko ne bi mogao 40 igraca da drzi zadovoljne a da ima top formu. NIje problem sto su svi ti igraci dosli vec sto se nije pozdravilo na polusezoni sa njima. Objektivno kasnimo u to mrasterecivanju pola godine. Nadam se da necemo praviti vise tu gresku kakva je napravljena po ulasku u Ligu sampiona. Da udjemo ponovo ali da neamo 45 igraca na platnom spisku.

                              Comment


                              • Pa kako da se pozdraviš sa svima? Ne možemo ih džabe dati. Sve je to Milojeva odgovornost. Bolje da ima viška nego manjka

                                Comment

                                Working...
                                X