Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gubis a ne uvodis napadaca...ili je sumnjivo ili je jedan od najdebilnih poteza trenera koji sam video u poslednje vreme...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Već neko vreme smo bili pečeni za poraz. Igra danas duzdibiduzovska. Šansu nismo stvorili u drugom poluvremenu. Mislili su da bez oznojenog dupeta uzmu tri boda, al muda Marjanova. Na šta bre ovo liči, kakvo je ovo šećkanje? Primaju platu i to redovnu i to ne malu. Bolje što im ja nisam trener, pešačili bi sad do Marakane. Vladan da se ne zajebava, ako ne dobije derbi ulazimo u problem a ima da kapne i mrlja na ovu sezonu. Disciplinuj to Vladane i ajde da razbucamo komšije.
      Last edited by Karamazov; 20-04-19, 18:04.

      Comment


      • Apsolutno, pomislio sam kako je sada potreban Pavkov da dominira snagom i visinom on uvede Simica...
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
          Gubis a ne uvodis napadaca...ili je sumnjivo ili je jedan od najdebilnih poteza trenera koji sam video u poslednje vreme...
          Pavkov ima kartone. Da je dobio još jedan ne bi igrao derbi. Zato ga čuvao.

          Comment


          • Još kod objave sastava sam napisao WTF ?! .. jedino logično objašnjenje mi je da smo pustili brđane (imamo korektan odnos sa njima _ Miloje posebno) a i da zabiberimo komšijama to treće mesto.

            Jbt, Ivanić igra špica, a Simić, Savić i Čaušić pletu mrežu oko njihovog bunkera..

            Da se pridružim ZIS-u .. Terza mađijo lopovluka, rastereti nam mal'ko roster i Milojeve "slatke" muke.

            Comment


            • Originally posted by Stojanče View Post
              Pavkov ima kartone. Da je dobio još jedan ne bi igrao derbi. Zato ga čuvao.
              Ma sjajno...i onda izvede Bena i Vukanovica da bi mu Ivanic igrao spica...genijalno.
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                Ma sjajno...i onda izvede Bena i Vukanovica da bi mu Ivanic igrao spica...genijalno.
                Najbolje da je izveo Čauša, upario Ivanića sa Jovančićem, a Simić levo.

                Comment


                • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                  Pusti me ti FIorentine, oni imaju svog vlasnika koji moze da radi sta god pozeli...ono govno od Tezica nek odjebe sa svojim procentima i drvnom gradjom...Zvezda nije njegova prcija i njegov privatni bankomat...
                  Od kako je Terzić došao zna se reda. Podržavaćemo Čovića a nećemo Terzića? Je l ima on rezultate? Je l ima trener igrače koje je traźio?

                  Šta još treba? Ubacuje li Terza Simića?

                  Milojević lično išao ćini mi se baš na Banovo Brdo i gledao Simića na početku sezone i to je nejegova izričita želja kao Erik Jirka itd.

                  Ako baš želiš da znaš i Čaušić je.

                  Comment


                  • Nije sumnjivo nego je očigledno štelanje

                    Comment


                    • Samo nek ti TErzici, Mamici i Covici odjebu od sporta...pa nek zavode red u svojim kucama...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Velika ce steta biti ako ne dobijemo Partizan ove godine. Gubimo pred mec sa Partizanom. Igra je takva kao da je igraju kontuzovani igraci. Previse je igraca u rosteru i treba sve to balansirati. Neki igraci su bespotrebno dovedeni. Ako trazis trkaca i nadjes ga u Slovaku onda Jirka treba minimum u odnosu 60/40 % da bude starter. Ostatak sa klupe. Umesto toga on je 40 posto na klupi 60% van protokola.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Nije sumnjivo nego je očigledno štelanje
                          Zasto bi Urose sad stelali kad nam titula nije sigurna, ukoliko Nis dobije sutra to je 4 boda a pet velikih kola jos plus derbi koji po obicaju odigramo lose.

                          Comment


                          • To tek kada se privatizuje. Ovako možemo samo da biramo manje zlo. Terzić je bar uspešan mešetar. Kao i Mamić. Najebali bi da su Lukić i Adžić.

                            Štelamo da bi Čuka prešla Partizana jer ćemo ga i mi izgaziti.
                            Last edited by Cassius Clay; 20-04-19, 18:21.

                            Comment


                            • Ako izgubmo od Partizana ovo ce biti nas novi Vozdovac i Radnicki ce biti pravk prerano se opustamo.

                              Comment


                              • @Uki jel ides na basket u ponedeljak?

                                Comment

                                Working...
                                X