Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dao bih i ja Žuleta jer su Gardisti malo ušli u zonu komfora ali umro bih od tuge. Neka ostanu teraj ih...

    Comment


    • Neka ode Miloje. Ako se njemu ne ostaje ja sam za to da ode. Bolje da ode sad nego da daje alibi na leto i smara. Nije on jedini trener, a mislim da bi bilo najbolje i za nas i za njega da se razidjemo u ovako lepom ambijentu.

      Kad bi mogli da se izdignemo iznad tih emocija i da poistovećujemo uspeh kluba sa jednim čovekom...

      Da je zaslužan, jako. Ali sada možemo da privučemo dobre trenere jer smo se pokazali kao klub, pre nismo mogli.

      Nemam ništa protiv Ivana Jovanovića i Željka Buvača, Slaviše Stojanovića, Keka, Prosinečkog, Lalatovića. Nekoga ko je osetio Marakanu i u gore vreme a i neko sa iskustvom sa Ex-yu prostora.

      Sad ćete me napljuvati kako su to gori treneri od Miloja i možda neki i jesu ali rastanci su često neminovni u životu i treba biti realan i racionalan.

      Naravno svi moraju prihvatiti Kosana kao trenera.

      Comment


      • Pitanje i koji su planovi Kosana. On najbolje funkcioniše u tandemu sa Vladanom. Nekako mi deluje da mu ova uloga najviše i prija. Inače, zucka se sve više da će Vladan otići. Ogroman posao je uradio, napravio dela zbog kojih ulazi u knjigu odabranih. Ako dođe do rastanka, voleo bih da dođe neko ko će nastaviti istim putem, da se nastavi sa modernizacijom a ne neki starovremenski trener koji će nas vratiti u rikverc.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Neka ode Miloje. Ako se njemu ne ostaje ja sam za to da ode. Bolje da ode sad nego da daje alibi na leto i smara. Nije on jedini trener, a mislim da bi bilo najbolje i za nas i za njega da se razidjemo u ovako lepom ambijentu.

          Kad bi mogli da se izdignemo iznad tih emocija i da poistovećujemo uspeh kluba sa jednim čovekom...

          Da je zaslužan, jako. Ali sada možemo da privučemo dobre trenere jer smo se pokazali kao klub, pre nismo mogli.

          Nemam ništa protiv Ivana Jovanovića i Željka Buvača, Slaviše Stojanovića, Keka, Prosinečkog, Lalatovića. Nekoga ko je osetio Marakanu i u gore vreme a i neko sa iskustvom sa Ex-yu prostora.

          Sad ćete me napljuvati kako su to gori treneri od Miloja i možda neki i jesu ali rastanci su često neminovni u životu i treba biti realan i racionalan.

          Naravno svi moraju prihvatiti Kosana kao trenera.
          Čovek koji je u svom onom ambijentu uzeo titulu Dinamu iz Zagreba mora biti vrh. To je moj pik.

          Samo bez početnika tipa Goran Đorović.

          Comment


          • Kek je taman za ovaj ambijent. Ne bi se on snašao pre 2 godine preveliki bi to pritisak bio.

            Samo još da navijaći nauče da su Radonjić, Vilijams, Dženkins, Savić, Milojević, Marin..itd službenici Zvezde.

            Ja prvo volim Zvezdu pa onda igrače, trenera... Ako ćemo mi biti prvi i igrati super može da igra i onaj Japanac iz Niša ako će da postigne 30 komada.

            A ako ćemo sa Lalatom proći grupnu fazu LŠ može da vodi i on dokle god ima rezultat.

            Samo moramo shvatiti da svemu dodje kraj. Isto kao što su me smarala picoplakanja za Kangom, Radonjićem, smoriće i ovo sa Marinom i Milojem...

            Pljuvanje i teranje Terze, standardna procedura. "Milojević je napravio ovo nije Terzić itd"

            Ono što ja primećujem i što je meni jako jako važno kao navijaču je prvo da klub konstantno napreduje pod ovim rukovodstvom i posluje u plusu, drugo Grofu i Milojeviću su sve želje ispunjene i imali su najbolje igrače u datom trenutku.

            Nisu mogli dovesti Marina Grofu kada nismo bili u situaciji.

            Neka se taj trend nastavi i ne brinem da će Terzić dovesti odličnog trenera bez puno eksperimenata jer imamo dosta igrača na platnom spisku i Liga Evrope je pod morati.

            Comment


            • Drugi deo priče odnosi se na Milojevića - ako je entuzijazam opao i ako je došlo do zasićenja da se takmiči po srpskim livadama mi to moramo prihvatiti kao klub u znak zahvalnosti čoveku.

              Nekada jednostavno niko nije kriv već se ljudi razidju sami od sebe. Dodje do zasićenja.

              Treba krenuti samo dalje bez puno pompe i medijskog proseravanja zvezdaške javnosti a sklona je tome.

              Comment


              • Da mi prvo osvojimo prvenstvo, pa i taj kup, zašto da ne, proslavimo to sve lepo, pa tek onda vidimo šta ćemo i gde ćemo.

                EDIT: Btw. oko one priče sa CSKA Sofia i Bugarima, povlašćeni u izvlačenju tokom drugog kola, nema od toga ništa, Sofija izgubi od Plovdiva.
                Last edited by Brajkula; 29-04-19, 19:49.

                Comment


                • Dobro ja to već računam u glavi.

                  Comment


                  • Гајић – Нови корак ка титули

                    http://www.crvenazvezdafk.com/scc/ve...orak-ka-tituli

                    Ovaj momak mora što više igrati. Pre svega jer prošle sezone uglavnom je peglao klupu a i zbog toga što se videlo čak i kad je igrao na desnom beku da je školovaniji fudbaler od Žuleta.

                    Comment


                    • Misliš čak i na levom beku? Pošto mu je glavna pozicija desni bek.

                      Njega, Milunovića i Ivanića sam naveo najkasnije prošlo leto.

                      Ovo leto očekujem Andriju Pavlovića.

                      Comment


                      • Hvala na ispravci. Tek sad vidim da sam napisao "na desnom beku".

                        Comment


                        • Glavni kandidati za napadača Pavlović i Sporar.

                          Zamena za Marina ako udjemo u evropska takmičenja bilo bi dobro da ubedimo Danijela Aleksića.

                          Rodić - Mladenović.


                          Od Vukanovića, Bena, Jevtovića, Melega, Jirke, Ebecilia, Simića, Boaćija, mora bar 3 da ode. Boaći, Ebecilio i Jevtović po meni. Ben će takodje otići.

                          Vuliću treba dati šansu. Nismo mislili ni da Jovančić može protiv PSG-a pa može.

                          Napadač, Aleksić ako ode Marin, i jednu vezaru dobru i osloboditi se ovih i to je to. Rodić ako ode Maldenović onda i to je to.

                          Comment




                          • Što ne volim ove priče o umoru i zasićenju. Ljudi su i oni, normalno da dođe i do umora, al jebo ga ja nije ni toliko strašno pa da se stalno priča o tome. To im je bre posao, za ovaj posao su svi fino plaćeni a i plate su im redovne tako da nemoj da mi kukaju i trube o umoru. Ako je neko zasićen onda nemoj bezvoljan ni igrati, ajd na klupu i 25% od plate. Milana Tomića cenim što se ovog dela tiče, ne priča o umoru, ne kuka zbog povređenih igrača i nikada ne jurca za opravdanjima kad su ovakve stvari u pitanju.

                            Comment


                            • Biće da je Milan Tomić šmekerčina. Miloje je isto dobar isti je to mentalitet srpsko-grčki stil, samo je Miloje više gvozdena disciplina. Radi ono što najbolje ume. On je za tim koji je manje kvalitetan u utakmici pogodak.

                              Ali kada treba da izdominira manje kvalitetne, tu zakuje i ne može da promeni.

                              Malo fleksibilnosti nije na odmet.

                              Morao je igrati sa jednim zadnjim veznim sve i morao je ubacivati Jirku jer je dečko odigrao dobro pripreme.

                              Fale nam brzinci po krilima, Marin i Ben idu ka unutra, Jirka je baš falio.

                              Pogotovo za Evropu je neophodno brzo krilo i Radonjić Jirka bi bio odličan materijal.

                              Ova polusezona je više kompromis da igraju igrači koji igraju, zato je i hteo Jirku na pozajmicu u Zemun verovatno.

                              Sad je najveći posao čistka.

                              Comment


                              • Jel ovo Marovic iza Mihe?

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X