Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meleg vuce neku povredu, zato ne igra... Popunjava broj na klupi

    Comment


    • Gomila igraca ne igra, a taj Meleg ce vrlo brzo dobiti sut-kartu. Jednostavno su preterali sa dovodjenjem tolikog broja pojacanja, Cafu, Ebi, Meleg, Jevtovic skoro i da ne igraju.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Računam prekosutra sličan sastav kao protiv Liverpoola kad pola tima nema, kad su se stigli svi povrijediti?

        Comment


        • Borjan - Rodic, Degenek, Babic, Gobeljic - Jovicic/Ebi, Krsticic, Marin - Ben, Srnic - Pavkov. Ovo je najjaci tim, sigurno ne igraju Causic (dobro, on nikome nije nedostajao), Stojkovic i Jovancic.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Videćemo ko će igrati. Dobro je što Boaći ne igra. Nadam se da ima nekih ponuda za njega i da će brzo otići iz Zvezde u Papua Novu Gvineju da igra spičošut.

            Kako će tim da se osveži Jirkom i Milunovićem, Melega, Stojiljkovića i Jevtovića se ne treba odreći, kao što znam da i nećemo.

            Dobro je što ćemo imati te igrače za dogodine, neće morati neka nenormalna ulaganja a biće priviknuti na sistem. Sve su to legitimni igrači za ligu, a idu i Ebecilio, Ben, Srnić. Milić tako da će biti mesta. Za Bena ćemo uzeti fin keš.

            Verujem i da su treninzi odlični kada imamo dva legitimno dobra tima.

            Pavkov, Jovljea, Stojiljko

            Jevtović, Marin, Meleg, Jirka, Simić, pojačanje (Čavrić ili Katai)

            Krstičić(?), Jovančić, Bakula, Čaušić, pojačanje(Radoja)

            Rodić, Terzić, Eraković, Milunović, Degenek, Babić, Gajić, Gobeljić

            Popović, Borjan
            Last edited by Cassius Clay; 27-11-18, 11:38.

            Comment


            • Naša glupost i naše bedno navijačko javno mnjenje rezultirali su da Randjelović ne dodje kod nas nego ode u Olimpijakos.

              Jer navijači su jedni mamlazi koji bi hteli voćka, boćka, troćka, a dete nam ode ispred očiju u Olimpijakos za 500k evra. Neka ode i napravi karijeru posle neka pametnjakovići govore da Zvezda nema skauting.

              Pa ima, ali prošli put kad je dovela nekoga navijači su kukali kombinacija pa je ta kombinacija iskombinovala Liverpul sama.

              Šteta za Lazara Randjelovića koji bi bio sa jedne a Jirka sa druge strane.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Naša glupost i naše bedno navijačko javno mnjenje rezultirali su da Randjelović ne dodje kod nas nego ode u Olimpijakos.

                Jer navijači su jedni mamlazi koji bi hteli voćka, boćka, troćka, a dete nam ode ispred očiju u Olimpijakos za 500k evra. Neka ode i napravi karijeru posle neka pametnjakovići govore da Zvezda nema skauting.

                Pa ima, ali prošli put kad je dovela nekoga navijači su kukali kombinacija pa je ta kombinacija iskombinovala Liverpul sama.

                Šteta za Lazara Randjelovića koji bi bio sa jedne a Jirka sa druge strane.
                Detetm, odnosno igrac je otisao iz kluba kome nije u interesu da deli profit sa konkurentskim klubom. Takodje, igracu nije u interesu da bude jos jedan ofanzivni u moru takvih u FKCZ.

                Dobro je sto Bocko ne valjda, a Stojiljko valja, valjda zato sto je ovaj drugi valjda nas, Srbin? Jos gori je ovaj sastav, napisan samo da bi se videlo da nema mesta za strance, ima da igraju samo nasi. Nista to sto 99% profesionalnih klubova ima skauting, dovodi strance, hajde da se ogranicimo samo na Srbe ili moze i neki Sloven ako je stranac. Pa nismo mi Plzen ili Bilbao. Temelj uspeha je postavilo dovodjenje jednog Le Talleca, pa jednog Donalda, Kange, Boakyea. Znaci, tamo gde postoji igrac iz nase skole ili jeftin domaci, tamo se ne dovodi igrac, na svim ostalim mestima se traze stranci.

                Pocev od mesta spica, jer taj Bocko odlazi, a Pavkova ce da prodaju. Stojiljkovic i Cafu odlaze, ionako su na pozajmici.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Vidiš kako mi čitaš misli za to slovenski klub. To mi je san moram da priznam. Dakle nema veze koji je stranac da li crn, beo, žut, meni je to vlažan san da ima u Zvezdi Čeha, Slovaka, Ukrajinaca, Belorusa i da pokori taj siromašniji deo sveta, jer oni iako bogatiji od nas, Zvezda je najveći slovenski klub na svetu.

                  Zamisli taj Jirka dolazi u Zvezdu da se afirmiše a Zvezda dobije fan bazu u Slovačkoj posle još 2-3 takva klinca.

                  Ju ju ju, čekaj da se probudim iz sna.

                  Randjelović je top igračina.

                  Zašto je strategija, prava strategija, mlad igrač, slovenskog porekla? Zato što ti ne možeš dovoditi iz Nemačke, Francuske, Italije, pa ni kvalitetne klince iz Afrike jer su oni već na prestižnim fudbalskim akademijama, klubovima po Londonu, Parizu, Madridu.

                  Ali ti možeš pokupiti klinca iz Trnave, Minska, možeš pokupiti nekoga Bate Borisovu, narasti u toj dimenziji.

                  Mora 65% tima da bude ispod 22-23 godine. Na duge staze ako hoćemo da prosperiramo kao klub i da imamo uvećane prihode, obnovimo infrastrukturu što će privući nove sponzore i ulagače.

                  Zvezda uspostavi saradnju sa par škola fudbala u Istočnoj Evropi i postane jebeni centar ex istočnog bloka

                  Odličan je sastav što sam napisao, logično je da će dovesti na njega jos nekog stranca.

                  Kako smo se odrekli Brazilaca i raznih žonglera došli smo do titule, kako smo smanjili broj stranaca došli smo do LŠ, .

                  Kako je Ben bio jedini stranac protiv Liverpula mi pobedimo finalistu LŠ.

                  Ne treba da se poredimo sa bogatim evropskim klubovima jer stranci koje oni dovode su perverzija. Mi treba da se orijentišemo da postanemo centar za istočnoevropske talentovane klince koji će karijeru graditi preko Zvezde.

                  To niko ne radi. Svaki istočnoevropski klub pravi legiju stranaca i bude kanta za napucavanje jer se bori sa mnogo skupljom legijom stranaca.

                  Napravi legiju talentovanih klinaca ratnika istog habitusa i zauvek promeni poimanje igre, transfer politike, tima i timskoh duha.

                  Živela Zvezda

                  Comment


                  • Gde se izgubio taj momenat stvoriću i stvaraću, a to je nerealno jer je Srbija mala pa zato slovenske države, pokupiti talente i uz odgovarajuće povratnike a la Krstičić, Kosana, Miloja, i ekipu, stvarati tim disciplinovanih ratnika koji će pokoravati sve pred sobom.

                    Eee ali ti kada prodaješ klinca 22 godine koji je prošao kvalifikacije i koji se pokazao u Lš u srazmeri sa jačinom kluba, nije to prijatelju 5 meleona, nego 10-15.

                    Posle Mamić čudotvorac, nije, samo je genije.

                    Comment


                    • https://www.transfermarkt.co.uk/jan-...spieler/400653 umesto glupog Čaušića.

                      https://www.transfermarkt.co.uk/myko...spieler/368611. kad ode Krsta

                      https://www.transfermarkt.co.uk/arte...spieler/305415. zbogom Boćko.

                      Živela imperija

                      Comment


                      • Ne citam ti misli, nego postove.

                        Naravno da za tebe ima veze da li je zut, beo, crn ili stagod, jer si nabrojao da se samo Sloveni mogu dovoditi. A ima veze jer je ograniceno specijalno samo na odredjenu jezicku grupu/zajednicu (mada, verovatno nema tu Hrvata).

                        Dinamo moze da dovede Danija Olma, Zvezda Le Talleca, ali ne, zbog politickih stavova sad treba da se ogranicimo na samo jednu grupu ljudi? Pritom, naravno da ce nekom Cehu cilj biti da igra u Plzenu ili Sparti, Rusu u njihovim jakim klubovima, Belorusu u BATE.

                        I ti onda posle pises da je neko za strance samo zato sto je stranac, a nije nas, a prica ti je takva da nabrojis bukvalno sve domace igrace.

                        Mozemo tako da pisemo i ko je prosle sezone ucestvovao u nikad boljoj sezoni kluba u poslednje dve decenije, 4 stranca.

                        Nema veze, odavno fudbalski klubovi nisu to sto ti pises, jer da jesu ne bi se igraci prodavali kao na traci. Sada su to trgovacka drustva koja moraju da imaju dobar skauting i da dovode prave igrace, da imaju dobrog trenera koji ce svakom da pronadje pravo mesto u timu i dobru upravu koja ce pametno da trosi novac.

                        Ne igraju vise igraci za belu rasu, slovensku rasu, Srbe ili navijace, igraju u klubu koji ce biti najbolja stanica u njihovoj trenutnoj karijeri. Cak i Plzen i Bilbao su igrali dobro kada duze ostanu na okupu, ne zbog toga sto Bilbao predstavlja Baske ili Spance.

                        A ovo za blamiranje istocno-evropskih klubova: pogledaj rezultate LE i LS, to je maksimum maksimuma koji klubovi van lige petica (i to onih bogatijih) mogu da postignu.

                        Mene vise zabrinjava sto bacise ovoliko para na igrace koji ne igraju, bilo oni domaci ili strani. Samo fali jos Randjelovic tu. Inace, ne mora svaki najbolji igrac iz Srbije da igra u Zvezdi, osim ako nemas para da placas obestecenje/procente.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Gde se izgubio taj momenat stvoriću i stvaraću, a to je nerealno jer je Srbija mala pa zato slovenske države, pokupiti talente i uz odgovarajuće povratnike a la Krstičić, Kosana, Miloja, i ekipu, stvarati tim disciplinovanih ratnika koji će pokoravati sve pred sobom.

                          Eee ali ti kada prodaješ klinca 22 godine koji je prošao kvalifikacije i koji se pokazao u Lš u srazmeri sa jačinom kluba, nije to prijatelju 5 meleona, nego 10-15.

                          Posle Mamić čudotvorac, nije, samo je genije.
                          1. Mamic je fakticki privatizovao taj klub, vec decenijama je tu. Uprava kluba iz Srbije danas jeste, sutra nije tu, pa daj da uzmemo koliko nam nude.

                          2. On je mozda furao samo domace igrace? Nece biti, pogledaj malo koliko je Dinamo imao stranaca kroz sezone.

                          3. Odakle glupa ideja da ljudi iz stranih zemalja posmatraju Srbiju, Beograd, Zvezdu kao idealnu destinaciju jer Sloveni? Zasto je njima blizi ovaj klub, a ne nekom iz Skandinavije, Francuske, Rumunije, Grcke?
                          4. Znaci, ne dolaze igraci zbog toga, nego imas veze sa odredjenim menadzerom i preko toga dovodis igrace. Sta mislis, odakle silni Brazilci, Portugalci, Spanci na Kipru? Zasto Benfika stalno kupuje iz Srbije?
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • A na kojim je to igračima Mamić zaradjivao? Prvo, drugo rasu nisam spomenuo, belce nisam spomenuo. I Nemci su beli pa znam da nije realno da dodje mlad Nemac u Zvezdu kad će pre imati bolje uslove u Duizburgu nekom.

                            Znači ako hoćeš normalnu raspravu izbaci te aditive koje sam ubacuješ tipa slovenska rasa, Hrvati, ovo, ono.

                            Ja ti govorim o svom projektu i šta su moje lično preferencije a ja nikoga sopstvenim preferencijama ne ugrožavam. Valjda imam pravo više da volim Ukrajinca, Belorusa, nego da mi u Zvezdi igra Nemac. Ne vidim gde piše da moram da gotivim podjednako svs.

                            Ali ovde se ne radi tome već o mom vizionarskom dugoročnom projektu pozicioniranja Zvezde kao najvećeg istočnoevropskog kluba, rebrendiranje, nova infrastruktura i novi programi za te mlade Ukrajince, Čehe, Slovake, Slovence, Crnogorce, pa i Madjare, Rumune, zašto da ne, i to su siromašne lige.

                            Ti razmišljaš na strukturi koju su postavili zapadni klubovi o skautingu stranaca, a ne znaš da sam ja vizionarski preusmerio skauting dvoglede na slabije istražen istok. Dok milijarderi gledaju Afrikance, Engleze, Špance, Nemce, Francuze, moja Zvezda će da bude centar za mlade Slovake perspektivne, mlade Ukrajince, itd.

                            Prvo će da se takmiči sa Šahtjorom, Plzenom, Borisovim par godina a onda će se ustoličiti kao, ne samo klub koji je preokrenuo tok modernog fudbala sa finansijskog aspekta na razvojni aspekat, već kao referentna tačka za svakog malog klinca od Kotora do Vladivostoka.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              A na kojim je to igračima Mamić zaradjivao?
                              Ti si napisao da je Mamic genije, a ako je genije mogao bi da pogledas koliko se razlikuje koncept Dinama i tvoj hipoteticki.

                              A cak i da to prihvatimo, kako se GNK Dinamo uklapa u ono "ne blamira se u Evropi za razliku od klubova istocne Evrope"?

                              Prvo, drugo rasu nisam spomenuo, belce nisam spomenuo. I Nemci su beli pa znam da nije realno da dodje mlad Nemac u Zvezdu kad će pre imati bolje uslove u Duizburgu nekom.
                              Dosao je Le Tallec iako je imao 20 klubova u Francuskoj koji imaju bolje uslove.

                              Znači ako hoćeš normalnu raspravu izbaci te aditive koje sam ubacuješ tipa slovenska rasa, Hrvati, ovo, ono.
                              Da izbacim ono o cemu sam pises i na cemu ti se temelji taj tvoj hipoteticki koncept? Zvuci logicno.

                              Ja ti govorim o svom projektu i šta su moje lično preferencije a ja nikoga sopstvenim preferencijama ne ugrožavam. Valjda imam pravo više da volim Ukrajinca, Belorusa, nego da mi u Zvezdi igra Nemac. Ne vidim gde piše da moram da gotivim podjednako svs.
                              Malopre pises da nije realno da Nemac dodje u Zvezdu umesto u Duizburg, a u redu ispod da vise volis Slovene od Germana. To je super, samo nemoj da se krijes iza sportskih argumenata kada su ti zelje cisto ideoloski usmerene. A ovo je sport, nije politika.

                              Ali ovde se ne radi tome već o mom vizionarskom dugoročnom projektu pozicioniranja Zvezde kao najvećeg istočnoevropskog kluba, rebrendiranje, nova infrastruktura i novi programi za te mlade Ukrajince, Čehe, Slovake, Slovence, Crnogorce, pa i Madjare, Rumune, zašto da ne, i to su siromašne lige.
                              Zvezda ce to postati tako sto ce okaciti natpis "samo igracima iz tih i tih zemalja je dozvoljen ulaz"?

                              Ti razmišljaš na strukturi koju su postavili zapadni klubovi o skautingu stranaca, a ne znaš da sam ja vizionarski preusmerio skauting dvoglede na slabije istražen istok. Dok milijarderi gledaju Afrikance, Engleze, Špance, Nemce, Francuze, moja Zvezda će da bude centar za mlade Slovake perspektivne, mlade Ukrajince, itd.

                              Prvo će da se takmiči sa Šahtjorom, Plzenom, Borisovim par godina a onda će se ustoličiti kao, ne samo klub koji je preokrenuo tok modernog fudbala sa finansijskog aspekta na razvojni aspekat, već kao referentna tačka za svakog malog klinca od Kotora do Vladivostoka.
                              To je iluzija, u tim tvojim zemljama te ljude bas briga sto je eto, samo Zvezda i FCSB osvajala nekad LS. Evo Partizan, jel' imao vece koristi od Vakulka ili od Dijare, Zuke, Moreire? Od Nikolova ili Evertona?

                              Ti stvarno mislis da bilo koji osrednji klub jacih liga ili bilo koji jaci klub slabijih liga nema brdo stranih igraca sa svih strana?

                              To o cemu ti pricas moze se prosiriti sa "trazimo mladje igrace sirom sveta i nudimo priliku da igraju u jednom od ucesnika LS" umesto "dodjite u ponos Slovenstva da tabamo bogate mrske Germane, Romane i Turke."

                              Da zavrsim sa ovim, jak tim uvek ima vecinu igraca dugo na okupu. Zbog kontinuiteta moze nesto vise da napravi od 4 boda u LS (sa kojima si nezadovoljan, jel'?). I to je to, ne zbog etnicke homogenosti sastava.

                              Imamo primer i jednog i drugog slucaja (sastav koji je igrao 1/8 finala LE, Ben je bio junak protiv Salzburga, Pavkov protiv Liverpoola). Tvoj problem je sto se u upisu tvojih neistomisljenika zalis na neobjektivnost (stavljamo Bockatm ispred Stojiljka jer je stranac), a svaki tvoj post na ovu temu sluzi da pokaze da "stranci nisu potrebni". Pa ne moze tako.

                              Uopste nisu bitni stranci/domaci, bitno je da uvek u timu postoje 3-4 znalca, 3-4 radnika i 3-4 talentovana igraca. A znalce moras da platis i uglavnom su stranci.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • @Blond
                                Dzaba habas tastaturu - Uros je to, tvrdoglav do koske.

                                @ Ostali komsiluk
                                Srecno veceras.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X