Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E moj Miloje koliko si se pogubio čoveče. Čovek se izgubio. Doveo Čaušića, Jirku, njemu drvo igra napad i igra sa dva špica menja na sred sezone.

    Comment


    • Mrš balvančino glupa Boaći marš debilu marš degeneriku. Drvo jedno, panj jedan, šutira 3 metra preko gola.

      Miloje šemaš menadžerski gura ovo drvo menja formaciju da bi on igrao. Sramota.

      Boaće ugušio Bena, bolje da Milić ostao da igra špica, bar je igrao za tim.

      Gledaj ovog budalaša njega i Čaušića to su dva debila.

      Slepac amaterski opet Boaći namešta se na šut pola sata. Bravo Miloje. Bravo ljudino.
      Last edited by Cassius Clay; 30-03-19, 18:37.

      Comment


      • Hvala ti Bože da imamo Marka Marina. Evo ga slepac dao gol. Treba mu 5 šansi.

        Comment


        • Bitan gol, lose bi bilo da se ide na pauzu sa zaostatkom. Hajmo preokret

          Comment


          • Ne ide bre ova formacija i fali Krstičić jako. Definitivno. To bi trebao da igra Ivanić sada ali Miloje izmišlja toplu vodu.

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Gosti su tvrdi, danas treba koristiti sve šanse. Svaka utakmica se mora dobiti, jer Constantin nema u planu kiks ove godine.
              Tako stoje stvari
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • E moj Miloje. Dovedeni su ti i Ivanić i Vulić i Jirka i Vukanović, Meleg i Jevtović, tebi krilnog napadača igraju Jovlejić u prvom i Boaće u drugom na levoj strani.

                Ne da nema izgovora nego jedini krivac za ovakvo stanje.

                Je l mu Čaušić vanbračni sin?

                Comment


                • Urakmica ocena 1.5/10. Derbi i ovo sramota

                  Comment


                  • Kao što sam napisao nama najviše odgovara formacija sa jednim špicem. Ne valja ni previše rotiranja i menjanje formacije. Već sada se treba uigravati ekipa za evropske kvalifikacije. Ivanić mora više igrati kako bi se navikao na poziciju koju nije igrao u Bateu. Trio Jovanča, Ivanić i Marin što više uigravati. Jirka mora igrati jer svaku šansu je iskoristio kad je bio na terenu i jasno se videlo da ima kvalitet. No dobro, Miloje najbolje zna šta radi. Lepa i poseta kada se uzme sve u obzir. 10 'iljada ljudi nije loše.

                    Comment


                    • Opusteno ljudi, otaljava se ovo polako, dosadan sistem, jos 9 kola ima, plej of u prva dva kola da se resi titula i poske na kup .

                      Comment


                      • Sad sam gledao reprizu na Areni. Dobar je bio Boćko. Tutnuo gol a i iznudio penal. Inače, ja sam opušten. Nervoze je sve manje al tako je to kad na klupi imaš trenera i stručni štab koji znaju svoj posao. Imam poverenja u njih, zato i verujem da će se i igra popraviti.

                        Comment


                        • Comment




                          • Teško da će nas neko i pobediti. Onaj ko pogodi tim koji će nas pobediti kao nagradu dobiće od mene balonče rakije.

                            Comment


                            • Од кога смо изгубили последњи пут, након чега је кренуо овај невероватан низ?

                              Comment


                              • Originally posted by poacher View Post
                                Од кога смо изгубили последњи пут, након чега је кренуо овај невероватан низ?
                                Od Napretka u Kruševcu. Posle toga kreće surovi teror.

                                Comment

                                Working...
                                X