Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts









  • Čudo grobarima nije dodeljeno







    "...pa sad kad se kita više ne diže, hajde sada da se malo bavimo poštenjem..." Apropo ove priče po dr mrežama - da li mi je žao Partizana ili ne, samo ću reći nije.

    Comment


    • Urke, volim te ko svog sina nerođenog, ali ja pojma nemam o čemu ti to pišeš

      Comment


      • http://mondo.rs/a1172105/Sport/Fudba...2.-godine.html

        Terza u svom stilu nas dribla kao Mesi...svašta.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Urke, volim te ko svog sina nerođenog, ali ja pojma nemam o čemu ti to pišeš
          Nema ni on, al`ajde.

          Nego, Urke, mogu da ti nabavim potpisan Bockov dres da ga uramis iznad kreveta - da li si zainteresovan?
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            http://mondo.rs/a1172105/Sport/Fudba...2.-godine.html

            Terza u svom stilu nas dribla kao Mesi...svašta.
            Kad napravi neku brljotinu ili kombinaciju on uradi neki tandarabroć da smiri navijače. Osim što su problem kombinacije problem je i šupljoglavost. Igrački kadar je i dalje ogroman, mislili su da će ga se tek tako rešiti. Dovodi se Vulić, Vukanović i onaj što u Zemunu drema na klupi a te pare se mogle dati Krletu. Sredina terena sa Krletom, Jovančićem i Marinom bi bila bombona, čekala bi nas opet Liga šampiona. O Kafuu retko se kad ima šta ćuti. Verovatno se brčka na nekom egzotičnom ostrvu, ispija viskići, oko njega pičići, ne radi ništa a lova do krova. Ljubomoran sam na njega, to je moj ideal.

            Što se današnje utakmice tiče, mislim da će Miloje odmarati Marina. Ivanić će verovatno igrati ispred zadnjih veznih a očekujem i Jirku od početka utakmice.

            Comment


            • Borjan,
              Gajić, Milunović, Babić, Stojković,
              Jovančić, Ivanić,
              Jirka, Ben, Simić,
              Pavkov.

              Miloje ponovo frikombinuje, trebalo bi da bude dovoljno za lagani prolaz u sledeću rundu..

              Comment


              • Ovakva formacija je najbolja. Samo kad se vrati Marin njega ispred zadnjih veznih, Bena desno i Jirku levo.

                Edit - Naravno i Savić i Rodić u prvoj postavi kad se vrate.
                Last edited by Karamazov; 13-03-19, 16:20.

                Comment


                • Konačno jedna dobra utakmica. Utisak je pokvario ćorća sudija, nekim čudom video penal za Radnik. Nadam se da ćemo u polufinalu igrati sa Partizanom. Dva puta smo im dali nadu, treći put toga neće biti.

                  Comment


                  • Terzić ne staje. Toliko radi da će izazvati ljubomoru kod Vučića. Danas je i Veljko Nikolić produžio ugovor. Odavno nismo imali ovako vrednog čoveka u klubu. Žao mi kad ga pogledam, oči mu se nadule od nespavanja, ko zna kad je poslednji put san uhvatio.

                    Comment


                    • .. ćuti, Veljkov potpis je dobar, znamo da dečko nije drvo. Ali prodaja Terzića, pod izgovorom da bi bili primorani na kredit je kriminalna .. jadni mi, nemamo para, a opraše se mEleoni na razne kafe, Đuze, Melege, Jevtoviće, pa i Boćkov round trip to China. Banda lopovska, no, uspeh na rezultatskom planu & šminkanje čika Rajka leči tugu, patnju, pa i bes, posebno nas starijih..

                      U neĐelju preko Banjice nastavljamo put ka tituli, nema opuštanja, nišlije vrebaju iza ćoška..

                      Sutra žreb za kup, daj te komšije za još 2 derbija, a onda u finalu @Niš da se uzme dupla kruna!

                      Comment


                      • Ja na Nišlije uvek zaboravim. Žilavi bre jebo ih patak i nemaju nameru da odustanu. Mnogo su i oni poleteli visoko. Gledao sam onu njihovu utakmicu sa komšijama, posle utakmice šetka se Lalat terenom i daje sebi na važnosti ko da je neki slavni vojskovođa. Ne volim kad mi neko zajebava prve komšije tako da ćemo ih osvetiti i spustiti Radnički na zemlju.

                        Comment


                        • Originally posted by Stojanče View Post
                          Ja na Nišlije uvek zaboravim. Žilavi bre jebo ih patak i nemaju nameru da odustanu. Mnogo su i oni poleteli visoko. Gledao sam onu njihovu utakmicu sa komšijama, posle utakmice šetka se Lalat terenom i daje sebi na važnosti ko da je neki slavni vojskovođa. Ne volim kad mi neko zajebava prve komšije tako da ćemo ih osvetiti i spustiti Radnički na zemlju.
                          Misliš da će Zvezda "A" spustiti na zemlju Zvezdu "B"...To je inače Levski iz Niša, a poznat kao i Obilić iz Niša. Da i pravu si za ovog njihovog Lalatovića. Pola utakmice mu cela tribina jebe ženu i ćerku, gađa ga upaljačima, a on im pokaže gde im je mesto i šećka se onako dilberski. Skroman neki čovek.
                          A svakako treba "spuštanje na zemlju"....samo kome ? I ne sekiraj se Stojane sine (ovo je iz pesme) niko neće da ruši Ustavom utvrđeni poredak i skine Zvezdu sa trona...sve dok se Tončev ne odmetne...ako sme
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Originally posted by salelesa View Post
                            .. ćuti, Veljkov potpis je dobar, znamo da dečko nije drvo. Ali prodaja Terzića, pod izgovorom da bi bili primorani na kredit je kriminalna .. jadni mi, nemamo para, a opraše se mEleoni na razne kafe, Đuze, Melege, Jevtoviće, pa i Boćkov round trip to China. Banda lopovska, no, uspeh na rezultatskom planu & šminkanje čika Rajka leči tugu, patnju, pa i bes, posebno nas starijih..

                            U neĐelju preko Banjice nastavljamo put ka tituli, nema opuštanja, nišlije vrebaju iza ćoška..

                            Sutra žreb za kup, daj te komšije za još 2 derbija, a onda u finalu @Niš da se uzme dupla kruna!
                            Ozbiljno spremanje za grupnu fazu LŠ ? ...cenim
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Originally posted by Constantin View Post
                              Misliš da će Zvezda "A" spustiti na zemlju Zvezdu "B"...To je inače Levski iz Niša, a poznat kao i Obilić iz Niša. Da i pravu si za ovog njihovog Lalatovića. Pola utakmice mu cela tribina jebe ženu i ćerku, gađa ga upaljačima, a on im pokaže gde im je mesto i šećka se onako dilberski. Skroman neki čovek.
                              A svakako treba "spuštanje na zemlju"....samo kome ? I ne sekiraj se Stojane sine (ovo je iz pesme) niko neće da ruši Ustavom utvrđeni poredak i skine Zvezdu sa trona...sve dok se Tončev ne odmetne...ako sme
                              Kakav ustavni poredak? Nemoj da potcenjuješ nas seljake i misliš da smo mnogo naivni. Znamo mi dobro naš ustav, nigde tamo ne piše da Zvezda mora biti prvak. Sve što je Zvezda stekla, stekla je pošteno. Naša parola je - ne muljaj, ne kradi, pošteno radi pa zaradi, da te život nagradi. Time se mi vodimo. Što se tiče psovki sa tribina, ja sam još uvek normalan čovek. Kao takav gadim se na takvo psovačko pevanje. Al da i toga nije bilo, opet bi se Lalat šepurio. Podseća me na mog ćurana, kad ga dobro utovim šepuri se i pravi se važan ko da dolazi iz Holivuda. U svakom slučaju utakmica sa Nišlijama biće utakmica sezone. Nadam se da će Vučić taj dan proglasiti za neradan. Kad već nema para, nek narod uživa u hlebu i igara.

                              Comment


                              • Imamo jos mec sa Radom pa pauza zbog repke, dakle nakon toga nam ostraje 10 kola, Radnicki dise za vratom i ako ostane ova razlika mec prvog kola na Marakani odlucuje o tituli.

                                Comment

                                Working...
                                X