Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ne ide on nigde šta ti je, to nije upitno.

    Comment


    • Zvezda ima definitivno odličan sastav, koji uz par novih igrača može opet do Lige šampiona. Malo mi nedostaju mladi igrači, mislim da nikad nije bio viši prosek godina u prvih 11.

      Jedan kanal koji redovno pratim je napravo lepu analizu derbija, pa koga interesuje neka pogleda. https://youtu.be/mJhlADk1lks

      Comment


      • Ovaj drugi deo sezone je za zaborav. Gledajući one pripreme mislio sam da će biti bolje, al muda Marjanova, odigrali smo džabalebaroški, traljavo i retki su bili trenuci kad smo očarali igrom. Očigledno je došlo i do zasićenja kod pojedinaca, slabe motivacije pa smo na terenu često gledali izmotancije. To je nedopustivo, ja da sam trener i vidm da neko kurcoboljiše na terenu, odma bi udario po džepu, ne bi bilo trte mrte ni cili mili. A i gde se bre izgubi naš presing? To nam je bilo oružje koje je jedno vreme drobilo protivnika. Pa Partizanov presing je bolje funkcionisao nego naš, još smo se mi često povlačili do centra loveći tu grešku komšija.

        Comment


        • Oba derbija u PO smo rutinski ogradili. Onaj važniji protiv Radničkog 3:0 i ovo u četvrtak 2:1, mada teško mogu povjerovati da Marin na tiketu nije imao 3+ time bih mogao opravdati onako glup potez u 89. minutu.
          Ljudi, dajte malo realnosti. Cijelu sezonu na max nivou ne može održati ni PSŽ

          Comment


          • Niko i ne traži to od njih, bilo bi lepo da tako bude ali su i normalni padovi u toku sezone. Problem je što mi ni pola sezone nismo imali konstantnost. Sramota je da u tri utakmice protiv komšija u prvim poluvremenima nismo stvorili ozbiljnu priliku. Sram da gi izede zbog toga. Mora da se kritikuje, ne valja ni da okrećemo glavu od problema ni da im samo istovarujemo pohvale zbog ulaska u LŠ. Razmaziš ih tako i onda imaš lezilebovanje na terenu.

            Comment


            • Comment


              • Originally posted by Stojanče View Post
                Vaistinu!
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Zvezdi su Bugari jedina nada: CSKA ima meč loptu

                  https://www.mozzartsport.com/fudbal/...c-loptu/325767

                  Comment


                  • Mi smo zadnje dve godine pored poboljšanja igračkog sastava i kvaliteta igre imali i veliki procenat sreće te smo ulazili u LE i LŠ. Ne treba se zaluđivati da ćemo zbog tog "zrna" biti stalni učesnici najelitnijeg takmičenja (iako bih ja izuzetno voleo takav rasplet) jer čini mi se da se u i oko kluba nije ništa dalje odmaklo kao u vreme najvećih pljački FK-a samo što je ušla veća količina sveže kinte pa se toliko ne oseti krađa, zato da budemo srećni ako i u LE uđemo jer samo tako možemo kao klub opstati jer mnogo je krvopija oko kluba, mnogo njih se ugrađuje.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Ih čim to ne bude krenuće teranje uprave i svega. Pičkaranje ovo i ono. Taman ćemo ostati mi koji smo uvek pratili. Ovi će otići da gledaju EL u košarci sad im Zvezda opet igra EL pa je FK opet sranje i Terza lopov.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Ih čim to ne bude krenuće teranje uprave i svega. Pičkaranje ovo i ono. Taman ćemo ostati mi koji smo uvek pratili. Ovi će otići da gledaju EL u košarci sad im Zvezda opet igra EL pa je FK opet sranje i Terza lopov.
                        Znaš kako je, biće i tih ali ima dosta onih koji će poput pravog mazohiste pratiti Zvezdu i dalje jer ne tako daleko bila je i "Lukićeva era" pa je bilo navijača ne zbog Lukića, Vesića&co već zbog nade i ljubavi prema crveno belim bojama.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Stojanče View Post
                          Zvezdi su Bugari jedina nada: CSKA ima meč loptu

                          https://www.mozzartsport.com/fudbal/...c-loptu/325767
                          Kako glup naslov...i da ne budemo povlašćeni, imamo šanse.

                          Sinoć sam sanjao da smo izbacili Seltik u poslednjoj fazi, 4:2 na Marakani, sva četiri naravno Pavkov. Pevamo onu pesmicu za Ligu Šampiona.

                          Comment


                          • Mislim da Mirka ne treba forsirati kao zadnjeg veznog, videlo se i u derbiju da mu prija ofanzivnija uloga. Blago je imati trojicu u sredini kao što su Ben, Marin i Ivanić. Svoj trojici možeš menjati mesta tokom utakmice jer mogu igrati i levo i desno i u sredini. Čauš je pun promašaj, napravili smo zajeb, moramo jurnuti za nekim zadnjim veznim da ne bi bio najeb. Jovičić je vredan kao mrav, borben, al nije mi za moderan fudbal. Treba nam i štoper a i da se Žule preseli na klupu.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Kako glup naslov...i da ne budemo povlašćeni, imamo šanse.

                              Sinoć sam sanjao da smo izbacili Seltik u poslednjoj fazi, 4:2 na Marakani, sva četiri naravno Pavkov. Pevamo onu pesmicu za Ligu Šampiona.
                              Misli se na povlašćen status, da za to postoji nada. A što se tiče tvog sna, daj Bože da se ostvari.

                              Comment


                              • Žule najbolje da se preseli u neki drugi klub, Kina, Saudijska Arabija, Katar.....lepo njemu lepo nama.

                                Comment

                                Working...
                                X