Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Dođi da se sprdaš Milune, Milune, Miluneeee

      Comment


      • Pa kaže: "Idemo dalje"

        Comment


        • На целом свету само Црвена звезда оооо..

          Comment


          • http://mondo.rs/a1154892/Sport/Fudba...Krsticica.html

            ?

            Comment


            • Crvena zvezda je pronašla novog čuvara mreže. U pitanju je mladi golman Radnika iz Surdulice Nikola Vasiljević, koji će sa crveno-belima potpisati višegodišnji ugovor.

              Kako saznaje MOZZART Sport, srpski šampion će na ime obeštećenja Surduličanima platiti između 250.000 i 300.000 evra.

              S obzirom da 201 centimetar visoki čuvar mreže izvesno ne bi odmah mogao da pronađe svoje mesto među stativama crveno-belih, realno je da odmah bude prosleđen nazad u Surdulicu na šestomesečnu pozajmicu, dok bi od leta ušao u otvorenu bitku za poziciju u timu.

              Comment


              • Krstičić i natezanje za milion evra......nikad od nas klub, ne možemo mi nikoga prodati za ozbiljne novce.

                Comment


                • Docekao Terza svojih pet minuta...buljuk nekih anonimusa za cirka par stotina hiljada evra, od kojih niko ni minuta nece videti na Rajku...ne vredi, ne moze onaj pilicarski mentalitet da izbaci...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                    Docekao Terza svojih pet minuta...buljuk nekih anonimusa za cirka par stotina hiljada evra, od kojih niko ni minuta nece videti na Rajku...ne vredi, ne moze onaj pilicarski mentalitet da izbaci...
                    Previše potcenjujete Terzu....kao i Tončeva koji nema sada veze sa ovom pričom, ali mi služi za ono čuveno "e sam vam rek'o"
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Originally posted by Constantin View Post
                      Previše potcenjujete Terzu....kao i Tončeva koji nema sada veze sa ovom pričom, ali mi služi za ono čuveno "e sam vam rek'o"
                      Ma ne,potcenjujem ga uopste...kupio covek dva igraca za 200k i prosledjuje Zemunu...jasno je sta radi, em pere lovu, em prebija za Simica, em obezbedjuje bodove...Ono sto meni smeta je sto to radi u Zvezdi...i jos ak neki od tih "na klo" i nesto odigra, onda ide i ta tvoja recenica...
                      Last edited by ZvezdaIznadSvega; 25-12-18, 17:17.
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                        Docekao Terza svojih pet minuta...buljuk nekih anonimusa za cirka par stotina hiljada evra, od kojih niko ni minuta nece videti na Rajku...ne vredi, ne moze onaj pilicarski mentalitet da izbaci...
                        Ne znam samo sta ce nam golman? Vec imamo 3 profesionalna golmana, da li je to pravilo "kud tri tu i cetvrti"?
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Originally posted by blond View Post
                          Ne znam samo sta ce nam golman? Vec imamo 3 profesionalna golmana, da li je to pravilo "kud tri tu i cetvrti"?
                          Imaš dva tridesetogodišnjaka golmana (ne znam koji je treći) i "rezervišeš" mladog reprezentativca....meni je to dobar posao.
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Nije valjda da ovaj iz Kruševca ide u Zemun "na kaljenje" !?

                            Mene više nervira što ne možemo da zadržimo ovaj sadašnji kadar. Ostaćemo bez jednog od najboljeg igrača lige i kluba za istu sumu za koju smo doveli ovog iz Napretka, ovaj igrao na oranici u Kruševcu jesenas, ovaj naš na oranici u Parizu.

                            Comment


                            • Ne ide taj iz Krusevca...ide ovaj sa Zlatibora i ovaj iz Banjaluke......ko ce Terzu i njegove kombinacije pohvatati
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Izgubili smo mozda i najkompletnijeg fudbalera u ekipi...Sve najbolje Krletu, nosio je ovaj dres za primer...Odavno na mene neki igrac Zvezde nije ostavio pozitivniji utisak...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X