Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Dok god se mi, posleratni blizanci, otimamo oko "majcicine sise" - dotle nema napretka fudbalu na ovim pasnjacima. Starija braca i sestre mogu samo da gledaju dok se majcica muci oko razmazenih blizanaca.
    Privatizacija, bre, pa ko je sposoban i snalazljiv - nek` opstane.
    Samo, prvo istrebiti mandrile i placenike sa obe strane kompas igle - vreme je da se "decica" osamostale.
    Od toga nema nista, znas to i sam. Jeste Vucic to najavio, ali on je to najavio samo da se dodvori tom delu birackog tela. Svejedno, nas cilj u nekoj srednjoj buducnosti treba da bude ono sto je APOEL uradio. Uz povoljan zreb do 1/4 finala LS. To je maksimum maksimuma.

    Ja sam zadovoljan rezultatima Milojevica do sada. Nista on vise nije mogao, u Parizu je 6:1 jos i dobar rezultat, Liverpool je masakrirao i Cardiff.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • To što je Lpul masakrirao Kardif ne treba da nam bude neko opravdanje.

      Valjda smo od tog Kardifa bolji.

      PSŽ npr. skoro svakoj ekipi da po pet lakih u ligi, Lionu npr.

      Comment


      • Ma titula je prioritet, nema tu nikakve tajne. Što se Evrope tiče, bitno je da se ostvari kontinuitet. Rezultati u kvalifikacijama su bread and butter, a garancija da bi se tu ostvarila konstanta je nikakva.
        Treba se samo podsetiti da su u Trnavi bili produžeci, a da su u Salcburgu odlučivali golovi u gostima.

        Nije ovo nikakva kritika, sistem UEFA takmičenja u koji mora da se ukalupi Crvena zvezda je pre svega brutalan. Salcburg je prošle godine osvojio prvo mesto u grupi Lige Evrope, i to ispred Marseja, a onda je u nokaut fazi redom prolazio Real Sosijedad, Borusiju iz Dortmunda i na kraju Lacio.
        Kakve garancije Zvezda ima da će sledeći put proći neki Salcburg? Nikakve, naravno, jer ih nije imala ni Borusija iz Dortmunda koju je Salcburg eliminisao u osmini finala prošle sezone.

        Kalup u kvalifikacijama je tako postavljen da ni mnogo jači i finansijski moćniji klubovi od Zvezde ne bi imali nikakvu garanciju da mogu da ga prođu. Da je Mančester junajted ove sezone morao da igra kvalifikacije protiv Red Bul Salcburga, nema šanse da bi ih prošli.

        Dakle, titula je uvek prioritet, a klub bi morao da se svim snagama trudi da redovno prolazi kvalifikacije.
        Redovno učešće u grupnoj fazi donosi preko potrebno iskustvo za klub, kome se nakon pet učešća u Ligi šampiona sigurno ne bi desili ni Pariz ni Liverpul, bilo bi poraza naravno, ali razlika ne bi bila tako brutalno velika, čak se i u Liverpulu video određeni napredak u odnosu na Pariz.
        Last edited by La Jugoslavia; 29-10-18, 11:34.
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Koliko su tacni navodi Zurnala da Boaci preskace zbog zadnje loze Liverpul?

          Comment


          • 1.20 kvota na L'pool na Marakani, uopste to nije toliko malo.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Baš si smešan. Jebaćemo Liverpula na sred Marakane. A što se tiče bodovne razlike naravno da je bitna, zato postoje domaće i internacionalno takmičenje. Bitno je biti prvi ma kakva da je liga inače ne znam što se igra.

              Isto bi nas rastavljali u Evropi i da smo drugi tako da je bolje da smo prvi.

              Ne treba imati drugačija očekivanja kada se bori siromašan klub iz siromašne zemlje sa PSG čiji su vlasnici bogatiji vrv od cele ove države, ko će ga znati.

              Comment


              • Naravno da se dobija Liverpul, u najgorem slucaju x

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Ubedljivo najodvratniji klub, doveli maloumnog kepeca, samo to je dovoljno, a oni su još plus ogavni.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Nadaću se nečemu ako u utorak izađemo u najjačem sastavu, a NIKAD nismo..

                    Ben, Ebisilio, Marin
                    Boakye

                    Sutra (15h) na očajnoj oranici Karađorđa vs. Proleter ..
                    Last edited by salelesa; 02-11-18, 14:08.

                    Comment


                    • Milan Pavkov je otkrovenje sezone, izostanak Boakyea se ne oseća.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Baš si smešan. Jebaćemo Liverpula na sred Marakane. A što se tiče bodovne razlike naravno da je bitna, zato postoje domaće i internacionalno takmičenje. Bitno je biti prvi ma kakva da je liga inače ne znam što se igra.

                        Isto bi nas rastavljali u Evropi i da smo drugi tako da je bolje da smo prvi.

                        Ne treba imati drugačija očekivanja kada se bori siromašan klub iz siromašne zemlje sa PSG čiji su vlasnici bogatiji vrv od cele ove države, ko će ga znati.
                        Tako da se obracas svojim ukucanima. Inace, smesno se uglavnom dovodi u vezu sa tobom i tebi slicnim trolovima koji nasumice lupaju prognoze u kojima pokusavaju sebe da predstave kao vidovitim. I onda ubodu jednu od pedeset i vicu na sav glas kako "Uros znae", "X znae, Y znae". Jadno i bedno ponasanje.

                        Liverpool najverovatnije dobija, nije to revijalna utakmica sa Arsenalom. Samo sam komentarisao kvotu i sanse.

                        Ovo oko mesta, sta pises kad te niko nista nije pitao? Jel pise u postu ista o 1. i 2. mestu i bodovnoj razlici? Nauci da citas napisano pre nego sto odgovoris na isto.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Izgleda da se Miloje odlučio za ovaj sastav:

                          Popović,
                          Stojković, Savić, Degenek, Rodić,
                          Jovičić, Krstičić,
                          Ben, Ebi, Marin (po PRVI put)
                          Pavkovinho

                          .. malo sam iznenađen jačinom sastava, s' obzirom na stanje terena u NS i tekme za 3 dana ..

                          Comment


                          • Originally posted by blond View Post
                            Tako da se obracas svojim ukucanima. Inace, smesno se uglavnom dovodi u vezu sa tobom i tebi slicnim trolovima koji nasumice lupaju prognoze u kojima pokusavaju sebe da predstave kao vidovitim. I onda ubodu jednu od pedeset i vicu na sav glas kako "Uros znae", "X znae, Y znae". Jadno i bedno ponasanje.

                            Liverpool najverovatnije dobija, nije to revijalna utakmica sa Arsenalom. Samo sam komentarisao kvotu i sanse.

                            Ovo oko mesta, sta pises kad te niko nista nije pitao? Jel pise u postu ista o 1. i 2. mestu i bodovnoj razlici? Nauci da citas napisano pre nego sto odgovoris na isto.
                            A sta ako je prosao kroz lavirint i svetleci tunel na Obilicevom vencu postao vidovit?

                            Comment


                            • Ma ne znam, ono sto znam je da ne moze tako da se obraca drugima na forumu. Mora da postoji elementarna pristojnost i ako je nema dobice odgovor.

                              Sta reci na polovini regularnog dela? Istorijska sezona, zacinjena onim losim gostovanjem trenutno cetvrtoplasiranoj ekipi sto nam nikako nije trebalo. Jasno je da je ova ekipa klasa u odnosu na sve ostale, ali ocekujem remije, nije normalno stalno pobedjivati. Pre svega na Cairu i na Cukarici.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • http://mondo.rs/a1143435/Sport/Fudba...-Beogradu.html

                                Šaćirija sutra gledati nećemo.

                                Pametno postupio Liverpul.

                                Comment

                                Working...
                                X