Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marin je bog fudbala ali bog, takav ihrac ovde nine bio deceniju.

    Comment


    • Mislim da je Marin zaslužio najveću čast koju jedan igrač Zvezde može da doživi - da mu skandiraju " Ti si Zvezdin četnik Marineee, Marineee, Marineeeee..."

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Gde si Madrid blicaj mi mahni drugu
        Evo me na zapadu ka severu, znaci levo od centralne loze, Jbg blagajna zatvorila dok je setnja krenula, a lik mi dao za 200 din zapad, plus sam promukao, pa mi se i ne peva na severu, a onda nije to to, tek tako ici na sever ako ne navijas, a za "dzabe" dobijes bolju tribinu. Gde si ti?

        Comment


        • Oba penala cista, ali bio je i za Radnicki kao i kad je Roda oboren.

          Comment


          • Po mom mišljenju, Jovičić je skrivio penal za Radnički koji nije dosuđen, na Jovanči nije bio penal ali zato na Marinu jeste. Sudija je usput prevideo faul nad Haskićem kada ga je Milun nagazio i kada je Kojašević dobio po zglobu (prvi na centru, drugi na 18 metara od gola RNiš.
            Igramo loše, jedina svetla tačka Marin-bogotac fudbala na ovim livadama.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Ja sam na severu drugi put u životu oba puta ova sezona ali tamo bliže istoku. Nije loš sever hahahaha

              Comment


              • Prvi penal za Zvezu i nije bio toliko cist. U svakom slucaju nije sviran penal za Radnicki koji bi verovatno totalno promenio tok utakmice.
                Po prikazanom ekipe su tu negde trenutno. Mozda je Zvezda malo bolja, ali ne koliko rezultat pokazuje.

                Comment


                • Boaći rešeta. 3:0, to je rezultat koji sam ja prognozirao.

                  Comment


                  • Ofsajd ili ne?

                    Comment


                    • Уф ово је офсајд ја мислим :/

                      Comment


                      • Reko bih ofsajd.

                        Comment


                        • Iskreno....sklonili su nam se samo tako...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Iz mog ugla a tacno preko puta linijskog i lopte sam bio jos odozgo, nekih 20cm ofsajd. Mada moguce da sam lose video, gledao sam loptu jbg. Evo sada Benu ofsajd.

                            Comment


                            • Под хитно увести ВАР у нашој лиги, честе су овакве грешке једноставне немамо довољно квалитетних линијских судија који често досуде непостојећи офсајд или буду успавани у оваквим ситуацијама

                              Comment


                              • Nije bilo ni F od ofsajda kod trećeg gola, sad sam vraćao i zaustavljao sliku, Ben ukradena lopta & asistencija.
                                Ona sledeća situacija i poništen gol je bio ofsajd.

                                Comment

                                Working...
                                X