Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Braćo sad kad gledam koliko igrača imamo boli me glava. Kad je nama jedan Meleg 4-5. opcija.

    Moramo ovaj rok iako udjemo u LŠ/LE sem napadača malo da oladimo, iskreno.

    Comment


    • Marović je iza Mihe.

      Inače, što se tiče broja igrača mi smo mislili tek tako ćemo ih se rešiti u zimskom prelaznom roku. Al evo nam ga na. Ovoj ekipi nedostaje štoper, zadnji vezni i verovatno jedno krilo. Dakle, nema potrebe više gomilati, a ovaj višak koji imamo neka vide šta će i kako će sa njim.
      Last edited by Karamazov; 30-04-19, 15:15.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post

        Morao je igrati sa jednim zadnjim veznim sve i morao je ubacivati Jirku jer je dečko odigrao dobro pripreme.
        Nije problem igrati i sa dvojicom zadnjih veznih ako su karakteristika poput Jovančića i Krstičića. Rade posao u defanzivi a i dobri su sa loptom, ume da udele pas, zadovoljavajuća tehnika.

        Comment


        • Jovančić je odličan zadnji vezni, više fali centralni vezni. Krila imamo samo sam mislio da ćemo ići po Čavrića da se rotiraju on Vukanović i Jirka. Ben sigurno ide. Jevtović pa verovatno isto. Simić ne znam gde će, jebote. Taman izbacim neke iskoči novi.

          Ali eto i Simić, Vukanović, Čavrić i Jirka je ok. Ofanzivni vezni pošto Marin ide 100% Aleksić i Ivanić. Zadnji Bakula i Jovanča. Centralni Čauš i Vulić. Napad Pavkov, Pavlović, Joveljić. Štoperi Eraković, Babić, Savić, Milun.

          Bekovi Gajić i Žule Hajdin i Rodić( Mladenović), golmani Pop i Borjan...

          Osloboditi se Ebecilia, prodati Marina i Bena, Kafua, Jevtovića, ako se ne dovede Aleksić ostaviti Melega, prodati Boaćija..

          Comment


          • Marin će sigurno biti tu za kvalifikacije, a za Bena nisam siguran. Moguće da ode odmah po završetku prvenstva. Brzo će krenuti kvalifikacije, mora se brzo raditi i pametno razmišljati. Ja bih recimo ostavio Boaćija, za ovaj današnji način igre u fudbalu može biti i te kako koristan, a mišljenja sam da će naredne sezone surovo terorisati golmane.

            Comment


            • Ma ne treba nam Boaći uopšte. Veruj mi. Bolje da Vukanović igra napadača. Prošle godine smo sa Milićem stigli do Lš.

              Zašto? A zato što igramo timski napad i odbranu. Beskoristan je. Pogotovo što nije ni senka iz prvog mandata a ni tada me nije oduševio.

              Bitno je da u napadu imamo borbenog igrača koji ima neku prednost. Bio to Pavkov i skok ili neki vojnik tipa Milić koji će to da pritiska.

              Ovaj niti ima skok, niti je igrač poteza, ništa ništa ga ne izdvaja da bi igrao.

              Ja bih odmah završio Andriju Pavlovića a ostalo rešavao usput.

              Comment


              • Ili ---



                Odličan igrač!

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Ma ne treba nam Boaći uopšte. Veruj mi. Bolje da Vukanović igra napadača. Prošle godine smo sa Milićem stigli do Lš.

                  Zašto? A zato što igramo timski napad i odbranu. Beskoristan je. Pogotovo što nije ni senka iz prvog mandata a ni tada me nije oduševio.

                  Bitno je da u napadu imamo borbenog igrača koji ima neku prednost. Bio to Pavkov i skok ili neki vojnik tipa Milić koji će to da pritiska.

                  Ovaj niti ima skok, niti je igrač poteza, ništa ništa ga ne izdvaja da bi igrao.

                  Ja bih odmah završio Andriju Pavlovića a ostalo rešavao usput.
                  Primetio sam i ranije da ga ič ne simpatišeš. Ja mislim da se on može vratiti na nivo iz prvog mandata pa biti i bolji. Nama je u tom periodu najbolje presing funkcionisao sa njim na terenu. Kada pogledaš kako postiže golove, pa i šanse koje promašuje, vidiš da su uglavnom to prave golgeterske reakcije. Služi se i levom i desnom nogom, dobro igra i glavom tako da bih ga ja rado zadržao. Nije se u poslednje vreme proslavio al ja često slušam unutrašnji glas koji se ovaj put javio i kaže da veruje u Boaćija.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Jovančić je odličan zadnji vezni, više fali centralni vezni. Krila imamo samo sam mislio da ćemo ići po Čavrića da se rotiraju on Vukanović i Jirka. Ben sigurno ide. Jevtović pa verovatno isto. Simić ne znam gde će, jebote. Taman izbacim neke iskoči novi.

                    Ali eto i Simić, Vukanović, Čavrić i Jirka je ok. Ofanzivni vezni pošto Marin ide 100% Aleksić i Ivanić. Zadnji Bakula i Jovanča. Centralni Čauš i Vulić. Napad Pavkov, Pavlović, Joveljić. Štoperi Eraković, Babić, Savić, Milun.

                    Bekovi Gajić i Žule Hajdin i Rodić( Mladenović), golmani Pop i Borjan...

                    Osloboditi se Ebecilia, prodati Marina i Bena, Kafua, Jevtovića, ako se ne dovede Aleksić ostaviti Melega, prodati Boaćija..
                    Ova krila za ulazak u LŠ ne da nisu dovoljna, već su i upitna za ulazak u LE.

                    Ja baš na toj poziciji ako ode Ben očekujem najzvučnije pojačanje, a ne Čavrić koji ne može da izbori svoje mesto u Slovanu iz Bratislave, jbg.

                    Comment


                    • Nije nam bio dovoljan ni Milić pa smo prošli preko Bena i Radonje. Bitno je da imamo trkače jer se timski branimo, više gledam da igrači budu zveri kao Srna i Radonja nego da budu majstori. Marin neka igra sa Ivanićem poziciju majstora, ja bih po krilu ove trkačice.

                      Jirka je bolji sprinter i od Radonje.

                      Comment


                      • Danas bih voleo ovaj sastav: Borjan, Gajić, Milunović, Babić, Rodić, Jovančić, Vulić, Marin, Ben, Ivanić, Pavkov.

                        Uroše, zaboravio si na Veljka Nikolića. Taj momak ima odličnu tehniku, sjajan pregled igre. Greška je što igra za Grafičar.

                        Pogledaj kilip:



                        Reći će mnogi da ovo nije merodavno, u pitanju je omladinska liga i Grafičar. Al samo vidi način na koji deli lopte, rešenja koja bira i videćeš da se radi o talentovanom momku bogatog fudbalskog znanja.

                        Comment


                        • Nikolic je veliki potencijal i nakon oce sezone u srpskoj ligi trebalo bi da dobije sansu, elem Konstantin pomenu da smo zagrizli za Pankova to bilo top

                          Comment


                          • Колико нам је реално потребан Панков? Треба јавити Терзи да мало олади, да смањи доживљај и повуче ручну.

                            Comment


                            • Skupljanje zlatnih Orlića na Marakani: Radovan Pankov stiže u Zvezdu za 300.000 evra

                              https://www.mozzartsport.com/fudbal/...00-evra/325986

                              Comment


                              • Odakle samo tolike pare?

                                Comment

                                Working...
                                X