Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo da ja vise ne bih habao svoju tastaturu, jedan komentar od bivseg nam forumasa sa kojim se slazem u potpunosti:

    Nece nam doci glave jer navijace zanima samo rezultat a Milojevic ima dva stiha, nula ocekivanja u LS i auto-put do titule u domacoj ligi. Nas nekoliko koji mislimo da bi ovaj tim mogao da igra velelepan fudbal kad bi se strucni stab posvetio forsiranju najboljeg tima i najkvalitetnijih igraca smo u debeloj manjini cak i na ovom forumu, a kamoli medju navijacima Zvezde generalno. Mi bukvalno nijednom nismo izveli i necemo izvesti tim Borjan - Stojkovic, Savic, Degenek, Rodic - Krsticic, Ebesilio - Kafu, Marin, Ben - Boaci, jer za poslednju utakmicu u LS neki od igraca nece biti spremni a u domacoj ligi ne moze da igra toliko stranaca. Tako smo propustili priliku da na delu vidimo verovatno najjaci tim Zvezde u 21. veku jer tripujemo o nasoj deci, domacoj radinosti i slicnim mesetarenjima, drugim recima o raznoraznim trecepozivcima koji toliko ne znaju da igraju fudbal da nisu u stanju cak ni da u mrtvoj sansi nameste stopalo za sut.



    Naravno, ako izuzmemo lucky strike Pavkova protiv Liverpula, ostace neprimeceno da smo dali dva gola u gostima samo iz jednog, jedinog razloga, zato sto smo odigrali dve akcije u kojima niko od dunstera nije bio u prilici da ucestvuje u akciji i zasere je. U Parizu su Marin i Ebesilio odigrali celu akciju kod gola, sada u Napulju su je odigrali Marin i Ben, uz malu asistenciju Krsticica. Koliko smo takvih akcija mogli odigrati da u kriticnim trenucima loptu nisu pipnuli Stojiljkovic, Srnic, Simic, Causic, Jovicic, sinoc i Joveljic (koji je zajebao najbolju akciju na utakmici), to vise nikada necemo znati. To je jebena steta.



    Naravno, skromni i uplaseni kakvi jesmo proglasicemo ovu kampanju Zvezde za nevidjeni uspeh i Milojevica za heroja, jer odavno nemamo ambiciju koja prilici ozbiljnom klubu. Posto imamo ambicije takve kakve imamo ovo sto je Zvezda odigrala u LS je zaista ogroman uspeh kojem ne treba traziti dlaku u jajetu. Za nesto vise od toga moracemo pre ili kasnije da prestanemo da budemo seljacki, kalkulantski klub kojeg je slucajno usrao uspeh i poradimo na tome da pojacamo ambicije a smanjimo seljacenje. Za pocetak, ostanak Marina i Borjana i sledece sezone bi bio signal da mislimo ozbiljno, jer su to dva nasa jedina igraca koji spadaju u ekstra klasu a bez takvih igraca nema ni klasnih ambicija.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Ne znam ko je dotični bivši forumaš (pretostavljam da je onaj koji se naljutio i otišao - Abraham) ali svakako da mali Joveljić ne ide u isti koš sa gore pomenutim neznalicama, pred njim je pristojna budućnost i njega bi svaki iskren ljubitelj fudbala istrpeo.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Ne znam ko je dotični bivši forumaš (pretostavljam da je onaj koji se naljutio i otišao - Abraham) ali svakako da mali Joveljić ne ide u isti koš sa gore pomenutim neznalicama, pred njim je pristojna budućnost i njega bi svaki iskren ljubitelj fudbala istrpeo.
        I meni lici na Ibrahima
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • E da, zaboravio sam da napomenem. Ne mogu Ebi, Cafu i Boakye da budu isti slucaj. Boakye je bio odlican u "prvom mandatu", sad je doveden jer je bilo 5 do 12 i to je greska jer retko ko opet ima motivaciju da igra u istom klubu.

          Cafu je odlican igrac, ali nespreman. Mogli su da dovedu i Hazarda koji pauzira tu sezonu, jednostavno se takvi igraci ne dovode. Jos jedan promasaj.

          Ebi je odlican na tom mestu ofanzivnog veznog i tu je trebalo i da ostane da prednost nema prvo Causic, pa Simic i Srnic. I sad, posto su Ben i Marin nedodirljivi, zalomilo se na njemu. Jednostavno nije ni trebalo dovoditi Causica ili Simica, jer sad na 3 pozicije konkurisu Meleg, Ben, Ebicilio, Causic, Simic, Srnic, Meleg, Jevtovic i zaboravljeni Milic.

          Nesto mi se javlja da Marin odlazi na zimu, nema razloga da ne bude tako osim ako ne planira da ostane duze od godinu dana. Tek ce onda biti problem naci dobru zamenu, ali cemo moci da uzivamo u igrama ovih viskova.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
            ...Stoiljkovica spakovati i sa masnicom poslati nazad odakle je dosao...dosta smo ga cekali, nikad se taj nece vratiti na ono sto je igrao u Cukarickom...
            Da date neku paru i Stojiljkovića vam vraćamo za 6 meseci kao Pavkova.....već je oprobano i funkcioniše
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Terza mađija istakao koliko iznosi trenutni Zvezdin dug.
              Cifra se kreće između 10-12 miliona.
              Ovo je veći uspeh nego evropska titula iz Barija.
              Dr Terza ni sam ne veruje u ove podatke.
              Ali ne treba mu kvariti harmoniju.

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Terza mađija istakao koliko iznosi trenutni Zvezdin dug.
                Cifra se kreće između 10-12 miliona.
                Ovo je veći uspeh nego evropska titula iz Barija.
                Dr Terza ni sam ne veruje u ove podatke.
                Ali ne treba mu kvariti harmoniju.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                Pa što da ne...."dobrovoljno" je otpisan golem dug, kamate...na kraj će još i da doplate Terzi
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Originally posted by blond View Post
                  E da, zaboravio sam da napomenem. Ne mogu Ebi, Cafu i Boakye da budu isti slucaj. Boakye je bio odlican u "prvom mandatu", sad je doveden jer je bilo 5 do 12 i to je greska jer retko ko opet ima motivaciju da igra u istom klubu.

                  Cafu je odlican igrac, ali nespreman. Mogli su da dovedu i Hazarda koji pauzira tu sezonu, jednostavno se takvi igraci ne dovode. Jos jedan promasaj.

                  Ebi je odlican na tom mestu ofanzivnog veznog i tu je trebalo i da ostane da prednost nema prvo Causic, pa Simic i Srnic. I sad, posto su Ben i Marin nedodirljivi, zalomilo se na njemu. Jednostavno nije ni trebalo dovoditi Causica ili Simica, jer sad na 3 pozicije konkurisu Meleg, Ben, Ebicilio, Causic, Simic, Srnic, Meleg, Jevtovic i zaboravljeni Milic.

                  Nesto mi se javlja da Marin odlazi na zimu, nema razloga da ne bude tako osim ako ne planira da ostane duze od godinu dana. Tek ce onda biti problem naci dobru zamenu, ali cemo moci da uzivamo u igrama ovih viskova.
                  Može da ti se javlja još 10 godina, ne ide nigde do leta i kraja kvalifikacija. Prvo, drugo uprava je pokazala da je ozbiljna ona je i dovela tog Marina koji se nećkao u junu. Treće, gde si ti to gledao Kafua? U Ludogorecu? Koji kanal prenosi bugarsku ligu? Gde si gledao Ebecilia, u Ajaksu ili Apoelu?

                  Ja sam sve ove igrače što sam ih hvalio gledao više od 10-15 puta i Melega i Stojiljkovića, Milunovića, Gajića manje ali gledao, gde si ti gledao Ebecilia i jesi li znao za njega pre Zvezde?

                  Da li si ti video koliko je to nerezonski igrač? Istinu moram reći Brajkula ga je prvi otkrio, ima neku sposobnost ludačku neko čulo da otkrije foraša, ali nije ni toliko teško kada je 80% stranaca u Zvezdi foraši. Za Kangu je priznao kada je Spartak isprašio Spartu. Boaći vidimo i sami. Njega u ligi gde Paulinjo vezniak na meču da dva gola sa onim teletabisima nije bilo nigde. Ljudi, znate li vi kakva je ono liga?
                  Last edited by Constantin; 01-12-18, 13:58.

                  Comment


                  • Da, LeTalek je bio i nedsciplinovan i folirant... Ima logike.. A rasizam samo kipi

                    Comment


                    • il NAPOLISTA, Masimiliano Galo

                      "Navijaci Crvene Zvezde su me podsetili na lepotu fudbala. Podsetili me zasto sam se kao dete zaljubio u stadion"

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Sad su se neki setili da pričaju o višku igrača, a kada sam o tome pričao još u avgustu, da u sistemu 4-2-3-1 koji Miloje igra, za 4 ofanzivne pozicije konkuriše 11 igrača, pa su posle došli još Marin i Boaće, znači 13, niko me nije podržao.

                        Comment


                        • Nikad vise led i sneg... sutra pocinje grejanje terena

                          Od minus 15 stepeni teren se greje do dva stepena Celzijusa, a na temperaturama od osam ili više stepeni sistem se isključuje. Topliji teren probudiće i vegetaciju, pa ćemo sa znatno boljom podlogom dočekati proleće
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Može da ti se javlja još 10 godina, ne ide nigde do leta i kraja kvalifikacija. Prvo, drugo uprava je pokazala da je ozbiljna ona je i dovela tog Marina koji se nećkao u junu. Treće, gde si ti to gledao Kafua? U Ludogorecu? Koji kanal prenosi bugarsku ligu? Gde si gledao Ebecilia, u Ajaksu ili Apoelu?
                            Za dobru ponudu su svi slobodni da idu. Ebicilia sam gledao u Zvezdi, to je sasvim dovoljno.

                            Ja sam sve ove igrače što sam ih hvalio gledao više od 10-15 puta i Melega i Stojiljkovića, Milunovića, Gajića manje ali gledao, gde si ti gledao Ebecilia i jesi li znao za njega pre Zvezde?

                            Da li si ti video koliko je to nerezonski igrač? Istinu moram reći Brajkula ga je prvi otkrio, ima neku sposobnost ludačku neko čulo da otkrije foraša, ali nije ni toliko teško kada je 80% stranaca u Zvezdi foraši. Za Kangu je priznao kada je Spartak isprašio Spartu. Boaći vidimo i sami. Njega u ligi gde Paulinjo vezniak na meču da dva gola sa onim teletabisima nije bilo nigde. Ljudi, znate li vi kakva je ono liga?
                            80% stranaca u Zvezdi su forasi, pa da nisu forasi dokle bi stigli prosle sezone, do finala LE?
                            Last edited by Constantin; 01-12-18, 13:59.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Ova generalizacija ljudi po nacionalnosti i prebrojavanje krvnih zrnaca je u najmanju ruku degutatno...vreme je da neko to zaustavi...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Uroše...zaustavi se. ako možeš, ako nećeš....da se pozdravljamo ?
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X