Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stojanče View Post
    Cigani, zašto ćutite? Nije valjda da zentate od Radničkog pa od drhtavice ne možete ništa napisati? Nemojte cvikati jer samo Radnički može sreću u pomoć vikati. Biće 3:0 za nas. Očekujem sledeći sastav: Borjan, Stojković, Savić, Milunović, Rodić, Jovančić, Ivanić, Marin, Ben, Simić, Boaći. Moguće je da Simić ostane na klupi, da Ivanić igra levo a Jovičić bude u paru sa Jovančićem.
    Ne kladim se nikada ali sam skoro 100% ubeđen da počinjemo sa dva zadnja vezna (samo ako Bakula i Čaušić odrađuju kartone neće izaći na teren).
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Ne kladim se nikada ali sam skoro 100% ubeđen da počinjemo sa dva zadnja vezna (samo ako Bakula i Čaušić odrađuju kartone neće izaći na teren).
      Nije problem ako izađemo i sa dva zadnja vezna, al da budu to Ivanić i Jovančić. Njih dvojicu treba Vlada da forsira i da ih što više uigrava. Nemaju kartone ni Bakula ni Čauš. Verovatno će jedan od njih dvojice i početi utakmicu.

      Comment


      • Mislim da Vam/nam je pitanje suvišno.. Miloje i protiv Napolija i protiv Vranja igra sa 2 zadnja vezna. Tu su "najuigraniji" Jovičić i Jovančić. Dileme su Stojković/Gajić & Boaći/Pavkov, ostalo se znAe..

        .. nego, što bi rekli ovi sa sela, first thing first, prvo Futura večeras, a Radnički je daljnja futura..
        Last edited by salelesa; 12-04-19, 12:35.

        Comment


        • Ma kec kola za vikend na Zvezdu, tu se sprdati ne smemo. 2:0.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Ma kec kola za vikend na Zvezdu, tu se sprdati ne smemo. 2:0.



            CImneš 2000 € na svoj omiljeni klub i imaš za letovanje, kad si već siguran
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • U borbi protiv Tončeva, Kokeze, komplet fudbalskog saveza i države kreće sledećih 11

              Borjan, Stojković, Savić, Milunović, Rodić, Jovančić, Jovičić, Ben, Marin, Ivanić i Urošev miljenik Boaći

              Sastav da se nekako izbori bod, Terza protiv svih, sretno nam.

              Comment


              • Dobar sastav. Jedino nedostaje Jirka umesto Bakule.

                Comment


                • Njega opet nema ni na klupi, ima zanimljiv tretman kod Miloja.

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Njega opet nema ni na klupi, ima zanimljiv tretman kod Miloja.
                    To je za mene iznenađenje. Ja sam bio uveren da će on postati Vladanov ljubimac. Jednom je zamenjen na poluvremenu utakmice bez ikakve potrebe, bio je možda i najbolji na terenu. 'Bem li ga, ič mi nije jasno šta planiraju sa njim. Nije ni malo plaćen.

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      U borbi protiv Tončeva, Kokeze, komplet fudbalskog saveza i države ......
                      Sastav da se nekako izbori bod, Terza protiv svih, sretno nam.


                      Aj...neka vam je
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Bez provokacija Konstantine i izazivanja sukoba. Uživaj u magiji Marina. Jel si video kako majstorski deli lopte?

                        Comment


                        • Još da je Roda podbooo .. kakav pas ..

                          Comment


                          • Slabo za sada. Radnički možda oštećen za penal.

                            Comment


                            • Originally posted by Stojanče View Post
                              Slabo za sada. Radnički možda oštećen za penal.
                              Oštećen možda do sigurno..

                              Comment


                              • Originally posted by salelesa View Post
                                Oštećen možda do sigurno..
                                Voleo bih da vidim još iz nekog ugla situaciju. Samo jednom su prikazali.

                                Comment

                                Working...
                                X