Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije Terza lud, kikovao Degeneka doveo Miluna



    Kafu ne idu u Tursku, prevod "kapija broj 1".

    #Terzadoktror

    Comment


    • Comment


      • Comment


        • Kazu stigla ponuda i za Marina od prebogatih arapa ali je on odbio, nadam se da nece Terzic resiti jos malo da zaradi, Marin nam je srce tima i najbolji igrac.

          Comment


          • Juče dobar rezultat, bolji nego prikazana igra. Austrija uglavnom držala loptu, mutila pokušavala, ali jalovo.....

            Mi tri gola iz prekida, ali pored toga još par prilika......tvrda neka utakmica sa dosta trčanja i duela, bez neke prelepe igre, može se reći onako prava pripremna.

            Comment


            • Znam da rano za neke prognoze ali zapamtite ovo ime...Konstantin Pantic, dete 2007 godiste, od pre neki dan clan FK CZ...Meni je ovo posao a ovakvo dete za 13 godina nisam ni izbliza video.

              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Mesi taj mali sunce ti.

                Ipak glavna vest je



                Milun i Gajić ne može jače.

                Sad samo da ne dođe Grobar Ivanić i ostane Cigo Marin.

                Comment


                • Stiže i Grobare Ivanić.....jbg to verovatno znači da Marin odlazi.

                  Comment


                  • Žao mi je što Ivanić dolazi, mislim da on ne zaslužuje da igra u Zvezdi, ne zato što je Grobar već mislim da je precenjen kao igrač a osim te sitnice i zato (ne manje bitno) što nas je odjavljivao već par puta.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Pa nije ni Stojković bio, Savić isto....pa se ispostavilo drugačije.

                      Taj deo da nas je odjavljivao dok nam je gorelo se slažem, sad kad nam cvetaju ruže hoće i Grobar da igra, Srbin iz Vojvodine ili Crnogorac.....

                      Comment


                      • Ivanic je strasan igrac, za nase uslove bio najbolji u Bateu, ivde nas razvalio mislim i da je precku pogodio. Marin ce istati do kraja kvalifikacija inace nekoj novoj grupi tesko da mozemo da se nadamo.

                        Comment


                        • A za koga naviha nemam pojma, ako bude igrao dobro, oorastamo mu sve.

                          Comment


                          • Za Partizan, idol mu bio Mateja Kežman i Zinedin Zidan.

                            Da li zna neko o kakvom se Zvezdinom tv programu radi, spomenuo je Pantić u Vesniku? Kao nije ovaj internet kanal nego pravi tv program koji on naziva "Zvezdin RTS"

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Žao mi je što Ivanić dolazi, mislim da on ne zaslužuje da igra u Zvezdi, ne zato što je Grobar već mislim da je precenjen kao igrač a osim te sitnice i zato (ne manje bitno) što nas je odjavljivao već par puta.
                              Ivanic je za nase uslove i sa igrackog aspekta pojacanje, medju "domacim" igracima nije lako doci do kvalitetne desetke, fudbalera koji ume da odigra pravovremeno napred, sa dobrim sutem iz daljine, mogucnoscu da izmenama pozicija dobro centrira.
                              Druga stvar je to sto nas je on odjavljivao onoliko puta, te mahnito jurenje da se posto-poto dovede u Zvezdu...
                              I naravno, ako vec dolazi, sad je bio pravi momenat usled potrebe da se tokom proleca uigra sastav koji ce u julu u kvalufikacije.

                              Nikad nije na odmet dovesti kvalitetnog veznjaka, kao sto su odlicne investicije za buducnost i Gajic na beku i Milunovic na stoperu. Po meni to je kvalitativni upgrade u odnosu na gardiste, a i zalog za ono sto sledi od leta i nadam se grupnu fazu evro-takmicenja, kada i roster mora biti siri i sa alternativama.

                              Comment


                              • Ma ima smisla transfer, odličan igrač, ali loša ličnost......

                                Ja se na leto nadam vrhunskom strancu na poziciji AMR ili AML, tu fali zverište jedno uz Bena.

                                Probalo se sa Kafuom i ispalo je kako je ispalo, idemo dalje....da se lepo isprsimo za tu poziciju + postojeće mislim da nema zime.

                                Comment

                                Working...
                                X