Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_PG View Post
    Cestitam navijacima Zvezde a posebno mom dragom drugu Ukiju koji je uvijek vjerovao u ovaj tim cak i nakon PSG-a!!!
    Ko zna šta sam ih ja napušavao ja poraz teško podnosim, ali dosta smo napredovali a za Liverpul sa znao. Nisu oni Luzerpul bez razloga.

    Comment


    • Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Ko zna šta sam ih ja napušavao ja poraz teško podnosim, ali dosta smo napredovali a za Liverpul sa znao. Nisu oni Luzerpul bez razloga.
        Pa sjecam se da si rekao da ce Liverpul da padne u Bg.

        Comment


        • To jesam.

          Pavkova znam iz treće lige, gde mi je skrenuo pažnju jer dugo tražimo takav tip igrača. Ne smem da ga dovedem iz treće lige, nije me još ubedio. Odem da gledam Maraša na Banjici, protiv Niša. To je bila, da ne uvredim Maraša, igra Davida i Golijata. Takav sudar moći i nemoći. Pavkov se zagradi, pa glava, pa ga otrese, pa zgazi, pa pretrči“, rekao je Zvezdan Terzić za RedStarBelgrade


          Terza je doktor, tako su mu se smejali i za Jovića. I Čović i Terzić su muljatori sa druge strane zakona, ali im se ne može osporiti da znaju zanat tj fudbal i košarku.

          Terza je opasan.

          Comment


          • Daj Konstantine nemoj ovo raditi, neukusno je.

            Comment





            • Ovo ćemo prevesti po naški "po tebe" doslovce prevod, večeras od Pavkova za Van Dajka jednom a drugi put za Alisona.

              Comment


              • Čudovište iz Čuruga !!!



                Originally posted by Constantin View Post


                Da vidim sad sve one koji su ga zvali Panjkov....a ima ih.
                Čestitke....sa željom da bar 4 boda osvojite do kraja
                Last edited by Jaqen Hghar; 06-11-18, 21:16.

                Comment


                • Možda potpiše za Kliperse ili Nagetse posle večeras. Bobinator i Pavkovnator

                  Comment


                  • Originally posted by gokara View Post
                    Daj Konstantine nemoj ovo raditi, neukusno je.
                    U pravu si......
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Neverovatna stvar. Velika pobeda! Jos sam pod utiskom.
                      Сутра брзо долази - треба човек постати
                      Нестали су кодекси, остали су комплекси
                      Победе су порази, а исходи су потресни!

                      Comment


                      • A kad dodje jutro i krene majka da budi svoga sina cigana, sta ce da mu kaze...?

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Idemo na 3 boda na Marakani. Evo da me ne proziva Blond kako nisu isti sportovi, gubili smo od CSKa i Reala po 50 pa su gubili u Beogradu. Sve je moguće.

                          Možda nas ispraše ali sve u potpunosti moguće. Momci nemaju iskustva i imaju nesreću da prvu LŠ igraju u najtežoj grupi u kojoj bi jedna Valensija možda bila zakucana za 4. mesto.

                          Kući će to biti drugačije.

                          Evo ako čitaju neki Liverpulpvi fanovi samo da im kažem da ne nose obeležja na naše tribine. Nije ovo Jevropa
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Steta velika sto je ekipa u ovakvoj grupi, ali 4 boda su 4 boda i 3,6 miliona su 3,6 miliona.

                            Mrtvi PSG ne moze da dobije nikoga osim nas.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Tog PSŽ-a ćemo da ostavimo bez proljeća ;)

                              Comment


                              • Ako Boaci vredi 4,5 miliona koliko onda vredi Pavkov ? 12 ? 16 ? Mislim da je Transfermarkt veceras izgubio kredibilitet

                                Comment

                                Working...
                                X