Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni se čini da Milojević ne zna šta bi sa Ebijem, njemu smeta kreativan igrač...voli ove panjeve kao Srnić, Čaušić...(nastaviti niz).
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Najgore što meni taj Ebisilo i nije kreativan igrač.

      Jedino ako ga u tom segmentu porediš sa pobrojanima, ali opet ne zna se koji je ograničeniji na tom polju.

      Fali Kanga kao hleb nasušnji.

      Comment


      • Zalosna partija Srnica i Causica. Bravo za Borjana. Jovicic odigrao bolje nego inace.

        Comment


        • Previsok rezultat nismo ovoliko slabiji. Presekao nas je lopov nacistički a ovoj je vec treći put u nizu da se ne zaboravi (krasnodar i svetsko preventstvo). Posle toga smo se usrali debakla pa smo se povukli a Miloje ubacio svoje zadnje vezne Čaušića, Simića i Jovančića pa smo naravno mogli da primimo 6-7 sto bi bilo užasno nezasluženo. Najviše me boli i ponižava to sto je Liverpul spustio gas zadnjih 30 min a mi i dalje nemoćni.

          Ebisilio ima kreativnost ali je mnogo defanzivno neodgovoran i direktno kriv za prvi gol. Babicev pas za cetvrti gol je pokazatelj svima vama koji pričate da je bolji od Savića u kolikoj zabludi živite. Da se razumemo nije Savic sjajan ali je za ovog Baresi.

          Po meni Stojković odigrao skroz ok, nije se Mane naigrao veceras a ovaj levi bek je Benov problem koji je rešen u drugom kada je Srna prešao desno a Ben levo. Gobelja borben i jedini uz Bakulu pokazao kako se profesionalac bori na svom radnom mestu za platu koju prima.

          Krsticic i Boaci potpuno van forme najgori na terenu veceras. Za onaj šut sa 40m je Miloje morao Boacija da zameni posle 5 min. Ben ne može da igra na visokom nivou u ovoj formaciji i sa ovim stilom igre. On je dobar licem okrenut golu na 30 m desno ostalo prosečan.

          Da ne dužim imamo slabiji tim nego prošle godine a grupa mnogo jača nego prošle sezone čak realno gledano najaca u svim UEFA takmičenjima ove sezone. Jbg bio nam skup Kanga prošle godine pa smo umesto njega doveli ove polovnjake za veće pare. Marin, Kanga i Radonja su igrači za LŠ pa oko njih vodonose.

          A poruka Terzi i svima kojima je navodno stalo do veće posete na Marakani - neka naša Zvezda igra u ovom ritmu (kao psg i Liverpool protiv nas) protiv svih superligaša i daje po 4-5 komada pa ćete videti koliko će vam skočiti poseta. Ne privlači se publika podvalama i otaljavaljem posla već kvalitetnom i borbenom predstavom.

          I za kraj mislim da ako budemo zdravi i izadjemo kao muškarci a ne picke, sa igračima koji imaju najveći kvalitet možemo bar do boda a uz malo sreće i do sva tri u revanšu. Videćemo već za vikend šta je Miloje naučio iz svega ovoga posto stalno priča da je ovo za nas velika škola e pa daj da vidimo šta si naučio u toj školi a da ne bude pačija škola.
          Last edited by SiniM; 24-10-18, 22:49.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Najgore što meni taj Ebisilo i nije kreativan igrač.

            Jedino ako ga u tom segmentu porediš sa pobrojanima, ali opet ne zna se koji je ograničeniji na tom polju.

            Fali Kanga kao hleb nasušnji.
            Morao je loknasti krimos da uzme milion pa nam je za te pare doveo Čausica. Jbt kakvog smo igrača pustili za sicu a pare potrosene tj pokradene za poluprofesionalne fudbalere a to najviši nivo kao LŠ ne trpi. A kada se setim botovanja po svim mrežama nam objašnjavali kako je navodno kancer za ekipu

            Comment


            • Lepa analiza @sinim, sve smo isto videli i neodgovornost Ebecilija kod prvog gola i Babića koji predaje loptu.

              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Realan rezultat. Nista nismo mogli u napadu, a oni bi nekako dosli do 4 gola. Odnos kao da igraju Portugal i Lihtenstajn, pa bude 4:0, a moglo je i vise. Bolja partija nego protiv PSG, ali u napadu je to nemocno i nikakvo.

                Penale je svirao kao sto se sviraju Zvezdi u mecevima sa Radnikom, Spartakom ili Vozdovcem, pa objektivni navijaci suprotnog tima krenu sa naricanjem. Jednostavno je bilo 2:0 i nije ni bitno da li je ili nije penal.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • 6/11 na stadionu Marakana u Beogradu ćeš videti ko je Lihtenštajn a ko Crvena zvezda iz Beograda.

                  Prvi penal za Liverpool ne bih ja svirao Zvezdi protiv Surdulice u 90. min a treba nam npr za titulu. A onaj stručnjak za javnog servisa sto je sinoc “analizirao”je upravo taj profil o kome ti pričaš pa mu je i “mišljenje” takvo. Drugi penal je nepoznavanje fudbalskih pravila od mlađanog nemačkog sudije.
                  Last edited by SiniM; 25-10-18, 07:28.

                  Comment


                  • Jokića ne mogu da smislim, prva reakcija na oba penala mi je instinktivno bila sramno suđenje, ali je u analizi zaista imao argumente za priču o penalu. Stojković stvarno rukom blokira igrača, i stvarno bi to bio faul van šesnaest da se desilo, čak je i žuti karton u tom kontekstu posledica.

                    Sa druge strane, ostrvsko suđenje je najbolje na svetu, nije garantovano da bi ijedan engleski sudija ono svirao.
                    U svakom slučaju je Jokić izneo ubedljive argumente za prvi penal, kao i da drugi nije bio jer je Ben pokušao da igra loptu glavom, a i generalna ocena sudije kao nesigurnog i usporenog svakako stoji.
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Originally posted by SiniM View Post
                      6/11 na stadionu Marakana u Beogradu ćeš videti ko je Lihtenštajn a ko Crvena zvezda iz Beograda.
                      Daj Boze, ali nema veze i da opet bude ovako. Sledece sezone bi trebalo vec da bude bolje i sa izborom grupe i sa transfer politikom i onda ce sve biti u redu. Ne bi bilo u redu da ne naucimo nista iz ovih poraza.

                      Prvi penal za Liverpool ne bih ja svirao Zvezdi protiv Surdulice u 90. min a treba nam npr za titulu. A onaj stručnjak za javnog servisa sto je sinoc “analizirao”je upravo taj profil o kome ti pričaš pa mu je i “mišljenje” takvo. Drugi penal je nepoznavanje fudbalskih pravila od mlađanog nemačkog sudije.
                      Svi znamo kakvi se penali sviraju u JSL i to najvise kod tih rezultata 2:0 (kad i nije toliko bitno). Moj komentar je bio podsecanje na te situacije.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Ponavljanje je majka znanja.
                        Ako je neko mislio da će nakon 27 godina prvo učešće biti lako, grdno se prevario. Ovo je sada proces učenja, ali mora biti proces učenja za igrače i stručni štab, a ne samo za klub.

                        Klub treba da sazna šta mu je potrebno za ovaj nivo, ali isto tako i trener i igrači treba da uče i da u budućnosti primene naučeno, a ne da sutra niko od njih ne ostane u klubu.
                        Onda se gubi poenta učenja, ako se ne planira kontinuitet u stručnom i igračkom kadru.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Comment


                          • [QUOTE=blond;1909423]Daj Boze, ali nema veze i da opet bude ovako. Sledece sezone bi trebalo vec da bude bolje i sa izborom grupe i sa transfer politikom i onda ce sve biti u redu. Ne bi bilo u redu da ne naucimo nista iz ovih poraza.

                            Ovo je poenta i nada svih nas cigana. Ove godine je postojala kakva takva želja da se ode korak napred. Rezultatski za sada to jeste tako ali po samoj igri tima nije. Nadam se da ćemo do zime igrati još bolje a sledeće godine opet ući u LS sa zapazenijom ulogom.

                            Comment


                            • Sinoć nismo imali sreće, što je neki CL napredak, jer u Parizu nismo imali ništa!
                              Početnih 20-ak minuta skoro pa savršeno, a onda iz greške najboljeg igrača do tada (Ebi) stiže kazna .. nismo pali ali ni izdržali do pauze, te u 45-om boom .. šok .. surovo!
                              Penale ne biH komentarisao, objasniću ih svom kardiologu .. jednog dana i šrinku ..

                              Borjan _ u situaciji u kojoj je, i koliko ima posla, odličan, brani i više no što može ..
                              Gobelja _ sinoć def preko svojih mogućnosti, neko mu sipao neki IQ u koolu ..
                              Babić _ NAJGORI nastup u istoriji nastupa štopera. Reakcije kod 2 gola i stalna ispadanja su nas upropastila pozadi ..
                              Degenek _ prelazna ocena ..
                              Žule _ vreme je za klupu, ima tome već neko vreme, ali od sinoć i definitivno!

                              Jovičić/Krstičić _ ne bio im u koži, i tom paklu centra terena! Čak je i Bakula odigrao preko svojih mogućnosti, uz'o gutljaj_dva koole od Gobelje ..
                              Momci napred _ Ebi i Ben su uspeli na početku utakmice, prvi put da igramo 'ebeni fudbal u CL, drže loptu i povezuju pasove .. nedostajao Marin ko 'leba!
                              Srna _ neupotrebljiv, mukica se nešto i trudio, ali nUme ..
                              Boaći odsečen od svega, ništa upotrebljivo nije dobio, kasnije primoran da se vrati 30m unazad, gde se nije snašao ..

                              .. tako da, postoji određeni napredak (za nas razmažene nedovoljan) u subotu je gostovanje na onoj horor mačvanskoj oranici, i nova Milojeva tumbanja sastava .. može nam se, jer tako smo u mogućnosti, samo kupujemo_ništa ne prodaVamo .. nismo mi cigani, mi smo pijani milioneri at the moment.
                              Last edited by salelesa; 25-10-18, 21:04.

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X