Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Dobro hajde ćao, otvorio si temu za Ofk Beograd i vidim pišeš o legendama tog kluba. Ti si mrzitelj Zvezde, ne navijaš ti ni za koga.

    To je zakuvao neki Srbin i to je to. Neko ko mrzi Zvezdu a ima jake veze da to gurne, neko kao Źekskali Pantićari koji je možda našao način da to proturi.
    Necu da te vredjam, ipak sam za tebe gospodin. Za OFK Beograd se u mojoj poridici navijalo generacijama, ako te bas zanima stadion kluba za koji ti navijas nosi ime igraca koji je pre drugog rata igrao bas za taj BSK, koji je pak UEFA priznala kao pretgodnika OFK Beograda. Ti to naravno do sada nisi znao, ali tu sam ja da te edukujem.
    Last edited by belgrade_owl; 14-10-18, 17:01.

    Comment


    • Kakve veze ima ime stadiona i sve to? Zvezda je naslednik SK Jugoslavije, to i vrabci na grani znaju, te bi Zvezda i OFK Beograd trebao da bude najveći derbi srpskog fubala.
      Last edited by Constantin; 14-10-18, 16:58.

      Comment


      • Niti je OFK naslednik BSK, niti je Zvezda naslednik Jugoslavije. Ne pisite besmislice.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Kakve gluposti.
          Kakav crni BSK, kakva crna Jugoslavija, šta učini idiotska revizija istorije.

          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Ako slusamo Jugoslaviju fudbal se na ovim prostorima nije ni igrao do 1945. godine kada je Krcun osnovao zvezdu i zabranio BSK.

            Nebitno, to je isto kao da sam ja rekao da osvajaci Toyota Kupa nisu bili prvaci Sveta, posto se prvo klupsko prvenstvo Sveta igralo 2000. godine. Ja to naravno nikad necu reci.
            Last edited by belgrade_owl; 14-10-18, 20:35.

            Comment


            • Mudar si ti dečko. To je stari trik u retorici, mislim da ga je Filip II koristio a i naš Vučko.

              "Ja to naravno nikada neću reći." I onda kaže. Ili "da ne pričamo šta je bilo u njihovo vreme, nećemo da pričamo šta su radili..." pa kaže.

              Zamisli da sam ja rekao da si ti smarač veliki i trol i da smaraš ovde jer si mrzitelj Zvezde, ali ja to nikada neću reći.

              Comment


              • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...nav_id=1456126

                Poluigrač se vratio u svratište da podigne karijeru, hvala Bogu opet ide. Časovi ljubavi €€€€££££¥$$$$$


                Vratiće se on opet kad za polusezonu da gol negde, pa vide da nema pojma.

                Comment


                • Dijabola. Zato i trckara po terenu

                  Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Sreća pa sam prepametan. Taj Milan Pavkov bi poginuo za klub. Mi smo i najjače rezultate sada postigli kada je bilo malo stranaca. Eriče Jirka, ti si sledeći ratnik.

                    Moraju da se dovode igrači sa pravim mindsetom a ne ove prevare željne para kao Boaći i Kanga.

                    Comment


                    • Kako se ovde izokreće istina, to je strašno.
                      Prvo se onaj gore nalupeta sve i svašta, a onda drugi nastave u istom stilu.

                      Richmond Boakye je imao godinu iz snova u Crvenoj zvezdi, 2017. i nije imao ni jedan razlog da napusti klub. On je na silu prodat, kao i Marko Grujić i mnogi drugi, praktično 90% igrača se na silu izgura iz kluba, pre isteka ugovora, da bi se mlatile crne pare na obeštećenjima za raskid tih istih ugovora.
                      Elem, Richmond Boakye se nakon rešetanja u Ligi Evrope, na leto u kvalifikacijama, pa onda na jesen u grupi, našao na meti ni manje ni više nego Čelzija, koji je u njemu video rešenje problema zbog odlaska Dijega Koste iz kluba. Nakon što se taj transfer nije realizovao usledila su moljakanja po Evropi i Kini da se nekome uvali Boakye, a sve da bi se oparila crna ekipa oko uprave.
                      Nakon što su ga konačno prodali, u navali se otvorila rupa kao krater, što je najbolje bilo vidljivo u Salcburgu, kada je jedan Milić vodio napad na Ligu šampiona.

                      Kao rezultat svega toga, a pre svega sportske politike piškiću-kakiću (koja je uzrokovana nesportskim prioritetima kod transfera igrača), ušlo se u pregovore sa Kinezima koji sigurno nisu ni isplatili ni deo rata za prethodni transfer. Nakon burazerskog ubeđivanja i prebijanja dugova, uprava kluba koja ne zna šta hoće, a šta neće, je vratila zaista sjajnog centarfora u klub.

                      Dakle, to što se Boakye kao Jo-jo namotavao/razmotavao od Srbije i Kine i nazad, nije "zasluga" Richmonda Boakyea, već isključivo sportski izgubljene politike kluba, koja praktično i ne postoji, a ko zna šta će se sve još odmotati u ovim aferama oko nameštanja utakmica, tzv. "Zvezdopola".
                      Last edited by La Jugoslavia; 15-10-18, 13:49.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Nego, ko se ovo namlatio para?

                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Preskočite ovog dečka, ukoliko niste ljubitelji Braće Grim. Niti zna kombinacije, niti ko je Boaćijev menadžer i ekipu, lik što jebe prepičku Anu Krstić 94o sa pravnog, tj u vezi su, niti zna bilo šta o bilo čemu.

                          Ričmond Boaće kao i Sumaila kao i onaj na T su iz iste agencije, dečko je potpisao trogodišnji ugovor da bi Zvezda uzela veće obeštećenje uz dogovor da ide što pre, sada se vratio da bi otišao. To jesu menadžerske kombinacije i Zvezda će možda bit u plusu,

                          ali dečku se jebe za Zvezdu kao i meni za nečije izmišljotine i bajke.

                          Comment


                          • A kladionica je smešna priča i dok se ne izda zvanično saopštenje ne treba ni spominjati

                            Comment


                            • Gdje Uki smijesna prica? Gdje smo tu mi?[emoji16]

                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Preskočite ovog dečka, ukoliko niste ljubitelji Braće Grim. Niti zna kombinacije, niti ko je Boaćijev menadžer i ekipu, lik što jebe prepičku Anu Krstić 94o sa pravnog, tj u vezi su, niti zna bilo šta o bilo čemu.

                                Ričmond Boaće kao i Sumaila kao i onaj na T su iz iste agencije, dečko je potpisao trogodišnji ugovor da bi Zvezda uzela veće obeštećenje uz dogovor da ide što pre, sada se vratio da bi otišao. To jesu menadžerske kombinacije i Zvezda će možda bit u plusu,

                                ali dečku se jebe za Zvezdu kao i meni za nečije izmišljotine i bajke.
                                A možda, kažem možda je sve ovo izmišljeno i Boćko to uopšte nije izjavio.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X