Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stojanče View Post

    'Bem li ga, valjda se opet umešala Arena. Odgovara im ovakva satnica. Inače, na Areni 1 ide košarka, a na Areni 3 prenosiće fudbal.
    Znamo...
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Borjan, Gajić, Savić, Milunović, Rodić, Jovičić, Ben, Ivanić, Marin, Joveljić, Boaći.

      Klupa: Popović, Vulić, Pavkov, Milijaš, Jirka, Gobeljić, Vukanović.
      Opet 4-4-2. Tu su Ben, Marin, Ivanić, Joveljić i Boaći, baš ofanzivno.

      Comment


      • Boaći majstorski glavom ga tutnuo. 1:0.

        Comment


        • Majstorija Marina. 2:0.
          Last edited by Karamazov; 07-04-19, 19:41.

          Comment


          • Kakvo zadovoljstvo mi imamo sto gledamo Marka u nasem dresu...bravo i za Ricmonda...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Još jedna Marinatura..
              Branko Jovičić polud'o danas!
              Bekovi nam mamojebi, znam da će poneko i osporiti Rodića, ali je za naše uslove top level! Kad bi Žule "pristao" da bude back-up, sa Gobeljom bi imali (na klupi) 2 univerzalca koji pokrivaju 3_4 pozicije.

              Brat Ričmond se vratio za play-off, odigra nešto i kapiten.. sve 5!

              Comment




              • Nisam baš zadovoljan igrom, moralo je bolje, al i ovakvi mi smo tutnuli 4 gola. Opaki smo, divovski jaki. Našu divovsku snagu, čeličnu disciplinu, brazilsku lucidnost, seljačku žilavost, hokus pokus magiju, osetiće i Radnički.

                Comment


                • Nadam se da će grad Niš obezbediti dvadesetak autobusa za navijače Radničkog. Biće to invazija Nišlija na Beograd, očekujem ih 7 'iljade na našem stadionu. Već se strane televizije raspituju za prenos, divovsko je interesovanje za ovu utakmicu. Javljaju da se u Nišu oseća euforija na svakom koraku, isto tako je i u Beogradu. Svi gore od želje da što pre dođe subota, biće to praznik fudbala i dan kada će sve stati i kada će se osvajač titule znati.

                  Comment


                  • Ako negde gostuje Pussy-lips od autobusi "ni mojega". Za sendviči da ne pričamo...
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Mislim da tog dana nigde neće gostovati. Otkazaće sva gostovanja zbog Zvezde. A i vreme je da i on odmori malo svoje dupe. Radi čovek od sabajle do mraka.

                      Comment


                      • http://www.crvenazvezdafk.com/scc/ve...apadne-tribine



                        Kod nas se radi i gradi. Pozivam i državu da pomogne. Pokaži državo malo dobrote kako bi nam stadion pucao od lepote.

                        Црвено-беле чека меч одлуке са другопласираним Нишлијама и за ову утакмицу продаја карата путем интернета на сајту итицкет.рс већ је у току, а од петка, 12. априла, улазнице ће бити доступне и на благајнама стадиона „Рајко Митић“.

                        Благајне ће дан пре меча бити отворене од 11 до 18 часова, а у суботу од 10 сати до почетка сусрета.

                        Цене улазница су:

                        Север: 300 динара
                        Исток: 400 динара
                        Запад: 500 динара
                        Svi na stadion! Moguća je i kiša, al ko je šiša, i sneg da veje mora se ići protiv Radničkog iz Niša. Mora da bude bar 30 'iljada ljudi.

                        Comment


                        • Originally posted by Stojanče View Post
                          Mislim da tog dana nigde neće gostovati. Otkazaće sva gostovanja zbog Zvezde. A i vreme je da i on odmori malo svoje dupe. Radi čovek od sabajle do mraka.
                          Ja mislim, da negde oko 15, nešto se dešava u prestonici i nema ni jednog slobodnog autobusa, tako da....od organizovane posete, ništa.
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Kolko ima istine u prici da pratimo Micka iz Krila Sovjetova. Navodno umesto loseg Causica....

                            Comment


                            • Nadam se da u tome nema istine. Može Čaušić nekud poći, al nemoj Mićko doći.

                              Comment


                              • Cigani, zašto ćutite? Nije valjda da zentate od Radničkog pa od drhtavice ne možete ništa napisati? Nemojte cvikati jer samo Radnički može sreću u pomoć vikati. Biće 3:0 za nas. Očekujem sledeći sastav: Borjan, Stojković, Savić, Milunović, Rodić, Jovančić, Ivanić, Marin, Ben, Simić, Boaći. Moguće je da Simić ostane na klupi, da Ivanić igra levo a Jovičić bude u paru sa Jovančićem.

                                Comment

                                Working...
                                X