Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cist ofsajd. Kako neko moze da kaze da nije bilo ofsajsa?. Slazem se da nije bilo lako sudiji da to vidi, ali da je bio cist ofsajd ne moze da se spori.

    Comment


    • Можда је закаснио онај играч изнад, треба погледати још неколико пута да би се јасније видело.

      Comment


      • .. polako, naći će se već neko ko ume da pravi i postavlja gifove i sl. a ja tvrdim da Boaći nije bio u ofsajdu.

        Comment


        • Meraklije, jel nas čujete, titula sad slavi se. Joj ako uzmemo i ABA ligu, biće pijančenja do kraja godine. I ono što je najvažnije dolazi nam bolji život.

          Comment


          • Дајте оне УЕФА коефицијенте да кренемо да скаутирамо противнике на путу до ЛШ

            Comment


            • Nikako da uvatimo kontinuitet dobrih igara. Malo očaramo, malo razočaramo, pa malo smaramo. Al biće bolje, ono što je važno jeste da smo obezbedili još jednu titulu.

              Comment


              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                Iskreno....sklonili su nam se samo tako...
                Iskreno jesu. Iskreno i znali smo. I iskreno mi smo uvek iskreni nismo kao neki da se pravimo ludi. Sklonili su se i oni a i sudija je žmureo malo na jedno oko.

                Comment


                • Mislim da već sada može da vam se čestita titula. Što se tiče večerašnje utakmice, imali ste više od igre. Parirali smo prvo poluvreme, ali drugo, posle 3:0, sve se raspalo. Prvo ste dobili na penale , treći gol iz ofsajda, bolje nam je bilo da se povučemo i sačuvamo tim za Kup u sredu i nedelju protiv Partizana.

                  Što se tiče onog "prvog penala" nad Rodićem, naravno, ne bih ga svirao ni da je igrač Radničkog u pitanju, a što se tiče igranja rukom u kaznenom prostoru Zvezde, baš me zanima opravdanje zašto ono nije penal. Penal iz kog je povela Zvezda, čini mi se da je najviše laknulo Elvis Prisliju u tom momentu

                  Penal nad Marinom, klasika, za udžebenike i tu nema spora. Mislim da ste taman za taj jedan gol bili bolji. Bili ste bolji u polju, lepo se ubacivali iza zadnje linije i to je to. Kod nas, a najviše smo možda očekivali od Ranđelovića-NIŠTA, Milunović je sakrio Haskića, Drinčiću zatvoren pristup Zvetdinoj polovini...i to je to.

                  Kojašević, da nije napravio onaj penal iz kog ste poveli 1:0, ne bih ni primetio da je bio naterenu.

                  Bolji ste bili cele sezone i bez obzira na večerašnju utakmicu ipak je titula zasluženo vaša. Ne bi bilo fer da je drugačije, mada nije uvek sve fer...

                  E, sad da vidimo šta možemo u Kupu da napravimo....
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Hvala Constantine ali realno ste malo pokradeni. Nije da mene grize savest jer je takva situacija ali ne volim da ispaštaju drugi našu osvetu Partizanu. To je šteta. Ali realno razlika je bila kolika je bila, to je to, čestitam Radničkom i Lalatoviću 2. mesto u ligi i sjajnu seoznu.

                    Comment


                    • Ništa Konstantine od ripanja u Nišavu i gajbe piva. Tebi hvala na čestitkama i ostaje mi samo da vam poželim sve najbolje u duelu sa Partizanom u Kupu.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Hvala Constantine ali realno ste malo pokradeni. Nije da mene grize savest jer je takva situacija ali ne volim da ispaštaju drugi našu osvetu Partizanu. To je šteta. Ali realno razlika je bila kolika je bila, to je to, čestitam Radničkom i Lalatoviću 2. mesto u ligi i sjajnu seoznu.
                        Realno....


                        A da odgovorim Saletu:



                        MAda Sale, nemoj baš ovo da uzimaš "zdravo za gotovo"...videćemo u analizi. Koliko god sam ja puta vraćao snimak, meni je delovalo kao ofsajd, možda imamo različite "naočare" ...... svejedno, to mu je to. Tu smo gde smo. Dobili smo šansu, da zbog nakardnog sistema računanja bodova, anuliramo ono što ste osvojili tokom cele sezone. Nismo uspeli. The end...idemo dalje
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Originally posted by Stojanče View Post
                          Ništa Konstantine od ripanja u Nišavu i gajbe piva. Tebi hvala na čestitkama i ostaje mi samo da vam poželim sve najbolje u duelu sa Partizanom u Kupu.
                          Nekako mi računica kaže da ti ipak dođeš neko pivo meni
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Možda jeste, možda nije, treba obratiti pažnju na ovog igrača Radničkog kod linijskog sudije. PS - Biće piva Konstantine, red je da se časti. I to neću cicijašiti, insistiram da budu dve gajbe.
                            Last edited by Karamazov; 13-04-19, 19:40.

                            Comment


                            • Originally posted by Stojanče View Post
                              Možda jeste, možda nije, treba obratiti pažnju na ovog igrača Radničkog kod linijskog sudije. PS - Biće piva Konstantine, red je da se časti. I to neću cicijašiti, insistiram da budu dve gajbe.
                              Otvorili zadrugu?
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Boga mi....će bude svašta. Dve gajbe su dve gajbe,a ti kronose, pošto si vičan roštiljanju, znaš šta ti je valja činiti...
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X