Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Djuza se sudara sa Benom. Moraju odma izmene ako imamo plan igre. Nema sta da se ceka. Djuza out.

    Comment


    • Stoiljković, Gobeljić i Srnić daleko ispod nivoa kvaliteta takmičenja.

      Comment


      • Ne kapiram zašto nije počeo sa Jovančićem, puno bi im značio takav igrač koji zna da iznese loptu.

        Comment


        • Originally posted by gokara View Post
          Ne kapiram zašto nije počeo sa Jovančićem, puno bi im značio takav igrač koji zna da iznese loptu.
          Povređen, jbg.

          Comment


          • Znam da je bio, ali sad je na klupi. Jovičića nema ni na klupi, mislio sam da je Jovančić oporavljen.

            Bez Krstičića protiv PSŽ, gube 2:0 i on pravi faul za žuti, katastrofa.

            Comment


            • Bolje Zvezda izgleda nego na Parku prinčeva i Enfildu.
              Treći meč na strani prima se pogodak u ranoj fazi.
              Neiskustvo...

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Koliko ovaj Marin odskace kvalitetom to je neverovatno,steta sto je izabrao Nemacku da igra,ubijao bi s Tadicem u tandemu u reprezentacije Srbije,malo je takvih kreativnih igraca u svetu koji bas znaju fudbala.

                Comment


                • Steta sto nismo dali jos jedan gol. Odlicna igra u drugom poluvremenu tj. od primljenog treceg gola.

                  Comment


                  • Originally posted by Constantin View Post
                    Manj-više oko 140 miliona € za 10 godina.
                    Nije pitanje u tom kontekstu bilo, ja sam veliki fan Mamića, nego sam pitao je l zaradjivao na Donaldima i Kangama ili je lavovski deo profita uzimao u odnosu 80% - 20% od prodaje domaćih mladih igrača, to je pitanje

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Nije pitanje u tom kontekstu bilo, ja sam veliki fan Mamića, nego sam pitao je l zaradjivao na Donaldima i Kangama ili je lavovski deo profita uzimao u odnosu 80% - 20% od prodaje domaćih mladih igrača, to je pitanje
                      Posle igre domacih debla u prvom poluvremenu ja se na tvom mestu ne bih javljao. Pa ti si i mucenog Stojiljkovica hvalio samo zato sto je domaci.

                      Dva gola u gostima - ucetvovali ljudi koji veze nemaju sa domacim fudbalom, Ebi, Marin i Ben. Stavi raznorazne Srnice, Simice, Causice, Gobeljice, Babice, da ne nabrajam dalje, dobijes ekipu koja ne ume da se priblizi golu protivnika.

                      I ajde, molim te, bukvalno svi klubovi osim ovih nasih amaterskih (tipa Cukaricki, Vojvodina i slicni SL klubovi) dovode igrace sa svih strana, taj Dinamo ima samo jake domace igrace, ostalo su stranci.

                      Znaci moze Joveljic, Jovic, Radonjic i ostali biseri, prosecni superligaski igraci samo za superligu.

                      Ovo sto se radi sa Ebijem je jedna sramota. Placeno je dosta za njega, nesto smo i igrali kada je usao, imao je jedan odlican sut i takvi igraci se suse na tribinama i klupi. Zasto su dovedeni i ko ce za to da odgovara?

                      Budimo realni, jedini koji su protiv Napolija podsecali na fudbalere bili su Borjan, Ben i Marin. Degenek, Krsticic i mozda Rodic jos mogu da imaju mesta, ostali su tu samo kao prikaz katastrofalnog gomilanja igraca ni zbog cega.

                      U ovom ofanzivnom delu pedigre da igraju ovakvu utakmicu imaju samo Ben, Marin, Ebi, Cafu, Boakye i Pavkov. Odnosno, jedini "domaci" koji nesto vrede su Jovancic i Pavkov, uz Krsticica i Marina kao iskusne igrace koji su igrali napolju. A ovamo se smenjuju Srnic, Simic i Causic, a sad je tu i Stojiljkovic. E bas bih voleo da vidim na sta bi licilo da nemaju ni Bena ni Marina, recimo:

                      Borjan - odbrana - Jovicic, Krsticic, Causic - Simic, Srnic - Stojiljkovic.

                      Na horor, eto na sta bi licilo.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Nadrobio si mnogo toga, boli glava od citanja:

                        Originally posted by Uroš View Post
                        Prestao sam da čitam kada je napisao za Le Taleka da je došao iako je imao 20 klubova u Francuskoj koji imaju bolje uslove.

                        Malo sam se sprdao ali posle te rečenice ne mogu više. Za čoveka nije znala ni bliža rodbina gde igra. Sukljao se po ruskim livadama, bezidejno, igrajući zadnjeg veznog.
                        Eto, dosao je Francuz, ne Sloven u Zvezdu i ucestvovao u jednoj od najboljih sezona u ko zna koliko sezona.

                        Kada su igračine iz Mordovije, Rostova, as do asa, stigle u BG, taj Donald je i bio neki malo jači prosek za ligu, ali samo dok je igrao sa Grujićem, a Le Talek pogubljen na mestu zadnjeg veznog.

                        Protiv Ludogoreca, disao na škrge, ništa živo pokrili nisu.
                        To pitaj Grofa koji nije znao kako da ih koristi. Bas je Donald malo bolji prosek za ligu, covek sa onakvim sutem.


                        Čim je prvu ponudu dobio iz Francuske, koja je bila budimo fer od Monpeljea, odbio je da produži ugovor za platu od 750k evra (bila bi najveća u timu), i otišao u zavičaj. To je Zvezdi hvala. Isto hvala je dobila i od Donalda koji nije hteo u Dinamo iz Moskve već je čekao istek da kao slobodan nadje bolji klub i onda je otišao na ženino insistiranje u Tursku
                        Jesi svestan sta pises? Pa to je realnost kluba, svako ko moze da igra u boljoj ligi ce da igra u boljoj ligi. Zvezda ce uvek da kupi te igrace koji ne mogu da igraju nesto napolju i prodaje ih dalje. Sta treba da kazu ovi iz holandske lige.

                        Pita me čovek da li volim Slovene više od Germana i to još kao da bi me uhvatio na krivoj nozi, jer mu je mozgić popijen da misli da je normalno da se vole svi isto. Slušaj, NARAVNO da ih volim više. NARAVNO.
                        Covek samo misli da te price o politici pises na pricaonici, jer ovo nije najgora birtija nego forum pa da svako "otvara dusu" i prica o cemu u tom trenutku razmislja. Da je neko drugi pisao o pojacanjima iz BATEa i ostalih klubova ne bih ni reagovao.

                        Ali zaista to nije potenciranje priče sada, ne bi meni u Zvezdi smetao igrač kalibra Marka Marina pa neka dolazi iz ne znam, Nemačke, pičke materine, Papua Nove Gvineje. Meni smetaju tipovi kao Donald, Kanga, Boćko , čak i Kafu za koga sam mislio da je igračina, ma nula obična, Ebecilio nula nad nulama.
                        Kako Cafu moze da smeta, a ne onaj ko ga je doveo u ovakvom stanju? Sta, ova trojica kao nisu igrala u najboljoj sezoni kluba u ovom veku, kao Boakye nije otisao pa raspali Pesic pravi dva amaterska poteza u napadu, a njegov posao je da ne reaguje kao deblo?

                        Simić došao iz Zemuna izbacio ga iz prve postave. Samo čovek koji nije fer prema sebi neće da vidi dva puta.

                        Domaći mladi igrači i domaći povratnici a la Krstičić i Marin. Ne možeš ti privoleti stranca Marinovog i Krstinog ranga da dodju u Zvezdu ali domaćeg možeš.

                        A da dovodiš Ebecilia i Kafua pa da igraju Simić i Srnić, nije poenta.

                        Postoje 2 problema, biću iskren.
                        Slazem se, nije poenta dovoditi igrace koji su nespremni. Simic i Srnic nisu za postavu za LS, ni za LE. I sta ti mislis, da taj Marin nece otici za prvom ponudom, pa nisu ludi ni on ni klub.
                        Last edited by blond; 29-11-18, 00:11.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Dobro drugo poluvreme, Marin je klasa , dali smo gol svakoj ekipi iz grupe, protiv Psz a ocekujem veliku borbu pa da vidimo. Do tad sledi vazan mec najpre sa Vozdovcem da se vratimo na pobednicki kolosek.

                          Comment


                          • Ono sto mene raduje, da je Robi bolje i da je operacija bila uspesna....Sto se utakmice tice, hrabra Zvezda u drugom delu, kada je Marin dobio saigrace sa kojima nesto moze da odigra...Stoiljkovica spakovati i sa masnicom poslati nazad odakle je dosao...dosta smo ga cekali, nikad se taj nece vratiti na ono sto je igrao u Cukarickom...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Originally posted by blond View Post
                              Nadrobio si mnogo toga, boli glava od citanja:



                              Eto, dosao je Francuz, ne Sloven u Zvezdu i ucestvovao u jednoj od najboljih sezona u ko zna koliko sezona.



                              To pitaj Grofa koji nije znao kako da ih koristi. Bas je Donald malo bolji prosek za ligu, covek sa onakvim sutem.




                              Jesi svestan sta pises? Pa to je realnost kluba, svako ko moze da igra u boljoj ligi ce da igra u boljoj ligi. Zvezda ce uvek da kupi te igrace koji ne mogu da igraju nesto napolju i prodaje ih dalje. Sta treba da kazu ovi iz holandske lige.



                              Covek samo misli da te price o politici pises na pricaonici, jer ovo nije najgora birtija nego forum pa da svako "otvara dusu" i prica o cemu u tom trenutku razmislja. Da je neko drugi pisao o pojacanjima iz BATEa i ostalih klubova ne bih ni reagovao.



                              Kako Cafu moze da smeta, a ne onaj ko ga je doveo u ovakvom stanju? Sta, ova trojica kao nisu igrala u najboljoj sezoni kluba u ovom veku, kao Boakye nije otisao pa raspali Pesic pravi dva amaterska poteza u napadu, a njegov posao je da ne reaguje kao deblo?



                              Slazem se, nije poenta dovoditi igrace koji su nespremni. Simic i Srnic nisu za postavu za LS, ni za LE. I sta ti mislis, da taj Marin nece otici za prvom ponudom, pa nisu ludi ni on ni klub.
                              Ne moraš se toliko truditi da mi odgovaraš nisam vredan truda retko kada i pročitam sve.

                              Inače Stojiljko je kod mene potrošio sav kredit i može slobodno da putuje iz kluba. Koga bih ja out : Kafu, Stojiljković, Boaći, Ebecilio (konjina koja samo gleda da šutne sa 40 metara i jedan nerezonski igrač), i nadam se da ćemo uzeti dobar novac za Bena, Krstičića ako stigne neka baš mega ponuda i prodao bih Vujadina Savića isto ako stigne top ponuda. Ove prve kako god, ovu trojicu poslednjih tipa 8-9 miliona ako neko ponudi za Bena, zašto da ne.

                              Ne vidim što bi Boaće bio 5 miliona a Ben da ne bude bar eto 6-7 zbog godina. Bolji igrač ono kao 3 puta.

                              Marko Marin najbolji igrač još od Nemanje Vidića. Malo je bezobrazno govoriti od Savićevića kada je Nemanja Vidić veće ime od oboijce ono kao zajedno. Jeste Dejo Genije, jeste Marin Mesi za sirotinju, ali Nemanja Vidić je Nemanja Vidić. Igrao je i Stanković za Zvezdu btw. Tako da nije baš najbolji igrač od Savićevića ali u navali vrv da jeste.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Ne moraš se toliko truditi da mi odgovaraš nisam vredan truda retko kada i pročitam sve.

                                Inače Stojiljko je kod mene potrošio sav kredit i može slobodno da putuje iz kluba. Koga bih ja out : Kafu, Stojiljković, Boaći, Ebecilio (konjina koja samo gleda da šutne sa 40 metara i jedan nerezonski igrač), i nadam se da ćemo uzeti dobar novac za Bena, Krstičića ako stigne neka baš mega ponuda i prodao bih Vujadina Savića isto ako stigne top ponuda. Ove prve kako god, ovu trojicu poslednjih tipa 8-9 miliona ako neko ponudi za Bena, zašto da ne.

                                Ne vidim što bi Boaće bio 5 miliona a Ben da ne bude bar eto 6-7 zbog godina. Bolji igrač ono kao 3 puta.

                                Marko Marin najbolji igrač još od Nemanje Vidića. Malo je bezobrazno govoriti od Savićevića kada je Nemanja Vidić veće ime od oboijce ono kao zajedno. Jeste Dejo Genije, jeste Marin Mesi za sirotinju, ali Nemanja Vidić je Nemanja Vidić. Igrao je i Stanković za Zvezdu btw. Tako da nije baš najbolji igrač od Savićevića ali u navali vrv da jeste.
                                Nemanja je imao bogatu karijeru, veliki fudbaler ali Marina ne možeš porediti sa njim već sa umetnicima u našem dresu, Dejo, Robi, Piksi...Nemanju poredi sa Belodedićem ili sa Blekijem.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X