Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da sigurno on.

    Upravo se gubi po terenu i ne može ni pas da odigra. Pozicioniranje očaj. Mislim ako neko gleda. Neka posmatra njega konstantno. Bolje ds Ben igra špica sa Pavkovim. Ben igračina.
    Last edited by Cassius Clay; 06-03-19, 16:11.

    Comment


    • Miloje se izgubio sa ovom formacijom. Dva sidraša ubacio umesto po krilu jače da je otvorio. Baš mi nije jasan.

      Comment


      • Milunovic je bas downgrade u odnosu na Degeneka...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • U nekom paralelnom univerzumu. Možda Milun nije u formi ali si u fudbalu i sam znaš da je mnogo kvalitetan. Ja verujem da znaš bolje od mene ipak ti je ovo profesija. Igrao je u Bateu super igraće i ovde.

          Boaći out. Dobro je Vladanr da vidiš nešto.

          Evo ga Ričmond besan. Hahahahahahahahah. Pravo lice se pokaže.... Uvek. Namirišem foliranta na kilometar. Neko je Ben, neko Boaće.

          Teraj to na tribine. Kakvo nepoštovanje dresa i trenera.
          Last edited by Cassius Clay; 06-03-19, 16:21.

          Comment


          • Dobro je strucnjak....ja ne gledam toliko yt klipove pa ne znam...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Otac... Tata. Šef. Kralj. Marin

              Comment


              • Kako ovakvog igraca zadrzati...odlican mu je potez bio dolazak u Zvezdu...sad lici na onog Marina iz Bundeslige...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Koliko Ivanić kasni sa pasom... A to bi trebao da mu bude najveći kvalitet.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Otac... Tata. Šef. Kralj. Marin
                    Суви квалитет

                    Comment


                    • Jebote Jirka... Biće fudbalski Jaka Blažić. Ložana i ciganštura vidi se! To volim! Mora u 11 pod hitno.

                      Malo bih Žuleta poslao na klupu. Čisto malo da iskulira bar jednu tekmu, da odmori.

                      Koliko bolje izgledamo sa Jirkom. 10x
                      Last edited by Cassius Clay; 06-03-19, 16:38.

                      Comment


                      • Opet Žule greši pas. Operisan od fudbala ka napred, života mi.

                        Comment


                        • Kažem ti ja sine moj Uroše, 4-4-2, jasno svima kao dan. Pavkov mora in a Boaće ne sme na fosnu. Prosta računica.

                          Nešto mi Jirka ne uliva poverenje da je to to što nam treba.

                          Comment


                          • Jok brate, čeka se Rodić. Evo živi bili pa videli. Video sam šta Kosan priča za formaciju i sledeći derbi.

                            Kakav Boaći prevaretina jedna. Čim je izašao proigrali smo.

                            Inače da se neko od domaćih igrača poneo onako kad je izlazio tipa Čaušić pa čak i Ben koji je kao domaći, koji nije pička uvlakačka i nema 5% fanova Boaćija, pa psovali bi ga svi.

                            Comment


                            • Rastrčali se Neškovi momci u drugom, čak je bilo i čupavo neko vreme posle primljenog gola (Živa mi prolazio kroz glavu_2:0 najopasniji rezultat) ali magični Marin donosi mirnu završnicu..

                              .. dobro je, upisana 3 boda, niko se nije povredio, isprobane neke nove stvari, a dobio napokon i Jovelja 7-8 minuta garbage-a..

                              Žule stvarno za 'lađenje, a Ivanić se još uvek nije uklopio u ovaj sistem, prim.aut.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Jok brate, čeka se Rodić. Evo živi bili pa videli. Video sam šta Kosan priča za formaciju i sledeći derbi.

                                Kakav Boaći prevaretina jedna. Čim je izašao proigrali smo.

                                Inače da se neko od domaćih igrača poneo onako kad je izlazio tipa Čaušić pa čak i Ben koji je kao domaći, koji nije pička uvlakačka i nema 5% fanova Boaćija, pa psovali bi ga svi.
                                Ako će sa tri štopera ja bih pre stavio Babića, kakav crni Stojković na štoperu, cirkus.

                                Comment

                                Working...
                                X