Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Teren i igrali smo bez pola tima kao neko opravdanje, ono sto je vazno prozujala su dva kola a zadrzali smo razliku ima jos 14 rundi i moramo biti oprezni, za derbi najaci sastav nadam se inace smo u problemu , Partizan u dobroj formi i imaju prvog strelca lige.

    Comment


    • Realno, nismo zasluzili da dobijemo...da ne bi Borjana i x bi bio premija...Jalovo je ovo za kvalitet koji posedujemo...previse igraca smo nakrcali, nista se nece dobiti ovim silnim rotacijama...Sredina sa Jovicicem i Causicem me podsetila na zlatno vreme gume Bogdanovica, bez trunke kreativnosti i nije mi bas najjasnije zasto se sa tom formacijom igra u domacem prvenstvu...Milunovic i Savic jos nisu kliknuli kao tandem i mogli bi tu da imamo problema, fali brzine...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Baš me interesuje hoće li Milojević uraditi ono što treba za derbi, Jovančić defanzivni, Ivanić - cm, Marin- am. Nema poente da igraju pit bulovi kada imaš ljude koji znaju sa loptom. E sada za napad nisam relevantan ja bih napad igrao Joveljić, Jirka, Ben... Jer su sva trojica brzi i pokazali su se da fenomenalan pritisak vrše visoko. Pogotovo Joveljić i Jirka.

        Ali s obzirom na važnost utakmice mislim da Vladan neće to uraditi iako generalno i veći klubovi guraju klince čak i kada u nekim trenucima nisu dorasli.

        Ja bih da ih hvatamo na brzinu i tehniku zato ne vidim potrebu za bunarenjem i sidrašem. Imaš Ivanića, Marina, Bena, Jovančića, realno lopta može da ide kao podmazana. Mali Jirka i Jovelja brzi, mislim da nam ništa drugo ne treba.

        Očekujem Milunović i Ivanić da daju golove tako mi govori neki osećaj ne znam zbog čega. Videćemo. Ali oprezno.

        Comment


        • Comment


          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
            Nek da i Borjan samo da damo ������
            .. ili tvoj imenjak, Stojković (O.G.) ..

            Comment


            • Ha ha jos bolje on.

              Comment


              • Zavrsavamo posao oko Nikole Krstovica, nantalentovaniji igrac Crne Gore, naladac i samo 18 godina i vec 20 golova u prvoj ligi, gledao ga u mladoj repki bas veliki talenat i osbiljno ulaganje u buducnost, bas dobar potez.

                Comment


                • Crvena zvezda:



                  Borjan- Stojkovic, Savic, Milunovic, Gajic- Jovicic, Jovancic, Marin- Ben, Simic, Boaci



                  Popovic, Babic, Causic, Ivanic, Ebisilijo, Joveljic, Pavkov



                  Partizan:



                  Stojkovic- Miletic, Valijente, Pavlovic, Miletic- Zdjelar, Scekic, Kosovic- Nikolic, Zakaric, Gomes



                  Kljajic, Vulicevic, Urosevic, Stevanovic, Tosic, Djerlek, Georgijevic

                  Comment


                  • Simiću, nemo' da se brukamo..

                    Ben, Boaći & Pavkov 3:1!

                    Comment


                    • Ha ha koji lopovi, kosarka fudbal ,ovo vise stvarno nema smisla.

                      Comment


                      • Ocekivao sam da poniste gol i Pavkovu, dobro drugo poluvreme, drasticno smo osteceni, guraju se da bi bili bar drugi, ne smemo da padamo na to.

                        Comment


                        • Dva puta ove sezone nismo uspeli da dobijemo ovo pevačko društvo.
                          Radnički u Nišu, takođe. Verovatno smi ih dobili ovde u Beogradu, al' to me zabole.
                          Znači nikoga ne možemo da dobijemo u najbliižoj okolini.
                          Izuzetno loše igramo protiv igrački najslabijeg Partizana od raspada SFRJ.
                          Oni iz ničega dali gol, posle faulovima prekidali svaki smisao koji mi nismo mogli da pronađemo.
                          Samo DVA ŠUTA u okvir gola.
                          Slabo.
                          Last edited by Jaqen Hghar; 02-03-19, 19:13.

                          Comment


                          • Nisi ni mogao uz sudiju koji ima zadatak, seckao je sve sto je mogao da secka i ponistio gol.

                            Comment


                            • Odigrasmo taman koliko je bilo potrebno da održimo ovu ogromnu a nadasve zasluženu razliku. Kad igramo sa drugorazrednim timovima iz naše lige najbitnije je da se niko ne povredi. Za dokazivanje služi LŠ.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ja sam odrastao u vremenu kada je svaka utakmica protiv Partizana bila bitna,
                                a najbitnija ona koju pobedimo.
                                Zašto to sada nije slučaj sa ovim generacijama, to ne znam.
                                Poslednjih nekoliko mečeva protiv njih nismo bili ni blizu pobede.
                                Ta kurcobolja i njihova veća želja je nešto što me poražava.
                                Sudije sude kako sude.
                                Imali smo mi i srećnijih situacija u našu korist od ovog poništenog gola.
                                Tako da....
                                Last edited by Jaqen Hghar; 02-03-19, 19:39.

                                Comment

                                Working...
                                X