Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bendtner View Post
    Cigani pozdravljaju svoje sampione!
    Transparent koji je ubio na mesto : "Komsije kao sto rekoste,derbi se ne moze kupiti"
    Evo fotki











    СВУДА СМО ТЕ ПРАТИЛИ И ВЕРНО БОДРИЛИ....
    sigpic

    Comment


    • Last edited by Nebojsa; 06-05-12, 12:01.
      http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

      Comment


      • A S-Nash u isti kos stavlja Samrok i Zvezdu,tamo na njihovoj temi..koliko nevjerovatnog bezobrazluka mozes da procitas i vidis.I na tv i na forumima,svi oni koji su navijaci partizana,nista korektno i fer nikad nisu imali!samo bezobrazluk i prostakluk.


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Duka View Post
          A S-Nash u isti kos stavlja Samrok i Zvezdu,tamo na njihovoj temi..koliko nevjerovatnog bezobrazluka mozes da procitas i vidis.I na tv i na forumima,svi oni koji su navijaci partizana,nista korektno i fer nikad nisu imali!samo bezobrazluk i prostakluk.
          Kako sam ja to u isti kos stavio Samrok i Zvezdu majke ti?
          sigpic

          Comment


          • Pa kao 'pregurali smo samrok,preguracemo i ovo' brate,to je inteligentno podbadanje;) ali nema veze,naravno niko nije uvrijedjen,ali da li je bezobrazno i drsko jeste.


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Duka View Post
              Pa kao 'pregurali smo samrok,preguracemo i ovo' brate,to je inteligentno podbadanje;) ali nema veze,naravno niko nije uvrijedjen,ali da li je bezobrazno i drsko jeste.
              Druze, ja sam najnormalnije rekao da ako smo pregurali onakav poraz koji je mnogo tezi od ovog juce, preguracemo i ovaj i bilo koji drugi jer nista nije bolelo kao ono, bez ikakve namere da bilo kome nesto prebacim. Radim ovde sa ljudima koji navijaju za Zvezdu, imamo odlicne odnose i nemamo nikakvu nameru da to kvarimo. Zato ti lepo slavi, imas i sta da slavis a moju ekipu i mene nece niko posvadjati.
              sigpic

              Comment


              • Vidi kralju,niko ne zeli da te svadja ni sa kim,nemoj da sebi otezavas zivot sa tim mislima;)Samo ti kazem to,jer si i ranije znao da budes slican sa izjavama,kao sto napomenuh,bez uvrede;)


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment









                  • Hteo sam i ja da uradim ovako nesto, al' me mrzi da idem do birackog mesta.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Cuh li ja dobro Gojka da ce SK prenositi utakmicu sa Olimpijakosom?
                      sigpic

                      Comment


                      • Yep, prenosi Nova Sports, ako nista bice neki stream 100%.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Arena rece ucinice sve sto je u njenoj moci da obezbijedi prenos
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Cuh li ja dobro Gojka da ce SK prenositi utakmicu sa Olimpijakosom?
                            Jeste rekao

                            Најава: Олимпијакос – Црвена звезда 09.05.2012.



                            izvor: http://www.mojacrvenazvezda.net/3182...crvena-zvezda/


                            СВУДА СМО ТЕ ПРАТИЛИ И ВЕРНО БОДРИЛИ....
                            sigpic

                            Comment


                            • U programu sport kluba nigde nema da će biti prenos, i ja sam čula da je Gojko sinoć rekao da postoji mogućnost. Koliko je to sigurno?

                              Comment


                              • Evo i zvanično Olimpijakos – Crvena Zvezda 18:30 SK+ ali ja sam izgleda jedina koja nema taj program

                                http://www.sportklub.info/olimpijako...zvezda-1830-sk
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X